Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

ceylancım bana moral vermeye çalışıyorsun ama sen ne yapıyorsun sende bende hepimiz bu çevre baskısını üzerimizden atmalıyız aslında ne saçma deme ister yaparım ister yapmam ne sorup duruyorsunuz geçen teyzeme güne gittim eeeeeeee yokmu bak seninde zamanın geldi filan diye bişeyde diyemiyosun nasip deyip geçiştiriyorum

merhaba kizlar betty bence de sil, az olsun oz olsun hatta sanki az olsa daha iyi, ben bakmiyorum bile listeye zaten paylasmak isteyen yaziyor. kizlar bu arada moreller sifir bende, ayni seyler iste agresif bile olmaya basladim. yanlis bir sey yazarsam idare edin yani:))) sinirler lacka bende bu gunler!!!

merhaba kizlar betty bence de sil, az olsun oz olsun hatta sanki az olsa daha iyi, ben bakmiyorum bile listeye zaten paylasmak isteyen yaziyor. kizlar bu arada moreller sifir bende, ayni seyler iste agresif bile olmaya basladim. yanlis bir sey yazarsam idare edin yani:))) sinirler lacka bende bu gunler!!!
canım hayrola niye bozuk sinirlerin

hah sevilcim bendede bi babaanne varki sorma kadın beni ne zaman görse sen hamilesinde benden saklıyosun diyo kadın ya kafayı yiyecem şimdi istemiyorum ama isteyince ve olunca ilk sana söyleyecem deyip geçiştiriyorum napayım of offf ama çok fazla tınlamamaya çalışıyorum çünkü şunu biliyorum ben elimden geleni yapıyorum verecek olan allah inşallah çok bekletmeden verir hepimize

dündoğmadan canım noldu neyin var fıstığım

bayramım filanda yanlız geçti ya benim uzun zamandırda şehir dışına filan çıkmadım dükkanda çalışanımız hacıya gitti bir hafta sonra gelecek o gelsin oğuza eşime söyleyeceğim gidelim biyerlere hem oda yoruldu yalnız kalalım kafa dinleyelim biraz

kızlar slmmm arkadaşım bugün durumuma çok üzülüp kendi doktoruna telefon açmış doktorda farlutal diye bir ilaç vermiş 3*1 4gün kullansın demiş adeti bitince gelsin bu akşam başlıcam hayırlısı bakalım beni neler bekliyor fisfisfis

söyle tabi sevilcim ya götürsün seni biyerlere gezdirsin bak ne kadar iyi gelecek canımm ben bayramda biraz gezdimde açıldım valla evde otur otur insan hep bunalıma giriyo

kızlar slmmm arkadaşım bugün durumuma çok üzülüp kendi doktoruna telefon açmış doktorda farlutal diye bir ilaç vermiş 3*1 4gün kullansın demiş adeti bitince gelsin bu akşam başlıcam hayırlısı bakalım beni neler bekliyor fisfisfis

tatlım o ilacı doktor bana da vermişti bi ay ama bana günde 2 tane 6 gün demişti ha bu arada sakın ha kanda gebelik bakılmadan bu ilacı kullanmayın arkadaşlar okuyanlar vardır belki yanlış anlaşılmasın muhtemel bi gebelik durumu varsa bebeği tehlikeye atıyor

superisi canım sen gitmişmiydin daha önce doktora muhtemelen testlerini yapacaktır bir anormallik varmı diye

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

ceylan83....................10 aralık????????? beklemedeyizzzzz....
reyyan86 ..................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
cansuclk...................19 aralık
aysegulum.................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aguden......................20 aralık
mona rosa.................20 aralık
aybala42...................21 aralık
sevilim......................21 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
ecrin1001..................23 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık
beyazz......................28 aralık
akkanarya..................28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ...

sıla8................1 ocak
burcusal...........3 ocak
nesli................6 ocak
sarıkız2008.......6 ocak
ozge_844.........10 ocak
elçinzeynep.......11 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

gelgit...............:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt

Son düzenleme:
elçin zeynep tatlım memursun sanırım bir soru soracaktım buradadamı iş diyeceksin ama napim aksaraya büroya gitmeye üşeniyorum birazcık uzak..bende af ile yeniden kayıt olmak istiyorum maliyeden bırakmıştım şimdi kayıt olursam maliye bölümünemi yoksa açık ögrtimde istedigim bir bölüme kayıt olabilirmiyim ben başka bölüm istiyorum bilgin varsa açıklarmısın bekliyorum tatlım şimdiden sagol..

kızlar aynı şey banada oldu bu bayramda...birde daha önceden bizde istiyoruz falan demiştim (salak gibi ,ne bileyim bu kadar zaman olmayacağını) bu bayram yine sordular yokmu birşey falan diye ....of ya olsa sööleriz heralde demi...kocamla cinsel hayatımızdan sizene yaa dicem o olcak yani....bende biz vazgeçtik bebekten dedim...bi arkadaşımın bebeği oldu nasıl yorulduğunu uykusuz kaldığını gördüm vazgeçtim dedim....dicek bişeyde bulamadılar....halbuki canıma minnet bebişim olsunda yorulayım....amann neyse artık insanlar ne düşünür umursamıyorum....

X