Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne kadar süredir istiyordunuz canım sorununuz var mıydı? Nasıl kullandın? Nerden aldın

Evliliğimizin 8 . Senesine girmemize birkaç gün kala hamile olduğumu öğrendim..aslinda rahmime düştüğü gibi anlamiştım ben hamileyim diyordum ben 5 sene korundum sonra biraktığım gibi hamile kalirım diye duşünürken hemen kalamadim esimde de bende de sorun yoktu sonra preseedi arastırdim aldım ilk kullanımda da hamile kaldim içinde kullanma talimati falan yaziyor zaten

Nerden aldın? Fiyatı? Gözün aydın rabbim kucağına da almayı nasip etsin

ALLAH razı olsun paylaşımın için teşekkür ederim fakat 3gün üst üste o kadar pişip çökmez mi

Yorumlari okudum gercekden şok oldum kiz duydugu fayasinin goruldugu birseyi paylasmis hic bir cikari olmadan hemde bukadar dalga gecmek sacma sapan seyler yazmakda nedir ya umarim bigun bunlari uygulicak duruma gelmezsiniz ne diyim

Yorumlari okudum gercekden şok oldum kiz duydugu fayasinin goruldugu birseyi paylasmis hic bir cikari olmadan hemde bukadar dalga gecmek sacma sapan seyler yazmakda nedir ya umarim bigun bunlari uygulicak duruma gelmezsiniz ne diyim
Ya he he şok olmuş okuduğunu anla bi önce sen dalga falan geçmedim. Vajinana Allahın nimet’i süt buharı tutmak normal ben buna tepki gösterince saçma.

Ya he he şok olmuş okuduğunu anla bi önce sen dalga falan geçmedim. Vajinana Allahın nimet’i süt buharı tutmak normal ben buna tepki gösterince saçma.
Ben okudugumi anlicam kapasitedeyim merak etmeyin üstünüze alindiginiza gore kendinizi biliyosunuz demektir... Isteyen yapar istemeyen yapmaz bu sizi hic ilgilendirmez yapmak zorundada mevburiyetindede degilsiniz.. Ama baskalarinin neyi yapip yapmicagi sizi ilgilendirmez

2ay olmuş olayın üstünden sen ne tatava yapıyorsun ki ablacım ya. Ben tutupta yakana mı yapışıyorum yapamazsın diye? Fikrimi söylüyorum buda seni ilgilendirmez. Hadi naş naş ya saçma sapan duyar kasma burada git başka uğraş bul kendine. Sanane benim ne yazıp yazmayacağımdan, seni hiç ilgilendirmez.

Ayrıca de, da ayrı yazılır. Sen yazmayı öğren önce

Cevap yazmasaydin ozaman konu kapandiysa

Sen direk yaftayı yapıştırmışsın cınım. Bari R yapma. Sana mı kaldı gelmiş yargı dağıtıyor burda, bide cevap beklemiyor. He he takıl sen konuş, he he o dediğin
Evet bana kaldi bebek sahibi olabilmek icin ugrasan biriyim bende hergun girip sayfalar okuyorum her ay uğraşıyorum bana kaldi tabi allah askina guzelim git basimdan valla zor tutuyorum kendimi dert yok tasa yok bos bos konusuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…