Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bana kaldi bebek sahibi olabilmek icin ugrasan biriyim bende hergun girip sayfalar okuyorum her ay uğraşıyorum bana kaldi tabi allah askina guzelim git basimdan valla zor tutuyorum kendimi dert yok tasa yok bos bos konusuyo
Eeeeeeeeeee? acıtasyon a başladı şimdi de. Benim burda yazdıklarımla bütün bunların ne alakası var cınım? Gidip doktoruna sorsan bile asla yapma dicek sana ben burda fikrimi söyledim diye şimdi senin şevkin mi kırıldı?

Eeeeeeeeeee? acıtasyon a başladı şimdi de. Benim burda yazdıklarımla bütün bunların ne alakası var cınım? Gidip doktoruna sorsan bile asla yapma dicek sana ben burda fikrimi söyledim diye şimdi senin şevkin mi kırıldı?
Kizim ben yazimi senin sahsina mi yazdim kasiniyonn. Mu araniyon mu isiz guscuzunde napcani bilemeyip ku buraya geldin lan sen kimsin benim sevkimi kircak gerizekali ya bi S***** G** (Defol)

Kizim ben yazimi senin sahsina mi yazdim kasiniyonn. Mu araniyon mu isiz guscuzunde napcani bilemeyip ku buraya geldin lan sen kimsin benim sevkimi kircak gerizekali ya bi S***** G** (Defol)
Hahahahahahahaha

Eklentiler

• D372D3AB-B5A5-4F8B-BAD4-2FCD64FD6C18.jpeg
    D372D3AB-B5A5-4F8B-BAD4-2FCD64FD6C18.jpeg
    17,1 KB · Görüntüleme: 41
Canim bence sen birileriyle tartismak icin gelmissin
Hayır tabii ki. Ben gayet düzgünce anlatıyorum. Küfür eden kendisi :) Konuda en çok tepki gösteren bendim, kime yazmış olabilir acaba 2 ay sonra yok dalga geçme yok saçma sapan yok allah yaşatmasın bu duruma düşecek kadar diye. Bende cevap verdim sadece.

Gulmekden yariliyorum sana karsi ve aciyorum cidden 😂 kendine ugras bul yazik sana beynini insanlara satasmakla yorma 😂😂😂😂😂
Ne? 😂 En azından yorabildiğim bir beynim var şükür. Ya senin????? Görünüşe göre boş 😅 Durup dururken gelmiş burda yargı dağıtıyor reisss cevap yetiştiremeyince de girizikili, biyinsiz vikvikvik bana bildirim geldi cevap verdim hangimiz işsiz acabaaaaa gelmiş burda hortlatıyor olayı

Ne? 😂 En azından yorabildiğim bir beynim var şükür. Ya senin????? Görünüşe göre boş 😅 Durup dururken gelmiş burda yargı dağıtıyor reisss cevap yetiştiremeyince de girizikili, biyinsiz vikvikvik bana bildirim geldi cevap verdim hangimiz işsiz acabaaaaa gelmiş burda hortlatıyor olayı
Senin yasin kac ?

Arkadaşlar size belkide hiçbir yerde bulamayacağınız bomba bir tarif ile geldim.😍 Annem zamanında beyin tümör tedavisi kullandığı zaman kullandığı ağır prolaktin ilaçlarından dolayı tüp kanalları kapanmış. Ve doktorlar asla çocuğun olmaz demişler. Gerçektende olmamış benden sonra. Çok doktora gitmiş hep aynı cevabı almış. Sonra birgün doğuda devlet hastanesindeki yaşlı bir ebe annemi muayene etmiş ve “kızım sana bi tarif vereceğim. Bunu yap hemen hamile kalacaksın. Tüm kanallarını açar, iltihabı söker” demiş. Gerçektende o günleri hayal meyal hatırlarım evde tuhaf bi kabak gezdi 2-3 gün. Annem yıllar sonra anlattı. Ve sizler içinde tarifini aldım. Belki bir kişiye de olsa faydam dokunur. Deneyin mutlaka. İnternette kara kabak ile hamile kalan 1-2 konu okumuştum ama tarifi hiçbir yerde yazmıyor. Ve bunu kime anlattı ve yaptıysa hamile kaldılar çok şükür. Yenice aldım tarifi. Şifa Allah’tan. :)

-MALZEMELER-

1 adet Bostan kabağı yuvarlak (koyu yeşil veya siyah)

1 bağ Maydanoz

1 avuç bulgur

2-3 adet soğan kabuğu

Süt (aldığı kadar)

-YAPILIŞI-

Kabağın tepesini kes.

İçine maydanozu doldur.

Bulguru ve soğan kabullarını at.

Aldığı kadar süt ile doldur üstünü.

Sonra kestiğin kabağın tepesini üstüne kapat tencere kapağı gibi.

Fırına ver fokur fokur kaynat.

-UYGULAMA-

Sıcak sıcak çıkar ve üstüne doğru çömel. Sakın oturma aman yanmasın. :) üstünede bi battaniye ört ki buhar dışarı çıkmasın. Tamamen o buharı rahim alsın. Sonra silinip temiz iç çamaşırı giyerek üstünü sıcak tut. İstirahat et. 3 gün aynı kabağı ve içindeki malzemeleri kullan tekrar kaynatarak. Bunu 3 gün yaptıktan sonra zaten rahimden iltihaplar dökülmeye başlayacak. Tüm tüp kanallarını açıyor. Daha sonra 4. Gün ilişkiye girilecek. Eğer yumurtlama döneminden kısa bi süre önce yaparsanız ve tam 4. Gün yumurtlama dönemine denk gelirse daha hızlı sonuç alırsınız.

Ben yapmadım ama bi kaç ay daha olmasa deneyecektim. Rabbim tez vakitte hayırlı haberler aldırsın inşaAllah tüm isteyenlere. :)
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

X