Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Hoşbuldumm:) reglimin ikinci günü başka bir sebepten ötürü rontgene girmem gerekiyordu doktor test istemişti negatifti. Fakat regli hala olmayınca araştırmaya düştüm haliyle. Evde kendim test yaptım ama açıkçası çoğu kişi farklı şeyler söylüyor 20 günden önce belli olmaz vs.gibi bilemedim o yüzden. Göğsümden sıvı geldi bu durumu yaşayan var mı bu beni daha da heyecanlandirdi
Ve bence kan ver olmadı az daha bekle öyle ver varsa kanda belli olur

Yaşayanlar var ama ben hiç yaşamadım :KK43: gerçi bu 3. Denememiz daha yeni sayılırım . Siz ne zamandır istiyordunuz?
Ben daha 4 aylık evliyim. Açıkçası böyle bir düşüncemiz yoktu. Korunuyoruz da. Fakat korumalar da yüzde yüz güven vermediği için adetim de gecikince böyle iyice araştırıp kafamı kurcalayan şeyler olunca da iyice koptu ipler bende :)

Ben daha 4 aylık evliyim. Açıkçası böyle bir düşüncemiz yoktu. Korunuyoruz da. Fakat korumalar da yüzde yüz güven vermediği için adetim de gecikince böyle iyice araştırıp kafamı kurcalayan şeyler olunca da iyice koptu ipler bende :)
Hamile kalmak o kadar basit birşey değil yani bariz şüpheniz varsa bilemem ama korunduğunda ihtimal sıfıra yakın :KK43:

Nasıl yaniii neye dayanarak söylediler bunu kese de görünmüştü ama sanki
Kese bile zor gözüktü Altan baktılar anca gördüler içerde yarım saaten fazla durdum cerrahlar bile gelip baktılar moralim çok bozuk 😔 ben belki bir zaman buralarda olmam inşallah hepiniz için hayırlısı olur 🙏🤲

Kızlar baş ağrım ve mide bulantım var çok kötüyüm ya geçmek bilmedi. Acıktım ondan bulanıyordur dedim yemek yedim daha fenayım. Galiba stresten oldu üzüldüm ya

Kese bile zor gözüktü Altan baktılar anca gördüler içerde yarım saaten fazla durdum cerrahlar bile gelip baktılar moralim çok bozuk 😔 ben belki bir zaman buralarda olmam inşallah hepiniz için hayırlısı olur 🙏🤲
Ah canım çok üzüldüm senin adına 😔 üzülme sıkma canını. Rabbim en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde nasip eder inşallah

3 gün gecikmeli adet oldum kızlar. Sabah yine test yapmıştım çok silik gördüm yine. Herhalde ya kimyasal yaşadım ya da testlerde sıkıntı var.

Herkese merhaba. Ben pcosum ve 2.5yıldır çocuk çalışmaları içindeyiz 2defa femara ve bir ovitrelle denemem başarısız rahim filmi çektirdim sonuç temiz eşim değerler güzel ve bu ay tekrar femara denemek istedim 3yumurtam çatladı iğneye gerek kalmadı doktor bana duphaston verdi şuan kullanıyorum tutunması içinmiş regle tam 1hafta var ama hiç belirtim yok acaba olmayabilir mi doktor pozitif ol hiçbir sıkıntı yok dedi

Ve bu arada geçen ay kimyasal gebelik geçirdim sanırım adete 3gün kala testim pozitifti ama adetim geldi birden artık kafam çok karışık

Ben de regl oldum arkadaslar. Zaten bekliyordum çünkü hiçbir belirtim yoktu neredeyse. Bu arada yukarıda bu ay jel kullandigimdan bahsetmiştim bu seferlik bende işe yaramadı

X