Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

gunaydin kizlar; regle olamaiyorum; gevikmezdi hic boole, kist olmasindan korkmaya basladim; uc test yaptim negatif, reglenden uc gun once; iki gun once ve regle gunu:KK43:((((((olsa cikardi!!!
regle agrim var onceki zamanlar oldugu gb ama bu sefer agri fasli uzun surdu, tam olmam gereken gun persembe basladi agrilar. kist ile ilgili boyle tecrubesi olan var mi? cunku cok duzenlidir benim normalde. saat gbdir hatta saatini sasmaz.bir de yumurtlama bitti iki uc gun sonra sag yumurtaligim sanci yapmisti bir gun sonra gecmisti ama ayni anda belimde cok agrimisti hatta bel agrisi dort gun kadar surmustu, arada gidiyor geceleri geri gelior belim cok agriordu. uzattim ama saskinim, sinirlerim bozuk ayrica.

iyi geceler kızlar gebelik bölümünden uzak kalmak istedim biraz ama uzak kalsamda kalmasamda olmuyo olmuyo olmuyo agustostan beri ugraşıyoruz daha yolun başandayız ama herkez beni görünce bebek bebek demesinden sıkıldıııım.sinir oluyorum.insanlara söyledigime bin pişman oldum inanın.dün adet oldum 28 agustosta yine yıkıldıııım.hanımlar listenize benide eklermisiniz.sizlerle derdimi paylaşmak çok iyimiş.hepinizi çok seviyorum.

canım çok erken başlamışsın üzülmeye daha ağustosta karar vermişsiniz şunun şurasında 4 ay olmuş ben 15 aydır bekliyorum şimdiden bu kadar kafana takarsan süre uzayınca daha kötü olursun insanların dediklerinide boşver hiç umursama....bu arada yeni adet tarihini yazmamışsın ne diye ekliyeyim listemize...????

gunaydin kizlar; regle olamaiyorum; gevikmezdi hic boole, kist olmasindan korkmaya basladim; uc test yaptim negatif, reglenden uc gun once; iki gun once ve regle gunu:KK43:((((((olsa cikardi!!!
regle agrim var onceki zamanlar oldugu gb ama bu sefer agri fasli uzun surdu, tam olmam gereken gun persembe basladi agrilar. kist ile ilgili boyle tecrubesi olan var mi? cunku cok duzenlidir benim normalde. saat gbdir hatta saatini sasmaz.bir de yumurtlama bitti iki uc gun sonra sag yumurtaligim sanci yapmisti bir gun sonra gecmisti ama ayni anda belimde cok agrimisti hatta bel agrisi dort gun kadar surmustu, arada gidiyor geceleri geri gelior belim cok agriordu. uzattim ama saskinim, sinirlerim bozuk ayrica.

stresten gecikmiş olabilir cnm yada bi kan testide yaptır idrarda çıkmayabilir gebelik varsa önlem almış olursun yoksa da bi doktora gidersin bence....

betty haklisin en guzeli kan testi ama en yakin 30 km yakin bana:KK43:( yoksa galiba her ay bes gun oncesinden gider yaptirirdim, her ay bu stresi cekmektense!!zaten idrar testlerine verdigim paralar kan testinden cok daha fazla tutuyor. sali carsambaya kadar bekleyecegim. elimde son bir test var yarin sabaha kadar gelmezse once onu denerim. aslinda regle agrim olmasaydi kesin hamileyimdir diye dusunur o testi bu sabah yapardim da, kendime kizdim bu sabah yeter ama sakin yapma bekle reglen gelicek artik die!! neyse kizlar sizler guzel haber verin Insallah, betty sen asilama mi yaptirdin bu ay? oole hatirliyorum?? Insallah canim mujdeyi verirsin:))

betty0 canım çok erken başlamışsın üzülmeye daha ağustosta karar vermişsiniz şunun şurasında 4 ay olmuş ben 15 aydır bekliyorum şimdiden bu kadar kafana takarsan süre uzayınca daha kötü olursun insanların dediklerinide boşver hiç umursama....bu arada yeni adet tarihini yazmamışsın ne diye ekliyeyim listemize...????
betty cim çok haklısın 4 ay çok erken işte dedigim gibi insanlar beni sıkıntıya sokuyor o yüden yani benim üzülmem.canım 28 kasımda hasta oldum 28 aralıkta gelecek aydaki adet tarihim çok teşekkür ederim arkadaşımmm.

betty haklisin en guzeli kan testi ama en yakin 30 km yakin bana:KK43:( yoksa galiba her ay bes gun oncesinden gider yaptirirdim, her ay bu stresi cekmektense!!zaten idrar testlerine verdigim paralar kan testinden cok daha fazla tutuyor. sali carsambaya kadar bekleyecegim. elimde son bir test var yarin sabaha kadar gelmezse once onu denerim. aslinda regle agrim olmasaydi kesin hamileyimdir diye dusunur o testi bu sabah yapardim da, kendime kizdim bu sabah yeter ama sakin yapma bekle reglen gelicek artik die!! neyse kizlar sizler guzel haber verin Insallah, betty sen asilama mi yaptirdin bu ay? oole hatirliyorum?? Insallah canim mujdeyi verirsin:))

yok tatlım aşılama yaptırmadım ben klomen kullandım bu ay dün çatlatma iğnemi vuruldum beklemedeyim şu anda inşallah bu ay tutar cnm yaa...

ya kızlar aşılama yaptıran var mı aranızda ve ilk seferde tutan ve nasıl oluyor.nekadara yaptırdınız?özellikle emekli sandığına bağlı olanlar..........

betty; bu ay doktorumdan bir seyler istemeyi dusunuyorum, asilama obur ay olabilir benim icin. klomen ve catlama ignesini aciklanamayan infertilete de kullanilir mi?? yoksa yumurtlama problemi olunca mi deneniyor? bilgilerini paylasir misin tatlim? Insallah mujdeyi alirsin bu ay:)))

betty; bu ay doktorumdan bir seyler istemeyi dusunuyorum, asilama obur ay olabilir benim icin. klomen ve catlama ignesini aciklanamayan infertilete de kullanilir mi?? yoksa yumurtlama problemi olunca mi deneniyor? bilgilerini paylasir misin tatlim? Insallah mujdeyi alirsin bu ay:)))

cnm benim testlerim normal çıktı eşiminkide normal çıktı yani yumurtlama problemim yoktu benim ama klomen kullanmadan önce 1 yumurtam vardı bu ay 2 tane oldu hatta bir tanede diğer tarafta küçük bir yumurtam oluştu yani diyeceğim o ki klomeni illaki yumutlama problemi olanlara vermiyor doktorlar yumurtaları uyarmak içinde veriyorlar sen hiç kullanmadın değilmi klomen??nasıl bir tedavi uygulandı sana??

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????
svlkbr...................22 kasım?????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

betty seninlle durumlarımız aynı 17 aydır bekliyorum ne benim nede eşimin tahlillerinde hiç bi sorun yok hersey normal diyor doktor klomen kullandım iğne vurulacağım aynıyız canım peki senin ilk iğnenmiydi önceden vuruldunmu

betty seninlle durumlarımız aynı 17 aydır bekliyorum ne benim nede eşimin tahlillerinde hiç bi sorun yok hersey normal diyor doktor klomen kullandım iğne vurulacağım aynıyız canım peki senin ilk iğnenmiydi önceden vuruldunmu

cnm ben bir kere ağustos ayında kullanmıştım klomen iğnede olmuştum şehir değiştirdiğim için devam edemedim tedaviye burada tekrar başladım önceki kullandığımda 1 tane yumurtam olmuştu şimdi 2 tane var senin yumoşların ne durumda çarşamba günü değilmi iğnen??

cnm ben bir kere ağustos ayında kullanmıştım klomen iğnede olmuştum şehir değiştirdiğim için devam edemedim tedaviye burada tekrar başladım önceki kullandığımda 1 tane yumurtam olmuştu şimdi 2 tane var senin yumoşların ne durumda çarşamba günü değilmi iğnen??

ewet canım çarsamba doktorun hoşuna giden bitane var ondan umutluyum dedi4 tane toplam diğerleri bu dediğim gibi büyümemiş ama

hadi inşallah cnm ya bu kadar beklememizin karşılığını alırız isimlerimizi yazarız listeye...tabi diğer isteyen arkadaşlarınkinide....

betty ve sevilim ben de aynen sizin durumdayim.gecen sene eylulden beri deniyoruz, aciklanmayan infertelite:KK43:(( bana henuz bir tedavi uygulanmadi, galiba asilamayi konusacak doktorum bu ay. bende once sizin gb klomen ve catlama ignesini onermeyi dusunuyorum bu ay. ama eger cok kez doktora gitmem gerekmeyecekse. cunku doktorum baska bir sehirde ve biz bir ay sonra oraya tasinacagiz. simdi 180 km yok gitmemiz gerekiyor. kizlar bana kolmen ve catlama ignesi icin kac gun ve kacinci gunler gittiginizi yazar misiniz? cunku doktoru yarin arayip bunu yapmak istedigimi soracagim, reglem geldi gelicek bu gece baslayacak gb de. zahmet olcak ama biriniz yzarsaniz cok sevinirim. sabirli olun kizlar gercekten sira bize de geliyor:)))

kızlar benim lh düzeyim yüksek dengelemek için progestan kullanıyorum sizce işe yarar mı

betty ve sevilim ben de aynen sizin durumdayim.gecen sene eylulden beri deniyoruz, aciklanmayan infertelite:KK43:(( bana henuz bir tedavi uygulanmadi, galiba asilamayi konusacak doktorum bu ay. bende once sizin gb klomen ve catlama ignesini onermeyi dusunuyorum bu ay. ama eger cok kez doktora gitmem gerekmeyecekse. cunku doktorum baska bir sehirde ve biz bir ay sonra oraya tasinacagiz. simdi 180 km yok gitmemiz gerekiyor. kizlar bana kolmen ve catlama ignesi icin kac gun ve kacinci gunler gittiginizi yazar misiniz? cunku doktoru yarin arayip bunu yapmak istedigimi soracagim, reglem geldi gelicek bu gece baslayacak gb de. zahmet olcak ama biriniz yzarsaniz cok sevinirim. sabirli olun kizlar gercekten sira bize de geliyor:)))

tatlım ben sana yardımcı olmaya çalışayım ama sormak istediğim birşey var sana açıklanamayan infertilite teşhisi konmuş anladığım kadarıyla merak ettiğim doktorun seni neden klomene başlatmadı acaba yada başka bir tedavi önermedi aşılama ve tüp bebekten önce birçok tedavi yöntemi var o yüzden sordum....

klomenle ilgili soruna gelince adetinin 5. günü başlıyorsun doktor duruma göre günde 1 yada 2 tane klomen verir ben 2 tane içmiştim 5 gün sürüyor haplar bittikten 2 gün sonra kontrole çağırıyor yumurtaların durumuna bakıyor büyümüşmü diye sonrada 13. gün yada 14. gün duruma göre çatlatma iğnesini vurduruyor yani senin en az 2 kere gitmen gerekir doktora ben öyle gitmiştim yada 1 ay daha bekle cnm taşındıktan sonra başlarsın klomene....

betty aslinda doktorum cok aceleci biri, bana tum testlerimi ayni ay yapti. burda kimseden duymuyorum; postcoital diye akintiyla ilgili testi beile ayni ay yapti. ama rahim filminden sonra iki ay normal yoldan denememizi istedi. hicbir sorun tikaniklik gormemesine ragmen. bir de hatirliyorum; yumurtalik gelistirici ilaclara sende gerek gormuyorum demisti, belki kastettigi komen tarzi ilaclardi, sormamistim ayrintili. cunku bazen cift yumurtam bile oluyor normal ilacsiz yani. ama kizlar size bir fikir verebilir, bu gittigimde soracagim ben de doktoruma: bazen kadinin yumurtasinin zari cok kalin olurmus spermin iceri girmesine izin vermeyecek kadar. bunu bana tup bebek deneyen bir tanidigim soyledi bu da ancak tup bebek yapilirken anlasilabilirmis dedi. benim simdi aklima takildi ondan mi olmuyor diye? siz de doktorlariniza bir sorun bence arastirmaya deger bir konu. ben internette bulamadim; regle basladiginda on gun sonra doktorum gel demisti, gdince soracagim, ben.

evet bettycim aciklanamayan infertilite, bazen bir derdim olsaydi da tedavi olup hamile kalabilseydim diye bile dusunuyorum:KK43:( o yuzden diger arkadaslara diyorum derdim var diye uzulmeyin yeterki dermansiz olmasin inanin her sey cok normal dediklerinde belki de umudunuz daha az oluyor:KK43:(

X