Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

işte belki okumuşşundur yanlış doktor seçimi yapmışım klomen kullandım fakat iğne yapıldığını kist oluştuğunu doktorumdan deilde sizlerden öğrendim doktorumu deiştirdim çok umutlu konuştu bu ay için canım çarsamba iğne olacak işte dualarınızı bekliyorum rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

işte belki okumuşşundur yanlış doktor seçimi yapmışım klomen kullandım fakat iğne yapıldığını kist oluştuğunu doktorumdan deilde sizlerden öğrendim doktorumu deiştirdim çok umutlu konuştu bu ay için canım çarsamba iğne olacak işte dualarınızı bekliyorum rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

canım inşallah alırsın o mutlu haberi bu ay dua ediyorum hepinize

entelliya canım,ben aranıza yeni katıldım ve çok mutluyum,ilk önce ardanın hamile olduğunu duydum,şimdi de senin ve inan çok sevindim,allah bebişini sağlıklı,analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah,çok çok tebrik ediyorum,ve isteyen her kese bol şanslar diliyorum.

evet cnm vuruldum iğnemi hatta popom acıyo şu anda...:bbo:

ama naapalım bebiş için katlanıyoruz yeterki olsun...:emir_bebek:

entelliya canım,ben aranıza yeni katıldım ve çok mutluyum,ilk önce ardanın hamile olduğunu duydum,şimdi de senin ve inan çok sevindim,allah bebişini sağlıklı,analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah,çok çok tebrik ediyorum,ve isteyen her kese bol şanslar diliyorum.

teşekkür ederim cnm darısı isteyen herkesin başına

entelliye çok sevindim canım hamileliğine.İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına almak nasip olur.Adet gecikmesinden önceki belirtilerini paylaşır mısın tatlım.

kızlar bu arada ben bu ay keçi boynuzu kürünü denemeye karar verdim .Bununla ilgili bi kaç yazı okudumçSpermlerin hareketliliğini son derece artırıyormuş.Denemeye değer diye düşündüm.Eğer isteyen varsa hazırlama yolunu yazıp yollarım....

entelliye çok sevindim canım hamileliğine.İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına almak nasip olur.Adet gecikmesinden önceki belirtilerini paylaşır mısın tatlım.

canım öncelikle çok teşekkür ederim Allah sizede nasip etsin en kısa zamanda inşallah amin diğer forumdada paylaştım hiç bir belirti yoktu her an adet olacam die ikide bir wc ye gittim aynı kasık ağrıları vardı tek fark ettiğim şey göğüslerim adete bir hafta kala neredeyse şişer ve acırdı bu ay adet günüm geldi göğüslerde tık yok adetim geçti iki gün göğüslerim acayip acımaya başladı hassaslaştı şu anda da devam ediyor başka hiç bir değişiklik yoktu her bulgu adet olacağım yönündeydi hatta defalarca söledim bu ay umudum yok die diğer aylarda daha çok blirti yaşamıştım sırnaşık şey hiç bir şey yokken
kasık ağrıları hafif hafif devamlı olarak var hala

kizlarr listeye beni de yazin. 2,5 yillik evliyim. korunmayi birakali 2 ay bitti.dun adet oldum :eek: aralik adet tarihine 28 aralik yazin. bu arada bir sorum olacak. onceden heray bir onceki aya gore ya ayni gun ya da 2 gun once olurdum. korunmayi biraktigimizdan beri sapitti.:kızgın: 1 hafta once olmaya basladim. nedir bunun nedeni bilen var mi kafamçokkarıştı

korunmayi birakinca bir kac boyle olur diye duymustum hatta korunmayi birakinca bir sure hamile kalinmaz da derler. ama aksi olanlari okudum bu sitede hapi biraktigi gb hamile kalan arkadsalr vardi, Insallah sende de oyle olur. ama diger secenekleri de aklinda tut ve uzulme.

bukett seninle aynı durumdayız bacım bende 2,5 yıllık evliyim bizde korunmayı bırakalı bu 4.ayımız bakalım artık inşallah tutar ama stres oluyo insan ya adet tarihim 11 aralık olurmuyum olmazmıyım allah bilir haberleşelim sanada kolay gelsin kasma kendini daha yolun başındayız

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????
svlkbr...................22 kasım?????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

iyi geceler kızlar gebelik bölümünden uzak kalmak istedim biraz ama uzak kalsamda kalmasamda olmuyo olmuyo olmuyo agustostan beri ugraşıyoruz daha yolun başandayız ama herkez beni görünce bebek bebek demesinden sıkıldıııım.sinir oluyorum.insanlara söyledigime bin pişman oldum inanın.dün adet oldum 28 agustosta yine yıkıldıııım.hanımlar listenize benide eklermisiniz.sizlerle derdimi paylaşmak çok iyimiş.hepinizi çok seviyorum.

kizlarr listeye beni de yazin. 2,5 yillik evliyim. korunmayi birakali 2 ay bitti.dun adet oldum :eek: aralik adet tarihine 28 aralik yazin. bu arada bir sorum olacak. onceden heray bir onceki aya gore ya ayni gun ya da 2 gun once olurdum. korunmayi biraktigimizdan beri sapitti.:kızgın: 1 hafta once olmaya basladim. nedir bunun nedeni bilen var mi kafamçokkarıştı

arkadaşım ben evliligimin7.yılıma girdim dedigim gibi agustosta başladık bebek düşünmeye.seninle aynı tarihte adet olmuşuz.ve sıkıntımızda aynı benimde 2yada 3 gün önceden gelirdi şimdi 1 hafta önceden geliyo bende şaşkınım inan nedendir bilmiyorum..

iyi geceler kızlar gebelik bölümünden uzak kalmak istedim biraz ama uzak kalsamda kalmasamda olmuyo olmuyo olmuyo agustostan beri ugraşıyoruz daha yolun başandayız ama herkez beni görünce bebek bebek demesinden sıkıldıııım.sinir oluyorum.insanlara söyledigime bin pişman oldum inanın.dün adet oldum 28 agustosta yine yıkıldıııım.hanımlar listenize benide eklermisiniz.sizlerle derdimi paylaşmak çok iyimiş.hepinizi çok seviyorum.

canım çevrendekilere sölemekle çok yanlış yapmışsın bende senin gibi ağustostan beri uğraşıyorum ve daha burdakilerden başka kimse bilmiyo iyi niyetli bile olsa sormaları yeter senin üüzlmen için ama yinede onların sorularını kulak arkası yap boşver.birde ateş ölçme yöntemini dene ben bu ay ilk ısı takibim inş işe yarar nedendir bilmiyorum ama daha bilinçli ve umutluyum inş Rabbim herkesin gönlüne göre verir hayaline hayırlısıyla kavuşturur

canım çevrendekilere sölemekle çok yanlış yapmışsın bende senin gibi ağustostan beri uğraşıyorum ve daha burdakilerden başka kimse bilmiyo iyi niyetli bile olsa sormaları yeter senin üüzlmen için ama yinede onların sorularını kulak arkası yap boşver.birde ateş ölçme yöntemini dene ben bu ay ilk ısı takibim inş işe yarar nedendir bilmiyorum ama daha bilinçli ve umutluyum inş Rabbim herkesin gönlüne göre verir hayaline hayırlısıyla kavuşturur

arkadaşım çok teşekkürederim cevap verdigin için ewet çok haklısın çok büyük bir hataydı ben kendi aileme söylemezken başkalarına söyledim ama ailemde üzülmesin diye söylemiyorum.bir kişi hariç kasıtlı soran yok ama ben çok rahatsız oluyorum.eskiden neden çocuk yapmıyosun yap yap artık diye her gördüklerinde başımın etini yiyorlardı şimdide bebek bebek diye diye bir hal oldular aslında iyi niyetli söylüyolar olur zamanla yaza kadar anca falan diyorlar ama bir şahıs var onun yanında konu açılınca iyice sinirim bozuluyo çünkü o kasıtlı olarak ''bebek durumları nasıl bebekte yok canın sıkılır ''falan filan laf sokuyo aklı sıra.allah herkezin gönlüne göre verir inşallah.ateş ölçümünü 2 aydır yapıyorum her düşüşünde adet oluyorum çıkıyor yanii yumurtlamamdaki zamanıda anlayabiliyorum.ısım düşüyor ve bugün gelicek diyorum geliyor.

X