Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

elçinzeynep cnm aysbar açtı bu başlığı ama biz ikimizde gündüz giremiyoruz okulda olduğumuz için anca akşamları girebiliyoruz yani ben öyleyim aysbar ta öyle sanırım liste için saol bence bi kişiye kalmasın isteyen herkez alıntı yap yerinden listeye eklemeler yapabilir hatta herkez kendi durumunu yazabiir......bu başlık hepimize uğurlu gelir inşallllaaahhhhh dua ediyorum hergün benim adetime birkaç gün var karnımda ağrılar var sanırım adet olucam bu ay doktora başlıyorum bakalım hayırlısı hepinizi öptümmmm görüşürüz.......

(bu arada bugün dersim boştu hemen öğle arasında gelip girebildim nete)

Son düzenleme:
HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :emir_bebek:
Aysbar..........14 kasım
betty0............15 kasım
zeytin26........19 ekim ??
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
superisi663.....4 aralık
arda.................26 kasım
cornelia.........16 ekim??
Burcusal.........2 aralık
gundogmadan ..1 aralık
sweetbaby17......22 kasım
yasemın84.........8 aralık
aytişş ............22 aralık
milkshake....8 aralık
cucu_pete.....15 kasım
hüzün _yılı ........10 kasım
elçinzeynep........6 aralık
gülceza..........6 aralık
trapper55......26 kasım[/QUOTE]

elçinzeynep cnm aysbar açtı bu başlığı ama biz ikimizde gündüz giremiyoruz okulda olduğumuz için anca akşamları girebiliyoruz yani ben öyleyim aysbar ta öyle sanırım liste için saol bence bi kişiye kalmasın isteyen herkez alıntı yap yerinden listeye eklemeler yapabilir hatta herkez kendi durumunu yazabiir......bu başlık hepimize uğurlu gelir inşallllaaahhhhh dua ediyorum hergün benim adetime birkaç gün var karnımda ağrılar var sanırım adet olucam bu ay doktora başlıyorum bakalım hayırlısı hepinizi öptümmmm görüşürüz.......

(bu arada bugün dersim boştu hemen öğle arasında gelip girebildim nete)

ne demek canım herzman arkadasız bız sen olmassın ben yaparım ben olmam bı baskası yapar hıc onelı degıl dedgın gıbı ınsallah hepımıze ugurlu gelır hamıs kalırız senın kac ay oldu doktor kontrolu derken merak edıyorum acaba sen bısene kalmadın hadı tup bebek veya asılamamaı dıyo doktorlar yoksa nebıleyım hamlıle kalmana yardımcı hap fılan mı verıyolar onlada kalmssan asılama veya tup bebge gecıyolar bılmıyorumda ben merak edıyorum benmde 8 ay oldu

kızlar okulum tam gün malum hergün bir 3 saatlik yol gidiyorum.dün de internette sayfam açılmadı giremedim.ancak işte akşamları girebiliyorum.
betty cim liste için teşekkürler.benim giremediğim zamanlar sizlerde listeyi yenileyebilirsiniz.
inşallah hepimize uğur getirir.bende bu hafta adet olursam haftaya artık doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım ne olacak.

kızlar ben 6 senelik evliyim .en kıdemli benim heralde.adet tarihim 3 aralık benide ekleyin inş olur.hiç ümidim yok ama.allah büyük.doktorum bu ay çok umutlu konuştu ama bakalım artık.

ne demek canım herzman arkadasız bız sen olmassın ben yaparım ben olmam bı baskası yapar hıc onelı degıl dedgın gıbı ınsallah hepımıze ugurlu gelır hamıs kalırız senın kac ay oldu doktor kontrolu derken merak edıyorum acaba sen bısene kalmadın hadı tup bebek veya asılamamaı dıyo doktorlar yoksa nebıleyım hamlıle kalmana yardımcı hap fılan mı verıyolar onlada kalmssan asılama veya tup bebge gecıyolar bılmıyorumda ben merak edıyorum benmde 8 ay oldu

cnm ben 1 ay klomen kullandım ama şehir değiştirdiğim için devam edemedim şimdi burada tekrar doktora gidicem biz evleneli 3 sene oldu 1 sene 2 aydır falan korunmuyoruz ama olmadı maalesef doktor belki tekrar klomene başlatır...sen birşey kullanmıyorsun heralde....

kızlar okulum tam gün malum hergün bir 3 saatlik yol gidiyorum.dün de internette sayfam açılmadı giremedim.ancak işte akşamları girebiliyorum.
betty cim liste için teşekkürler.benim giremediğim zamanlar sizlerde listeyi yenileyebilirsiniz.
inşallah hepimize uğur getirir.bende bu hafta adet olursam haftaya artık doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım ne olacak.

birşey değil cnm...aysbarcım biz seninle aynı zamanlarda adet oluyoruz ve aynı zamanlarda doktora gidicez ben yarın saat 17.30'a randevu aldım içime bir umut doldu inşallah bu sefer tutarda hamiş kalırım...hepimiz kalırız inşallahhhh.......
:CüvCüv:

kızlar ben 6 senelik evliyim .en kıdemli benim heralde.adet tarihim 3 aralık benide ekleyin inş olur.hiç ümidim yok ama.allah büyük.doktorum bu ay çok umutlu konuştu ama bakalım artık.

ekliyorum cnm senide....inşallah hamiş kalırsın....durumun nedir ilaç falan kullanıyomusun cnm...

aysbar........................14KASIM
Reyyan86....................14 KASIM
Betty.............................15 KASIM
Zeytin26.......................19 KASIM
Entelliye...........................24KASIM

mrb arkadaşlar beni de ekleyin ben de 11 aydır deniyorum.yumurtalık tembelliği var.bu ay çatlatma iğnesi oldum 8 gün oldu olalı tutar mı bilmem.adet tarihim kesin olmamakla birlikte 25 kasım.

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..........14 kasım
zeytin26........19 ekim ??
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
cornelia.........16 ekim??
cucu_pete.....15 kasım
hüzün _yılı ........10 kasım
trapper55......26 kasım
[/QUOTE]

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

superisi663.............4 aralık
burcusal..................2 aralık
gündoğmadan ..........1 aralık
yasemin84................8 aralık
aytişş.......................22 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
gülceza.....................6 aralık

:emir_bebek: :CüvCüv: :nazar:

insallah ugurlu gelir su listedeki herkes bu basligi degistirip annis adaylar topigi acarisss

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..........14 kasım
zeytin26........19 ekim ????????
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
cornelia.........16 ekim?????????
cucu_pete.....15 kasım
hüzün _yılı ........10 kasım?????????
trapper55......26 kasım
özçeliksena........25 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

Son düzenleme:
benide ekleyin kızlarr en son adet tarihim 19 ekimdi,22 ekimde de tedavinin bir parçası olarak adet söktürücü kullandım ama adet olmadımmm...belki de hamileyimdir :Saruboceq::Saruboceq:
yarın dr. kontrolüm var,hayırlısı bakalım..eğer bebiş yoksa 19 KASIM :KK43:

yok cnm şaşırma dizek ve keman koymuşsunda ondan ilgimi çekti bende müzik öğretmeniyim....

ah yook o zevk icindi kaydirigubbakcemile3
ne güzel,harika bir meslegin var dogrusu,bende amatörce piyano caliyorum,kemanla cok ilgim yok :sm_confused: bebislerimiz olursa ne güsel müzik dersleri alirlar teyzelerinden artik yerimseniben

betty cim doktora eşinle kadın doğum doktoruna mı gideceksin?
sonucu bize bildirirsen seviniriz.artık hepimiz için hayırlısı iyi haberlerini bekliyoruzzzzzz.......

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

Aysbar..........14 kasım
zeytin26........19 ekim ????????
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
cornelia.........16 ekim?????????
cucu_pete.....15 kasım
hüzün _yılı ........10 kasım?????????
trapper55......26 kasım
özçeliksena........25 kasım
gamzeli..............19 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

gamzeli tamam canım ekledim senide aysbarcım evet kadın doğum dr. gidicem haber veririm tabiki eşimde daha sperm tahlili yaptırmadı sanırım oda onu yaptırır doktor isterse eğer....

X