Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yahu isteyen yapar istemeyen yapmaz
Ayrıca bunlar kimyasal değilki bakteri oluştursun??
Önceden alternatif tıpmı varmış??
RABBİM herşey bişeye şifa olarak yaratmış ki en doğalından
Kimyasallar dahamı iyi?
Lana22

Yahu isteyen yapar istemeyen yapmaz
Ayrıca bunlar kimyasal değilki bakteri oluştursun??
Lana22
Yahu hahahaha su, su. Su bile bakteri oluşturuyor. Orası öyle isteyen yapar. Git mesela bulgurlu süt lü şeyin üstüne çöm kardeşim. Böyle cahil cahil bilgileri veriyorlar sonra insanlara boş umutlar. Ayrıca sen avukatı mısın?

Kardeşim sen yapmayacaksan söyleyeveğini söyledin. Neden halen buradasın? :)

Ayrıca onlara devletteki yaşlı bir Devlet Hastanesinin Ebesi vermiş buntarifi. Yazdım defalarca ya hani. Sadece bulgura takıldın sen :)

Sen mi yaptın bu uygulamayı? Ne için yaptın öğreneyim biraz. Annem yapMIŞ diyordun. Kaç sene önce?

Hala farklı bişey söylemiyorum ki :)) ama siz polemik çıkarmak için çaba sarfediyorsunuz. İlaç firmalarının avukatı olmalısınız sizde

Ayrıca suyu içine sokarsan yıkarsan tabi mikrop kaparsın

Kardeşim sen yapmayacaksan söyleyeveğini söyledin. Neden halen buradasın? :)

Ayrıca onlara devletteki yaşlı bir Devlet Hastanesinin Ebesi vermiş buntarifi. Yazdım defalarca ya hani. Sadece bulgura takıldın sen :)
Ebeni seveyim ya hakkaten Ne defalarca yazdın ne de ben bulgura takıldım. Okuduğunuzu anlamıyorsunuz bile

Ozaman sen su ile bile yıkamıyorsun??
Gerçekten değişik
Kimyasal maddeli şeyler bakteri yapar canm ç

Cahil cahilmiş güldüm
Sen çok biliyosun

Ben de öğretmenim ve fazlasıyla okuyorum. Merak etme sen. Hayatta herşey okuduğun kitaplarda gittiğin doktorlarda olsaydı keşke
Şimdi konu sidik yarışına geldi. Alemsiniz. Lütfen yerli yersiz bilgiler verip ebem demiş anam yapmışla insanları yanlış yönlendirme. Ben gittim Ama baya utandım bilgisizliğinizden kusura bakmayın bunu dediğim için.

Keşke okuduğunuz kitaplar size saygıyı ve edebide öğretseydi. Çok seviniriz başbaşa bırakırsanız bizleri. Yok cnm est. dilerim Rabbim sizi böyle saçma sapan dediğiniz güldüğünüz yiyeceklerle değişik merhemlerle sınamasın. Selametle

Benim burda 1 tane bile bir saygısızlığım oldu mu ya haha ne hakaret ettim ne kötü birşey çıktı ağzımdan. Şimdi burda algı yaratıyor saygısızmışım gibi. Asıl saygısız bence sizsiniz. Dediğim gibi Allah sanada hidayet versin. Kendini bilmek çok önemli bunuda unutmayın

Sanada hayırlı geceler polat006 Allah hidayet versin.
Bende üzüldüm inanınki adınıza
Arkadaşın dediği gibi Allah sizi böyle şeylere muhtaç etmesin

Biraz doğal yöntemlere sıcak bakmanızı öneririm çünkü herşeyi şifa olarak yaratmış Rabbim

Bide demeden geçemicem
Buharla bakteri neden olsun?? Tamam içine gidebilir ama kimyasal değilki?

Bide merak ediyorum siz suyla yıkamıyormusnz su bile bakteri yapıyormuş ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…