Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

kızlar bu arada profillerinizi gezdimde ziyaretçi mesajı bölümünüz kapalı betty gündoğmadan ve sevilim sizinkilere baktım profil ayarlarınızdan aktif hale getirsenize o bölümü benimki açık mesela inceleyebilirsiniz

cnm nerden yapıcam anlamdım...

kizlar yalniz benim yuzunden olmuyor, esime uzuluyorum gb laflariniza cok kizdim:eek:klava:
kusura bakmayin kizdim!! yani bir bu eksikti derdimize, zaten kafayi siyirmak uzereyizlaelaelaelaelae, bu ikon bana cok uyuyor da!
mesala tam biraz once esimle konusuyordum, tum bu olanlar belki sana bir test diye cunku hic bebegi dua ederek istemiyorfisfisfis
ben inaniyorum Allah yazdiysa gelicek bebeklerimiz, belki hic aklimaza gelmeyen bir sinav bu, benim esime dedigim gb.

uzmeyin bir de bunlarla kendinizi, eslerimiz yuzunden olmayabilirdi de, biz o zaman onlarin uzulmesini mi bekleyecektik.

hepimiz icin yasananlar cok zor, bazen dusunuyorum da, bebek denemeden once ne kadar mahsumca mutluymusum bu konuyu dusundugumde.

neyse psikolojimizi ayakta tutmak zorundayiz bakin ben de kendimi brikip su hali almak uzereyim: -tatlicadiarzu-
sizleri de mutsuz gorunce bazen daha da bunaliyorum. simdi boole diorum yarin birgun bende boole dusunurum, siz de bana yazin bunlari o zamankaydirigubbakcemile

haklısın cnm ama bazen insan karamsarlığa düşüyo...ne kadar yanlış düşündüğünü bilsende böyle hissetmene engel olamıyo...aslında hepimizin psikolojisi aynı bir gün üzülüyoruz bir gün umutlanıyoruz ben bugün böyleyim ama yarın sizlere moral veririm belli olmaz önemli olan birbirimizden desteği çekmemek...ben rahatlıyorum yazınca...iyiki varsınız....

kızlar hadi umut dolu bi şekilde hepbilikte bekliyoruz en kısa zamanda hepimiz kavuşuruz bebişlerine bu ay olmadımı yıkılmak yok hakkımızıda herşeyin hayırlısı :Saruboceq: hamişlerde şimdi mide bulantıları ağrılarla uğraşıolar mutlaka toparlasınlar kendilerini malum uyku basıodur şimdi onlarımirmirmirmir:nazar:

arkadaslar bugun kan testı yaptrdım 0,36 degerım yanı hamıle deglim :KK43: cok uzuldum cookk :KK43:

merhaba bende arnızda yenıyım 5 aydır bızde bebek ıstıyoruz fakat olmuyor suan tedavı goruyorum butun hormonlar normale fakat suan sadece ostrejen dusuk oda yukselırse doktorum hamıle kalabılırsın dedı artık umıtlenmek ıstemıyorum benı lutfen arnıza katın ayın 14 adet olmak gerekıyor lutfen dua edın hayırlısı ne ıse o olsun hakkımda

enikazya hosgeldin,bakarsin burasi ugurlu gelir sana bu ay:)) Insallah tatlim, sen de hepimiz bir gun burdan guzel haberler verecegiz.

herkeze günaydın arkadaşlar gününüzün güzel geçmesi dileğiyle............. ceylancım canım benim ya ben yapmaya çalıştım beceremedim anlatsana nereden açacağım herkezi çok öptüm

arkadaşlar sizlere teşekkür etmek istiyorum sizlerle tanışmadan önceo kadar sıkılıyordum ki yanlış anlamayın sakın biliyosunuz bu konular biraz zor paylaşılıyor paylaşınca eeeee ne zaman bu ay da mı yok diye üzücü sorular geliyor derdini paylaşmak istiyorsun fakat bu sorular yüzünden paylaşamıyorsun ama sizle tanışalı okadar mutluyum ki istediğim herseyi anlatabiliyorum sorularıma cevap alıyorum kardeş gibi oldunuz benim için sağolun hersey için iyiki varsınız beni anlayan sayılı insanlar arasındasınız hepinizi çok seviyorummmm:asigim:

geldim kızlar ama maalesef durum pek açıcı değil bilgisayar başına ancak geçebildim başım felaket derecede ağrıyo progesteron çok düşük çıktı kızlar doktor adet olduğunda gel tedaviye başlayalım dedi sanırım klomen türü bi ilaç vericek gittiğimde ultrasonla da bakacakmış kistim falan varmı diye bakalım artık hayırlısı durum vahimmi dedim doktora hani bebeğim olmazmı anlamında hayır hamile kalabilirsin dedi offf offf doktorum nedense benden çok ümit dolu iki üç gündür ben zaten iyice doktor stresine girmiştim bi umutsuzluk kaplamıştı içimi onu ümitli görünce biraz rahatladım ama yine de tam olarak değil kızlar bende durumlar böyle işte şimdi şu ikide bir geciken adetimi bekliyorum ilaçlara başlamak için

canım üzülme değerin kaç onu öğrendiysen yazar mısın bir yorum yaparız belki uygun bir tedaviyle bebişine kavuşursun inşallah sana rahim filmi çekildi mi neler yapıldı şimdiye kadar paylaşır mısın umudumuzu yitirmek yok hep beraber yola devam

kızlar bende burdayım bizde dün çalışmalara başladık bakalım tutacakmı bu ay sters yaptım biraz....şu anda belki hamileyimdir yaaaa kızlar beklemek çok kötü yaa...bu ay olsun istiyorum artık....

umarım en yakın zamanda iyi haberlerini alırız bu ay hepimize çarçabuk geçer inşallah stres yapma Allah hepimizin kucağını dolduracak meleklerimiz bize gelecek

arkadaslar bugun kan testı yaptrdım 0,36 degerım yanı hamıle deglim :KK43: cok uzuldum cookk :KK43:

üzülmemek elde değil biliyorum her ay aynı şeyleri beraber yaşıyoruz ama bir an önce kederinden kurtul arkadaşım ağlamak üzülmek bize hiç birşey kazandırmıyor bebişlerimizi tamamen uzaklaştırıyor

arkadaşlar sizlere teşekkür etmek istiyorum sizlerle tanışmadan önceo kadar sıkılıyordum ki yanlış anlamayın sakın biliyosunuz bu konular biraz zor paylaşılıyor paylaşınca eeeee ne zaman bu ay da mı yok diye üzücü sorular geliyor derdini paylaşmak istiyorsun fakat bu sorular yüzünden paylaşamıyorsun ama sizle tanışalı okadar mutluyum ki istediğim herseyi anlatabiliyorum sorularıma cevap alıyorum kardeş gibi oldunuz benim için sağolun hersey için iyiki varsınız beni anlayan sayılı insanlar arasındasınız hepinizi çok seviyorummmm:asigim:

aynen canım bende kimseyle paylaşamıyorum derdimi arkadaşlarıma söyledim keşke söylemeseydim sürekli eee bebiş yok mu sorularına maruz kalıyorum bazı densizler şunu yedir eşine erkeklere iyiymiş bınu ye kısırlığa iyiymiş gibi sözler sarfeder oldu hem de insan içinde artık isyan ettim eşimdede bende de problem yok hayırlı zamanda rabbim nasip edecek dedim ayrıca sizin bebeğiniz olduysa bu sizin üstünlüğünüz değil olmaması bizim eksikliğimiz değil Allah dilemeden ne yaparsan yap olmuyor dedim rahatladım şimdi daha az soruyorlar Rabbim duyar da sesimizi kucaklarımızı doldurur inşallah

bu arada ben yarın yeni bir dra gidicem bakalım hayırlısı çok uzun oldu ama napimmirmirmirmir hepinizi çoook öptümkaydirigubbakcemile3

sevilim betty canlarım kullanıcı paneline girin sol üstten
sonra kontrol panelinizde sol tarafta ayarlar özellikler var
orada seçenekleri düzenle bölümü var
o bölümde özel mesajlar ve ziyaretçi mesajlarını aktif hale getirirseniz olur canlarım

bu ayarı yaptığınızda size herhangi birinden mesaj gelirse sağ üstte isminizin altında bildiri olarak size ulaşıyor oraya tıkladığınızda mesajlarınızı okuyabilirsiniz

aynen kızlar hepimiz burda birbirimize destek olucaz ve bu zorluklarla birlikte başa çıkıcaz hep birlikte bi gün birimizin canı sıkkın olacak bir gün diğerimizin ama burda hep birileri iyi olacak ve birbirimize pozitif enerji vererek ayakta duracaz

birlikten kuvvet doğar ve biz inşallah bebişlerimize kavuşucaz canlarım

merhaba kızlar benide aranıza alın bende 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum bu ay eczaneden yumurtlama testi aldım ona ilk defa denedim testi işallah bu ay olmuştur 13 aralıkta hastalanmam lazım allahım işallah olmuştur allah herkese bebek versin aratmasın :ecrin_bebek:

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
neşe_206...................13 aralık
enikazya....................14 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ....[

sıla8................1 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

Son düzenleme:
sevilim betty canlarım kullanıcı paneline girin sol üstten
sonra kontrol panelinizde sol tarafta ayarlar özellikler var
orada seçenekleri düzenle bölümü var
o bölümde özel mesajlar ve ziyaretçi mesajlarını aktif hale getirirseniz olur canlarım

bu ayarı yaptığınızda size herhangi birinden mesaj gelirse sağ üstte isminizin altında bildiri olarak size ulaşıyor oraya tıkladığınızda mesajlarınızı okuyabilirsiniz

aynen kızlar hepimiz burda birbirimize destek olucaz ve bu zorluklarla birlikte başa çıkıcaz hep birlikte bi gün birimizin canı sıkkın olacak bir gün diğerimizin ama burda hep birileri iyi olacak ve birbirimize pozitif enerji vererek ayakta duracaz

birlikten kuvvet doğar ve biz inşallah bebişlerimize kavuşucaz canlarım

tatlım sanırım becerdim bi bak bakalım olmuşmu??

merhaba kızlar benide aranıza alın bende 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum bu ay eczaneden yumurtlama testi aldım ona ilk defa denedim testi işallah bu ay olmuştur 13 aralıkta hastalanmam lazım allahım işallah olmuştur allah herkese bebek versin aratmasın :ecrin_bebek:

cnm hoşgeldin aramıza bu süre zarfında herhangi bi tedavi gördünmü yada doktora gittinmi??

iyi geceler kizlar, durumlar nedir, umarim herkes daha iyi hissediyordur bugun, birkac gundur hepimiz keyifsiziz aslinda.
nese_206 hosgeldin aramiza, insallah guzel haber verirsin bizlere.

iyi geceler cnm ben daha iyi gibiyim bugün...ama hepimizde bir keyifsizlik var gerçektende...sen nasılsın??cnm

iyiyim diorum tam bir an bir huzun kapliyor icimi bes dakika geciyor daha iyiyim diorum. dogumyapmis sevdigim bir arkadasim var, onu aradim bugun, Masallah Allah nazardan saklasin kizini ve dogumunu anlatti, ben sorunca tabii.. kiziyor bana da uzulmek yok, gelicek o zamanini biliyor die. ara verdik dedim ben de, artik bilsin istemiyorum insanlar. aslinda asilama kafami kurcaliyor madem hersey cok iyi duzenli yumurtluyom vs. niye asilama yaptirayimki die????? ne dersin?

bencede tatlım acele etme aşılama için bizim seninle aynı zaten sürelerimiz ben şu anda düşünmüyorum aşılama bir iiki ay daha klomen kullanmayı düşünüyorum dr umda öyle dedi zaten sende acele etme bence cnm...

X