Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

Kızlar bizde 5 aydır deniyoruz olmadı bu 6. ayımız olacak. 24 kasıma da beni ekleyin

kızlar inşallah en kısa zamanda hepimiz hamiş kalırız
benimde 4.denemem başarısızlıkla sonuçlandı maalesef
üstelik korunmayı bıraktıktan sonra adetlerimde düzensizleşti

canim benim yasadigim seyleri yasiyorsun. ben korunmayi biraktigim ay cok stres yaptim. hamile miyim degil miyim vs. o ay 1 hafta gecikti. hic gecikmezdi halbiki. sonraki ay sanki arayi kapatircasina 10 gun erken geldi. sonra zamaninda sonra 15 gun gecikti. sonra 10 gun erken. ve nihayet duzene girdi. cunku artik hamile kalamamaya alismistim. ne yaparsam yapiyim olmuyo dedim.
bir de adetlerimin duzeninin bozulmasinda adacayi hayit vs etkisi buyuktur. bilip bilmeden ictim. karman corman oldu adetlerim.

yakinda alisacaksin. gebeligi dusunmemeye calis. mesela kk gebelik kismina girmemeye calis. cok zor ama ben bu ay basardim. benim olmama sebebim tek tupumun olmayisi. otekisi de duzgun calisiyor mu bilmiyoruz.

kızlar bu hamile kalmak için ilaç tedavisine kaçıncı denemeden sonra başladınız ne zaman gittiniz doktora ben 3 aydır deniyorum olmadı adetim 10-12 gün sürüyor acaba bumu engel die gitmedm doktor kalmadı hepside çok sağlıklısın bi problemin yok dediler ama son 1 aydır tiroid sorunum çıktı kan değerlim yüksek olduğu için hamile kalamıyorum ay sonu kontrollerim olucak bunun için, işallah kan değerlerim düzene girer yaa

cnm zaten doktorlar 1 seneden önce başlamıyorlar ilaç tedavisine benim 1 sene 2 ay oldu bu ay başlıyacam klomene hamiş kalmazsam tabii...

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..............14 kasım
reyyan86...........14 kasım
betty0................15 kasım
cucu_pete..........15 kasım
gamzeli..............19 kasım
sweetbaby17......22 kasım
dilekumur............23 kasım
balımecrin............24 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
özçeliksena........25 kasım
arda................. 26 kasım
trapper55...........26 kasım
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aytişş.......................22 aralık

HABER VERİN KISLARRR HAMİŞMİSİNİZ..????

hüzün _yılı ........10 kasım?????????:uhm:::
zeytin26........19 ekim ????????:uhm:::
cornelia.........16 ekim?????????:uhm:::

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv: :emir_bebek:

canim benim yasadigim seyleri yasiyorsun. ben korunmayi biraktigim ay cok stres yaptim. hamile miyim degil miyim vs. o ay 1 hafta gecikti. hic gecikmezdi halbiki. sonraki ay sanki arayi kapatircasina 10 gun erken geldi. sonra zamaninda sonra 15 gun gecikti. sonra 10 gun erken. ve nihayet duzene girdi. cunku artik hamile kalamamaya alismistim. ne yaparsam yapiyim olmuyo dedim.
bir de adetlerimin duzeninin bozulmasinda adacayi hayit vs etkisi buyuktur. bilip bilmeden ictim. karman corman oldu adetlerim.

yakinda alisacaksin. gebeligi dusunmemeye calis. mesela kk gebelik kismina girmemeye calis. cok zor ama ben bu ay basardim. benim olmama sebebim tek tupumun olmayisi. otekisi de duzgun calisiyor mu bilmiyoruz.

tatlım geçmiş olsun bende dün doktora gittim bu düzensizlikten dolayı tahlillerim yapıldı doktor hepsi çok güzel ama lh biraz yüksek çıkmış dedi 21. gün progestan testi yaptırmamı istedi bakalım hayırlısı artı çok üzüyor bu durum beni ama inan elimden de bişey gelmiyokisenağlamasenağlama

slm arkadaşlar benimde 9. ayım ve maalesef olmuyor.bende dktra gittim.prolaktinim yüksek çıkmıştı.ilaç kullandım.buayda tekrar tahlil yaptırdım ve normale inmiş dedi dktr.hadi bakalım hayırlısı.benimde regli günüm KASIM 18:çok üzgünüm:Allah hepimizin gönlüne göre versin:Saruboceq::Saruboceq:

yuzdeyuzakrep nedir problemin gecmis olsun.kizlar bu arada benim esimin kardesi jinekolog acil durumlarda sormak istedikleriniz olursa yardimci olmaya calisirim

ah canim ne olur benim icin bir sey sor, ben disarda yasiyorum turkce konusmak gb olmuyor burda. bize rahim filmi dahil her sey yapildi, cok duzenli yumurtluyorum her ay. hormon testi, rahim sivisi testi her sey cok normal. esimin sperminde de sorun yok ama toplam sayi bir milyar gb cok yuksek, hareketlilik de normal dedi doktor. 13 ay denedik hamile kalamadim. spermin bir milyar olmasi bir zorluk yaratir mi? soole bir sey duymustum sperm cok fazla olunca spermlerin ilerleyisini zorlastirirmis.

burda bir milyar normalin ust siniri kabul edilir dendi. yani artik milyar ustune normal ustu deniyormus, zahmet olmazsa sorarsan inan cok sevinirim. simdiden cok tesekkurler.

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

tuğra ..................18 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aytişş.......................22 aralık

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv: :emir_bebek:

bettyo malesefsenağlama ben adet oldum inşallah allahım nasip ederse önümüzdeki aya artık umudumuzu yitirmememiz gerekiyor ama bazen yoruluyorum :CüvCüv: :emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar ben de 1,5 yıllık evliyim.4-5 ay sonra bebek düşünüyorum.Sanki bırakınca hemen olacakmış gibi geliyor.Ama bu yazıları okudukça korkuyorum.Allah isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar versin İnşallah.

1 buçuk yıldır benimde çocuğum olmuyor.heyecanla 22 kasımı bekliyorum.inşallah en kısa sürede rabbim hepimize nasip eder.birbirimize duacı olalım...

günaydın arkadaşlar
betty eklemişsin listeye teşekkürler
İnşallah güzel haberlerimiz en kısa zamanda veririz burada

merhaba arkadaşlar
bende bebek sahibi olmak istiyorum ve 3 aydır deniyoruz bugün adetimi bekliyorum inşallah bu sefer tutar.lütfen listenize benide eklermisiniz inşallah hepimiz en kısa zamanda anne oluruz ALLAH yardımcımız olsun

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

bettycimm benden kötü haber bu sabah adet oldum:1no2:benim ümidim aralıkta artık
bu arada cornelia da adet oldu 2 gün önce
benim yeni adet tarihim 16 aralıkkaydirigubbakcemile2
ama ümitsizlik yok kendimi çok iyi hissediyorum bu ay düzenli tedaviye de başlicamgamyoncuiremsu:sm_cool:

merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza. bende bu gruptayım benimde 1,5 yıldır bebeğim olmuyor. dr dr gezmekten bıktım valla. artık oluverse ne güzel olcak. Her adet döneminde yıkılsamda ümidimizi yitirmeyelim Allah hepimizin yüzünü en yakın zamanda güldürsün inş...

benim adetim 10 aralıkta olması lazım bende 15 ay oldu ama pes etmek yok yola devam.aralık ayında olmuyanlar yazsın.

bende tedaviye basladım eşimin sperm sayıları cok iyi benim kan testimde iyi çıktı önümüzdeki ay rahim filmim çekilicek tüplerime bakılıcak tıkalı olabilirmi acaba diye.birde yumurtalıklarıma bakılıcak cok güzel calısıyo dedi ama çatlama olmuyosa olmaz dedi dr. bakalım belli olucak aralık belli olucak hayırlısıyla 1.5 sene oldu hadi bebiş gel artık.

betty uc ay once gnophen kullanmaya basladim simdide doktorum ilaci degistirdi klomen ve igne verdi.suan beklemedeyim.hormon testi yaptirmadim vaktim yoktu urdunde yasiyorum ben ve burda yapabilecegim tek sey beklemek.kasim 23 de adet gunum sanirim artik sabrim kalmadi

Beklemek, 22 kasım ı beklıyorum ben de... en zoru bu olsa gerek bır de o gun arkadasımın nişanı var, sonuc olumsuz cıkarsa nişanda suratım asık olacak,sonra yapsam ama 1 gun bıle bekleyemem ki ..ınsallah saglıklı bebeklerımız dogup buyuyunce bunları onlara okutma fırsatımız olur

kızlar daha hala adet olmadım.internetten yaptığım hesaplamalara göre gecikti gibi.çükü genellikle 28 veya 29 gün sürüyordu.gerçi yinede ümitlenmek istemiyorum.en yakın zamanda inşalah iyi bir haber veririm.

X