Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Kızlar günaydın ben bugün kürtaj olucaktim ya iptal ettim dün eşimin israriyla özele gittim bebek var dedi ama kalp atışı yok dedi kese sekiz haftalık bebek altı haftalık devlete boş gebelik dedi kafam çok karıştı ozlede pazartesi tekrar gel dedi ama beklemeni tavsiye etmiyorum dedi

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Özel pazartesi tekrar gel halen kalp atışı yoksa bekleneni tavsiye etmiyorum mu dedi yoksa pazartesiyi beklemene de mi gerek yok dedi ? Şayet öyleyse dikkat et canım bebek seni zehirleyebilir. Biliyorum çok zor psikolojikmen ama hayırlısı böyleymiş Rabbim ne takdir ederse o

Hamileyim kızlar darısı başınıza inşallah sağlıklı ilerler kasımda kimyasal yaşamıştım

Eklentiler

• 243799D9-1FDD-49B8-97E5-19BC3C97E683.jpeg
    32,1 KB · Görüntüleme: 56
Pazartesi günü tekrar gel dedi zehirlenme bir durumu var mı sordum dedi şimdilik yok yani pazartesi günü tekrardan kontrol edecek ben de bazı formlara baktım Google'dan baktım hatta yakınlarım bebeklerin kalp atışını 10 haftalıkken bile duyan var ben de kese 8 bebek 6 kafam çok karışık pazartesi tekrar gideceğim

Ah canım inşallah hayırlı haber alırsın

Bizi de haberdar et olur mu. Benim doktorum da bu ay hocam hiçbir problem yokken niye olmuyor diye sorduğumda sebepsiz infertilite dedi. Bende moral olarak normal değilim. Zaten bu ay da olmazsa aşılamaya geçecekmişiz
Canım hormonların yumurta gelişimin falan normal mi? Yumurtan gelişiyor mu?

Canım hormonların yumurta gelişimin falan normal mi? Yumurtan gelişiyor mu?
Evet canım klomen kullanıyorum işte bu 4. Ay olacak. Yumurta gelişiyor sonra çatlama ignesi yapıyoruz doktor bir birliktelik saati söylüyor falan. Ama olmuyor işte. En son doktor 4. Ay son daha fazla klomen kullandırmak istemiyorum yine olmazsa aşılamaya geçelim dedi

Neden klomen kullanıyorsun normal şartlarda yumurtan gelişmiyor mu yeteri kadar?

Neden klomen kullanıyorsun normal şartlarda yumurtan gelişmiyor mu yeteri kadar?
Klomen kullanmaya başlamadan önce sadece 1 ay ilaçsız yumurta takibi yaptık yeteri kadar gelişmediğini söyledi doktor. Sonra da çocuk istediğim gibi zaman kaybı yaşamak istemedim hemen tedaviye başladık işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…