Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Benim de eşimle aramda 5 yaş var canım senin amh değerin nasıldı ona baktırdın mı
Yok kuzum doktorum hiç bakmadi ona. Benim doktorum hep FSH lh e2 baktı. Bazen benim de aklıma geliyor acaba niye bakmadı diyorum sonra demek ki gerek görmedi kafanı bir de buna yorma diyorum. Senin peki ?

Yok kuzum doktorum hiç bakmadi ona. Benim doktorum hep FSH lh e2 baktı. Bazen benim de aklıma geliyor acaba niye bakmadı diyorum sonra demek ki gerek görmedi kafanı bir de buna yorma diyorum. Senin peki ?
Fsh 6 benim e2 hatırlamıyorum ama normaldi. Amh 1.66 çıktı 2022 Mayıs gibi baktırmıştım şuan kaç bilmiyorum ama normal demişti ultrason muayenesi oldum geçen ay normal demişti kan testi istemedi gerek görmüyorum dedi. Kimisi 2nin altı düşük diyor ama benim doktorlar normal diyor 3 Farklı dr gittim sırf merakımdan yumurta sayımı da yaptırdım anormal bişey diyen olmadı

Ben birşey diyeyim mi. Bak uzun zamandır bu başlık altında konuşuyoruz. Ben ciddi anlamda kendimde de sende de birşeylerin psikolojik olarak rahat olduğumuz zaman olacağını düşünüyorum. Çünkü başka hiçbir sebep olamaz yani. Doktor kontrolleri falan herşey tamam. Sıkıntı yok diyor alanında uzman kişiler. Demek ki neymiş kafada okey olmamız gerekiyor

Ben bu ay baya rahatım sebebini de söyleyeyim de az gül Ben kedi aldım eve british baya da tuzluya geldi masrafları falan 5bine yakın para gitti bir günde . Neyse Kediyi eve alır almaz bende bir huylanma başladı Allahım heryer tüy oldu diye tedirgin oldum. Evim 4. Kat ben hergün havalandırırım baktım cam da açamıyorum. Biraz titiz biriyimdir ev dağınık veya pis olursa tahammülüm olmuyor. Sonra gece kedicik beni uyutmadı 2 saat anca uyudum muhtemelen evi yadırgadı üzerimde gezdi durdu. Sonra baktım sahiplendiren kişi pişman olmuş üzgün , isterseniz geri getireyim üzülmeyin dedim. Geri götürdüm ama 1000tl veteriner masrafı da bana girdi neyse önemli olan kişinin mutluluğu velhasıl oturdum düşündüm, bir kedi bile nasıl büyük bir sorumluluk gibi geldi bana. Rahatımı düşündüm, öyle almışım ki rahata dedim kendime kedi nedir ki? Evlat çok daha büyüm sorumluluk bu anlarının tadını çıkar. En doğru zamanda çıkar gelir. Herşeyin bir vakti saati var. Kısaca bu huzurlu ve mutlu günlerimi özlerim diye düşündüm . Ders oldu

Ay canım ya hiç güleceğim yoktu Benim de bir kedi tecrübem var. Benim ki hastaydı ama yavruyken almıştım. Gece ağlıyordu kapının önünde yanıma gelmek istiyordu falan. Ve o hastalandikca benim psikolojim bozuldu. Oturup ağlıyordum bildiğin. Ama çok doğru yani bir de hamile olduğunu bir can dünyaya getireceğini,bir çocuğun sorumluluğunu alacağını düşün. Çok çok büyük bir emek ister gerçekten. Senin açından bir nevi iyi olmuş aslında rahatlamana vesile olmuşsa ne mutlu sana :) ben de üzüldüğümü farkettim bu şekilde. Yeter dedim artık yani ...

Kedileri çok seviyorum. Ama benim gibi takıntılı temizliği seven kişiler için aynı evde olmuyor hem sahibi değişince o da mutsuz oldu. Mecburen geri verdim. Keşke yapabilseydim, evde besleyenlere çok saygı duyuyorum.

Kızlar ben dün kürtaj oldum iki defa boş gecirdim kızlar tedavi olmak istiyorum sizce jinekoloji bölümümü yoksa kadın doğum mu ya

Kızlar ben dün kürtaj oldum iki defa boş gecirdim kızlar tedavi olmak istiyorum sizce jinekoloji bölümümü yoksa kadın doğum mu ya
Canım ilişkide gün aşırı değil de hergün ilişkiye girmek boş gebelik riskini arttıran bir nedenmiş bunu yeni duydum bilgin olsun
Çünkü sperm kalitesi azalıyormuş.

Bölüm için bence kadın doğum

Kızlar bugün 15. Günüm dün ve bugün yumurtlama tarihlerim dün karnım ağrıdı hafiften göğüslerim hassaslştı bugün de Kasıklrımda gerginlik var göğüslerim çok şişti

Kızlar bugün 15. Günüm dün ve bugün yumurtlama tarihlerim dün karnım ağrıdı hafiften göğüslerim hassaslştı bugün de Kasıklrımda gerginlik var göğüslerim çok şişti
Ya canım inan ki bende senden önce yazacaktım sonra geri çıktım vazgeçtim. söylediğin şeyler henüz çok erken olduğu için bana halen yumurtanın çatlama evresi mi acaba diye düşündürdü. Bence bugünü değerlendir kuzum ...Bende cuma günü çatlatma ignemi oldum doktor 36. Saat 36 saat sonra birliktelik dedi işte dün akşam birliktelik oldu. Yine tek yumurtam istediğimiz boydaydi. Sol taraftaki bugün gündüz saat 3-4 civarı anlık yanma hissi oldu kasığımda ilk defa böyle birşey yaşadım bildiğiniz anlık noktasal bir yanma. Gün içinde 2-3 defa oldu bu. Şimdi bugün yine akıntım çok acaba çatlama yeni mi oldu diye şüpheye düştüm. Doktorum 36. Saat birlikte olduktan sonra artık gün aşırı demişti. Yani bu hesaba göre bir daha ki birliktelik yarın olması gerekiyor. Ama bugün çatlama ihtimalini gözeterek yumurta 24 saat canlı kaldığı için acaba bu akşam mi olsa diyrum birliktelik... Kafam çok karıştı.

Ben adetime 3 gün kala idrar testinde silik bir şekilde öğrendim , onun öncesinde fazla bir belirtim yoktu ufak ufak kasık ağrıları ama adet döneminde olabilecek şeyler

Ben adetime 3 gün kala idrar testinde silik bir şekilde öğrendim , onun öncesinde fazla bir belirtim yoktu ufak ufak kasık ağrıları ama adet döneminde olabilecek şeyler
Benim 14.gün yani yumurtlama gününde birden şişti göğüslerim şuan 17.güne giriyoruz hala göğüslerim çok acıyor normalde adete 2-3 gün kala başlardı hassasiyet inşallah bu ay olur :) kasıklarım gergin onu hissediyorum yani. Yaklaşık 1 hafta sonra test yapacağım bende

Sperm içerde 3 gün yaşıyormuş canım korkma bence yeterli olur sık ilişki önermiyorlar

merhabalar 2mart da çatlatma iğnesi oldum bu gün 12. günüm sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım sonuç negatif sizce pozitife dönermi bilgisi olan yazarmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…