Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Noldu sen buranın kıdemlisi misin yani 😀 ne büyük bir olay 🤦🏼‍♀️ Şaka gibi 😂

Bilmem farkındamısın ama bu konuyu ben açtım benim konum. Beni ve konumu sevmediğinden bahsediyorsun ama aralaşamıyorsun benden 😂 hey güzel Allah ım gece gece ne güldüm 🤣🤣 banı açılır açılmaz ilk bana geldi yine 😂😂

Eğer sen öyle bir konunu buraya değilde yüzyüze baktığın seni tanıyan insanlara açıyorsan vay haline 😂 ayrıca hadi git başka şeyler dene sen burası açmadı seni😅
Yav hey allam gittikçe komik oluyor 😀 Çok şükür 2 tane mis gibi yakın arkadaşım 1de kız kardeşim var. Tabii ki de açarım. Hiç olmadı bir psikolog yardımı alırım. Buradan medet umacak duruma düşene kadar 👍🏻

Yav hey allam gittikçe komik oluyor 😀 Çok şükür 2 tane mis gibi yakın arkadaşım 1de kız kardeşim var. Tabii ki de açarım. Hiç olmadı bir psikolog yardımı alırım. Buradan medet umacak duruma düşene kadar 👍🏻

Keşke konuyu doğru okusaydın.😂😂 Ayrıca bebek konusundan oraya ne ara geldin? Amacın ne 😂 bence daha fazla kendini düşürme hadi sen git doktoruna görün koca karı şeyleri açmaz seni ama inş Allah mecbur etmez. Daha da yeter güldüğüm daa yazmıyorum.😅 senin yüzğnden bidaha ban yiyemem. Kendin çal kendin oyna benim konularımda. 😅

Keşke konuyu doğru okusaydın.😂😂 Ayrıca bebek konusundan oraya ne ara geldin? Amacın ne 😂 bence daha fazla kendini düşürme hadi sen git doktoruna görün koca karı şeyleri açmaz seni ama inş Allah mecbur etmez. Daha da yeter güldüğüm daa yazmıyorum.😅 senin yüzğnden bidaha ban yiyemem. Kendin çal kendin oyna benim konularımda. 😅
Şuna bak ağlanacak haline gülüyor 😂😂😘

Ya ne kadar apartiniz yapmak istemeyen zaten yapmaz kimse çocuk değil herkesin kendine göre aklı var yapmak isteyenlere kendilerini kötü hissetmelerine sebep oluyorsunuz okadar kimyasal ilaç kullanıyoruz bunun bir zararı olacağını düşünmüyorum uygulamak istiyorum

Merhaba Sayın Mune Mune Hanım;

Size bir konuyu bildirmek istiyorum. Yukarıdaki defalarca ban yememe sebeb olan kişi, hakaret ve rencide edici konuşup kasten tahrik ederek cevap vermem için sürekli yazıyor. Ben saygı çerçevemin dışına çıkmamak için dirensemde kendisi polemiğe çekiyor. Cevap hakkı doğuyor. Yetmiyor, benim diğer konularımla aşağılamaya çalışıp birde takibe alıyor.
(-Ki bende onun zayıf olduğu konusunu bilmeme rağmen incitmiyorum.)

Ben daha fazla polemiğe girmek elbette istemiyorum. Lakin; hakkımda söylediği asılsız ithamlara ve kışkırtmalara da taktir edersiniz ki kayıtsız kalamıyorum.

Bu kişi, beni kasıtlı olarak markajına aldığı sebebiyle beni takip etmesini ve konularıma polemik çıkarmasını istemiyorum. Aksi halde üzülerek ve suçsuz yere sevdiğim siteyi ve profilimi bırakmak durumunda kalacağım.

Lütfen bu konuda yardım ve desteğinizi bekliyorum.

Sevgi ve saygılarımla. 🙏🏻

Son düzenleme:
Merhaba Pembe Bal10cuk Pembe Bal10cuk ,
kurallara uymayan yorumlara işlem yapıyor ama maalesef üyelerin konulara yorum yazmasına kısıtlama getiremiyoruz.

Yorumlarından rahatsız olduğunuz üyelerin profillerine gidip sağ üst köşede bulunan göz ardı et butonuna basarsanız, göz ardı ettiğiniz kişilerin yorumlarını görmeme özelliği devreye giriyor, hakaret, polemik, kışkırtma, küfür vb durumlarda üyelere hiç cevap vermeden, tartışmaya girmeden şikayet et butonuna basarak bildirirseniz yöneticiler raporları değerlendirir ve gereken neyse yapar, onun dışında ne yazık ki yapılabilecek bir şey yok.

Merhaba Pembe Bal10cuk Pembe Bal10cuk ,
kurallara uymayan yorumlara işlem yapıyor ama maalesef üyelerin konulara yorum yazmasına kısıtlama getiremiyoruz.

Yorumlarından rahatsız olduğunuz üyelerin profillerine gidip sağ üst köşede bulunan göz ardı et butonuna basarsanız, göz ardı ettiğiniz kişilerin yorumlarını görmeme özelliği devreye giriyor, hakaret, polemik, kışkırtma, küfür vb durumlarda üyelere hiç cevap vermeden, tartışmaya girmeden şikayet et butonuna basarak bildirirseniz yöneticiler raporları değerlendirir ve gereken neyse yapar, onun dışında ne yazık ki yapılabilecek bir şey yok.

Çok teşekkür ederim Mune Mune Hanım ilgilendiğiniz için.☺ Dediğinizi yapacağım. Yalnız çoğu kez şikayet ettim butonunu kullandım, yönetimden hiçbir yanıt alamadığım için son çare olarak buraya yazmak durumunda kaldım. Saygı çerçevesinde konuşsakta ban yiyorum. Elim kolum bağlandı artık. Keşke istemediğimiz kişileri engelleme özelliğide olsa sosyal medyada ki gibi. Yinede teşekkür ederim. Kolay gelsin.🙏🏻

Benim kizım var Allahim isteyen herkese nurtopu gibi bebişler versin..anne olmak o kadar guzel şey ki anlatamam ve anne olmak isteyipte olamamak çok zor insanların baskisı o can sikan sorular çok zor gerçekten Allahim isteyen herkesi anne yapsın benim evliliğimin yedinci yılına girerken hamile kaldım zor hamile kalanlardanım o yüzden buraya kırıcı şeyler yazmayin aaa cok komikmiş falan insan neler deniyor bir bilseniz ne paralar akıtıyorlar tüp bebek tedavisi icin olmayinca olmuyor bende jelle hamile kalmıştım kızlar hepiniz anne olucaksıniz dualarimdasiniz

Benim kizım var Allahim isteyen herkese nurtopu gibi bebişler versin..anne olmak o kadar guzel şey ki anlatamam ve anne olmak isteyipte olamamak çok zor insanların baskisı o can sikan sorular çok zor gerçekten Allahim isteyen herkesi anne yapsın benim evliliğimin yedinci yılına girerken hamile kaldım zor hamile kalanlardanım o yüzden buraya kırıcı şeyler yazmayin aaa cok komikmiş falan insan neler deniyor bir bilseniz ne paralar akıtıyorlar tüp bebek tedavisi icin olmayinca olmuyor bende jelle hamile kalmıştım kızlar hepiniz anne olucaksıniz dualarimdasiniz
Hangi jel canım

X