Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

sevilim aynı durumdayız unutma yalnız değilsin... Kızlar ben kırmızı kartı gördüm biraz önce...
BU ay da 5. ay oldu böylece... artık ne yapacagım bilmiyorum bende... Bu ay yumurtlamayı da geçirmeden yapmıştım.. ama şimdi Ocak ayında nasıl yapıcam bılmıyorum gücüm kalmadı...

üzülme cnm ya...biliyorum demesi kolay ama hepimiz yaşadık bugüne kadar her ay aynı şeyi....inşallah bu ay gelir bebişilerimiz....ne yazayım yeni tarihine 15 ock mı?

sevilcim tatlım sen niye öyle moral bozuyosun tatlım ya bak mutlaka bi zamanı var canım gelecek inşallah moral bozmicaz kendine gel güzelim sonuçta bu ay olmasa bile önümüzdeki ay var bak umut dolu bu ay olmazsa sonraki ay olur güzelim

bettycim canım benimki gelmedi hala sanırım yine 2 hafta sonra falan olurum ben öyle geliyo düzensizlikten dolayı beklemedeyim hala ama bu ayı es geçtim zaten napıym inan insan canını sıktıkça kendine ediyo hiçbişiyde değişmiyo napalım eşşek gibi bekleyecem tembelin gelmesini

okul uzun aradan sonra zor geldi sabah özellikle erken kalkmak ama özlemişim ya benim civ civleri 1 haftada sevilcim

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık?????????
neşe_206...................13 aralık????????
enikazya....................14 aralık??????????
lady tempo.................14 aralık?????????
reyyan86 ..................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak
ozge_844.........10 ocak
elçinzeynep.......11 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt

moralini yüksek tut.inşallah ocak ayında olur.benin bugün adet günüm hala olmadım ,halbuki her ay tam gününde olurdum yinede kendimi fazla kaptırmamaya çalışıyorum

tubacım dur bakalım hemen ümitsizliğe kapılma daha 5. ayındasın bak aramızda bizden daha uzun süreden beri bekleyenler var ama bak inan gör bir gün bu listede herkes hamişler arasına girecek sadece buna inan inan yeter

valla 5 tane hamiş var napıyorlar ne ediyorlar nasıl geçiyor hamilelikleri hiç bi bilgimiz yok haber yok değilmi arkadaşlar:uhm:

valla 5 tane hamiş var napıyorlar ne ediyorlar nasıl geçiyor hamilelikleri hiç bi bilgimiz yok haber yok değilmi arkadaşlar:uhm:

yok tatlım ya uğramaz oldular topice ama umarım iyi geçiyordur hamilelikleri sen nasıl oldun fıstığım

nesli cnm güzelmiş bölümün bende müzik öğretmeniyim....:)))ondan merak ettim.....

sevilim evet cnm ya gerçekten yok oldular resmen...halbuki gelseler anlatsalar ne güzel moral olur bizede.....

Kızlar çok haklısınız 10 -20 senedir bebeği olmayanlar var.. İnşallah yeni ay da umudumuz devam eder... yeni tarihim 14 ocak olur heralde..

Ama işte görümcem 4. yü düşünüyor..Ablamın 2 var.. Bana da hergün sorulunca ben dayanamıyorum artık. Zaten sulugözlüyüm... Olsa söylerim ne soruyorlarki ...

birkerede benim 6 gün gecikmişti hiç öyle olmazdı ağrım oldu doktora gittik ben kesin var diye düşünmüştüm adetim en fazla 1 gün gecikirdi ama yoktu doktor kendi kendine psikolojik yapmışşın dedi hamile kalmak isyediğin için dedi belki saçma gelebilir ama bütün hormonları beyin salgılıyor ya beyni adet olmak istemiyoruz diye baskı yapıyor ve adet gecikebiliyor tatlım

peki sonra regl kendi kendinemi geldi yoksa doktor söktürücümü verdi merak ettim canımmm

yok tatlım ya uğramaz oldular topice ama umarım iyi geçiyordur hamilelikleri sen nasıl oldun fıstığım
sağol canım benim aslında yazsalar onlarla avunsak öğrensek niye girmiyorlarki ben iyiyim canım kötü değilim fakat acayip duygular içindeyim bilmiyorum işte boşver kuzum bak bak gülüyorumsırnaşık şey

boşver canım sen milleti ya hepsinin ağzı torba değilki büzesin ben okuldakilere düşünmüyoruz dediğim halde ikide bir sorup duruyolar bide kendi kafalarına göre plan yapmışlar önümüzdeki yıl ceylan sen hamile kalırsın artık istersin senden bekliyoruz deyip duruyolar insan içinden bi sürü şey söylüyo ama herneyse kendilerine söylemiyorum tabi bu içimden geçenleri benden çok isteyebilirler sanki zaten deli oluyorum bebiş bebiş diye çaktımamak da ayrı bi zor kızlar mesela şimdi adet olduğumda doktora gidecem tanıdık birine yakalanacam da öğrenecek bebek istediğimi diye aklım çıkıyo resmen doktordan ilaçtan bebekten çok bu stres yapıyo bendede

sağol canım benim aslında yazsalar onlarla avunsak öğrensek niye girmiyorlarki ben iyiyim canım kötü değilim fakat acayip duygular içindeyim bilmiyorum işte boşver kuzum bak bak gülüyorumsırnaşık şey

hah bak işte böyle aferinnnna.s.a.s.a.s.:nazar:

arkadaşım benıde eklermısın aralık ayına 28 aralık benımde 2 aydır olmuyor inşallah olur
rakadaşlar allah bütün dileklerimiz kabul eder

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık?????????
neşe_206...................13 aralık????????
enikazya....................14 aralık??????????
lady tempo.................14 aralık?????????
reyyan86 ..................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık
akkanarya..................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak
ozge_844.........10 ocak
elçinzeynep.......11 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt

bettycim tatlım listeden haber alamadıklarımızı silsene sen yine onlar bence unuttular buraya kayıt olduklarını

X