Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

aysbar cnm sen ne zaman gitmeyi düşünüyosun doktora bide hiç ilaç falan kullandınmı yada daha önce gittinmi?

2 yıl oldu bizimde olmuyor.sorun görünmüyor ama 3 aşılamada negatif.beklemedeyiz artık.24 kasım

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..........14 kasım
betty0............15 kasım
zeytin26........19 ekim ????????
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
arda.................26 kasım
cornelia.........16 ekim?????????
sweetbaby17......22 kasım
cucu_pete.....15 kasım
hüzün _yılı ........10 kasım?????????
trapper55......26 kasım
özçeliksena........25 kasım
gamzeli..............19 kasım
balımecrin............24 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

superisi663.............4 aralık
burcusal..................2 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
yasemin84................8 aralık
aytişş.......................22 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
gülceza.....................6 aralık

Son düzenleme:
selam.eşin sperm tahline gitmeden yapacklarınız var biliyonmu.ilişkiye girdikden sonra yani 3 gün sonra tahlil vermesi lazımmiş.benim eşim yaptırmışdı ordan biliyorum.tamammı.umarım yalnış anlamazsın beni

kızlar herkese günaydın umarım bu liste hepimize uğur getirir ben bu arada biraz kendimden bahsetmek istiyorum ben 11 aydır bebiş istiyorum 8. ayımda dr a gittim hormon testlerim yapıldı herşey normal ama stres hormonum yüksek çıktı eşim spermiyogram verdi onunda sonuçları normaldi yani bebişe engel bi durum görülmedi 9. ayda yumurtlama testi yapıldı onun değeri de gayet normaldi drum 4-5 ay beklememi bu arada rahat olmamı söyledi eğer bebiş bu arada olmazsa rahim filimi çektirmem gerekecek umarım gerek kalmaz bebişim tez zamanda gelir işte benim hikayemde böyle

cnm ben 1 ay klomen kullandım ama şehir değiştirdiğim için devam edemedim şimdi burada tekrar doktora gidicem biz evleneli 3 sene oldu 1 sene 2 aydır falan korunmuyoruz ama olmadı maalesef doktor belki tekrar klomene başlatır...sen birşey kullanmıyorsun heralde....

yok ben bısı kullanmıyom 8 aylık evlıyım 8 aydır korunmuyoz doktora gıdınce bakmıyolar bıle 1 sene sonra gel dıyolar 3 doktor degıstırdım benım ısrarlarım sonucu kan tahlılı ıdrar tahlılı ultrasyon ve muayne ıle baktılar bısı yok dedıler esımede spermıyogram yapıldı oda normal cıktı ama olmuyo ıste allah ne zman verır bılemem bende ıste ondan meral edıyom sımdı 1 sene dolup olmazsam ınsallah olur :Saruboceq:doktora gıttgım taktırde hemen asılama veya tup bebek mı dıcekler yoksa takvıye bıseyler ı yapcaklar hmıas kalmama ondan sordum caım bu klomen dedgınız ılac ne ıcın

betty cim ilk gebeliğm boş gebelik olduğu için geçen sene düşünmeme akın gittim.ultrosonla baktı.bir problem yok dedi.tabii hormon tahlili filan yapmamıştı.
artık bu ayda olmazsa haftaya gitmeyi düşünüyorum.senden bir haber var mı?

kızlar selam 1 senedir benimde olmuyo listenize benide ekleyin 1 aralık regl günüm tedavide oluyorum allahtan hayırlısı bu ay inşallah diyicem ama çok zor her şey kısmet

sanirim en umutsuz benim 5 sene oldu hala bekliyorum.araniza yeni katildim paylasimlarinizi bekliyorum

selam kizlar;ben 5 yildir evliyim 2 sene once nasil oldugunu anlamadim hamile kaldim ve cok sevindim.cunku hamile kalamiyordum fakat 8 haftalikken bebegi kaybettik ve simdi yine hamile kalamiyorum.klomen kullaniyorum.adet gunume az kaldi.23 kasim

kıssslllaaaarrrrrrrrrrrr..............şimdi doktordan geldim muayne etti ultrasonda görünen birşey yok dedi hormon tahlilleri istedi(ben daha önce başka doktorda yaptırmıştım birşey çıkmamıştı) ama tekrar yaptırmam gerekecek bide eşimin sperm testini istedi onu yaptırıcaz bide dedii bu ay yumurtan oluşmuş çatlamış yumurta artı dediğimiz bi durum oluşmuş 12yada 13 günlük gebe olabilirsin dedi ama ümitlenme olmayabilirde dedi...adet olmazsan 2 gün gecikince gel dedi ama benim adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor sanırım adet olcam ama içimede bi ümit doldu açıkçası.....

elçinzeynep cnm klomen yumurtaları uyarıcı bir ilaç yani hamile kalma şansını yükseltiyor klomen kullanınca 4-5- yada 6 tane yumurtan oluşabiliyo ayrıca klomeni erkeklerin sperm sayısını arttırmak içinde veriyor doktorlar....

dilekumur cnm inşallah kavuşursun bebişine herhangi bir tadavi uygulandımı nedir durumun?

aysbarcım git hemen sende doktora insanın içi rahatlıyo....

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..........14 kasım
betty0............15 kasım
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
arda.................26 kasım
cucu_pete.....15 kasım
trapper55......26 kasım
dilekumur............23 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
pembeinci ..............5 aralık

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt

Son düzenleme:
betty uc ay once gnophen kullanmaya basladim simdide doktorum ilaci degistirdi klomen ve igne verdi.suan beklemedeyim.hormon testi yaptirmadim vaktim yoktu urdunde yasiyorum ben ve burda yapabilecegim tek sey beklemek.kasim 23 de adet gunum sanirim artik sabrim kalmadi

selam arkadaşlar 2.denememiz başarısızlıkla sonuçlandı adet tarihim 5 aralık benide eklermisiniz listeye

yuzdeyuzakrep nedir problemin gecmis olsun.kizlar bu arada benim esimin kardesi jinekolog acil durumlarda sormak istedikleriniz olursa yardimci olmaya calisirim

kızlar inşallah en kısa zamanda hepimiz hamiş kalırız
benimde 4.denemem başarısızlıkla sonuçlandı maalesef
üstelik korunmayı bıraktıktan sonra adetlerimde düzensizleşti

dilekumur cnm sanırım sadece sen gitmişsin doktora eşine sperm tahlili falan yapılmadımı yada doktor hormon sonuçlarını görmeden nasıl klomen verdi anlamadım çünkü klomene başlamak için mutlaka hormon testlerini istiyo doktorlar....umudunu kaybetme hepimiz kavuşucaz bebişlerimize ben inanıyorum....

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..............14 kasım
reyyan86...........14 kasım
betty0................15 kasım
cucu_pete..........15 kasım
dilekumur............23 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
arda................. 26 kasım
trapper55...........26 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
pembeinci ..............5 aralık

HABER VERİN KISLARRR HAMİŞMİSİNİZ..????

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv: :emir_bebek: :nazar:

Son düzenleme:
kızlar bu hamile kalmak için ilaç tedavisine kaçıncı denemeden sonra başladınız ne zaman gittiniz doktora ben 3 aydır deniyorum olmadı adetim 10-12 gün sürüyor acaba bumu engel die gitmedm doktor kalmadı hepside çok sağlıklısın bi problemin yok dediler ama son 1 aydır tiroid sorunum çıktı kan değerlim yüksek olduğu için hamile kalamıyorum ay sonu kontrollerim olucak bunun için, işallah kan değerlerim düzene girer yaa

X