Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bana kaldi bebek sahibi olabilmek icin ugrasan biriyim bende hergun girip sayfalar okuyorum her ay uğraşıyorum bana kaldi tabi allah askina guzelim git basimdan valla zor tutuyorum kendimi dert yok tasa yok bos bos konusuyo
Eeeeeeeeeee? acıtasyon a başladı şimdi de. Benim burda yazdıklarımla bütün bunların ne alakası var cınım? Gidip doktoruna sorsan bile asla yapma dicek sana ben burda fikrimi söyledim diye şimdi senin şevkin mi kırıldı?

Kizim ben yazimi senin sahsina mi yazdim kasiniyonn. Mu araniyon mu isiz guscuzunde napcani bilemeyip ku buraya geldin lan sen kimsin benim sevkimi kircak gerizekali ya bi S***** G** (Defol)

Kizim ben yazimi senin sahsina mi yazdim kasiniyonn. Mu araniyon mu isiz guscuzunde napcani bilemeyip ku buraya geldin lan sen kimsin benim sevkimi kircak gerizekali ya bi S***** G** (Defol)
Hahahahahahahaha

Eklentiler

• D372D3AB-B5A5-4F8B-BAD4-2FCD64FD6C18.jpeg
    17,1 KB · Görüntüleme: 42
Canim bence sen birileriyle tartismak icin gelmissin
Hayır tabii ki. Ben gayet düzgünce anlatıyorum. Küfür eden kendisi :) Konuda en çok tepki gösteren bendim, kime yazmış olabilir acaba 2 ay sonra yok dalga geçme yok saçma sapan yok allah yaşatmasın bu duruma düşecek kadar diye. Bende cevap verdim sadece.

Gulmekden yariliyorum sana karsi ve aciyorum cidden kendine ugras bul yazik sana beynini insanlara satasmakla yorma
Ne? En azından yorabildiğim bir beynim var şükür. Ya senin????? Görünüşe göre boş Durup dururken gelmiş burda yargı dağıtıyor reisss cevap yetiştiremeyince de girizikili, biyinsiz vikvikvik bana bildirim geldi cevap verdim hangimiz işsiz acabaaaaa gelmiş burda hortlatıyor olayı

Senin yasin kac ?

Tiniminimavihanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…