Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim anlatmak istediğim zaten doğal yöntemler pis kakadır değil ki. Aksine ben tam bir şu otu içeyim şunun suyunu saçıma süreyim falan derim,atmam. Herşeyde bir mineral, vitamin var en basiti mısırın püskülünden çay oluyor içiyoruz. Demek istediğim o güzelim nimetleri oranıza tutup ziyan etmeyin. Araştırın vajinal duş, buhar vs ne kadar tehlikeli diye. En basiti doktorunuza sorun dedim. Bu kadar. Siz baya alıngansınız yordunuz. Susun artık iyi geceler. Okuyan insanlar neyin ne olduğunu anlar zaten.

Doğru ben sizli konuşurken seviyeyi düşüren, ebeni seveyim diyen, sidik yarıştıma gibi kelimelerle seviyeyi daha da yerlere çeken benim ve algı yapıyorum. Ne diyim sizde haklısınız :) size hidyaet versin :)

Eğer o nimet ziyan oluyorsa hemoroidli birinin patlıcanı sürmeside ziyan? Ona okey diyorsunuz oysa bu değmiyor bile ziyan oluyor. Peki ok :)

Susun derken? Rahatsızsanız cevap vermez konumdan gidersiniz :) Üstün destekleriniz ve engin tecrübeleriniz için teşekkürlerimizi sunarız efenim :) buyrun :)

Siz kafayı mı sıyırdınız ya. Her sayfa da bakın bakın diye linklemişsiniz birde burayı. Saçma sapan örnekler veriyor hala bana. Demek istediğimi aklını kullansan anlıcan. Bi git kardeşim ya allah akıl fikir versin. Gereksizsin başka birşey değil.

Hamile kalmak isteyen insanların açtığı sayfalara da kendini yazıp aklını sulandırma insanların. Cahil cahil olmayın kardeşim birse öğretmenim diyorsun. Susup gittim yarım saat sonra cevap vermeye gelmişsin. Hangi kelimeyi sindiremedin tam olarak? Kendini kurma bişey demedim say hadi okuyan anlar zaten.

Doğru ben sizli konuşurken seviyeyi düşüren, ebeni seveyim diyen, sidik yarıştıma gibi kelimelerle seviyeyi daha da yerlere çeken benim ve algı yapıyorum. Ne diyim sizde haklısınız :) size hidyaet versin :)
Ben espri yaptım orda sen ne algılıyorsun. Çok ısrarcısın anlamadım sen kimsin niye siz li bizlş konuşayım devamlı tartıştın benimle neden siz diyeyim. tamam al bütün kabaklar senin olsun oturt insanları üstüne ne diyim

Kimiside sutu kaytanip otuuyor o sutte tuvalet dokuluyor tabi ihtiyacim olsada yapmam
Bizim bu profesör doktorlar da vajinadan akıntı gelince temizlendi içimiz sanıyor :) Sana katılıyorum

Eklentiler

• 9A93B3E5-7443-4A6D-A902-7CA614C72780.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 144

Senin gibi her dakka burada değilim. Okumadım sadece. Sne neyi sindiremiyorsunda halen buradasın acaba hemde böylesine ateşli bir haldesin :) ne var bu kadar dert edecek kuyruğuna bastı sanırım birileri :) Cahille tartışmam bile kendimi açıklama gereği dahi duymuyorum. Ben çevremde hamile kalanların tarifini yazdım. Yoksa banane diyorum. Ama .. hoşaftan ne anlar diye bi söz var... neysee

Neyse kişinin üslubu, seviyesidir derler. Karşımdaki ne olursa olsun ben seviyemi bozmam. Ama düşüren kendi düşürür. :) ben sana saygımdan değil kendime saygımdan böyleyim. Peki tüm kabaklar benim sende hadi üstün bilgini al ve cahillerin arasından çık :)

Ben kaç vajinismus hastasınıda tedavi ettim burada. Çok dua aldım. Halen görüştüğüm var reelde bile. Belki gebe kalamayan biride faydalanır da duacı olur derdindeyim. Siz zararları yazdınız hanımefendi insanların kendi fikri. Bende istediğimi istediğim yere yazmakta özgürüm. :))

Çok pardon da öğretmen misin, doktor musun, düğün çekimlerine mi gidiyorsun bir karar ver. Burada ben oyum orada ben buyum diyip diyip durmuşsun. Yalan konuşup durma millete

Çok pardon da öğretmen misin, doktor musun, düğün çekimlerine mi gidiyorsun bir karar ver. Burada ben oyum orada ben buyum diyip diyip durmuşsun. Yalan konuşup durma millete

Fen bilimleri Öğretmeniyim ve hobi olarak fotoğrafçılık&kameramanlık yapıyorum yeter mi merakınızı gidermeye. :)

bu cahilin bütün konularını maşaAllah sonuna kadar okumuşsunuz hep benim konularımda geziyordunuz gördüm de :)

Daha fazla size yazmayacağım. İyi günler.

Evet okudum. Özel hayatınızı bayağı açmışsınız buraya şoke oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…