Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için bomba formül ! 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Aleyküm selam cnm. Burayı yeni gördüm. Özelden cevapladım ama diğer arkadşalar içinde yazayım.

Yumurtlaman atıyorum 14 gün sonra ise, 10 gün sonra yapsan, 14. Gün yani yumurtlama gününde de ilişkiye girsen 3 günü tamamlayıp çok daha iyi olur. Ama onun bi zorunluluğu yok. Sadece ihtimal yükselir. Hazır iltihap döküldükten sonra bide yumurtlama zamanı.

1. Gün yaptın karışımı buharına oturdun.
2. Ve 3. Günlerde aynı karışımı tekrar tekrar kaynatıp aynı şekilde yapacaksın buharına.

4 gün ilişki.

Rabbim tez vakitte güzel haberler aldırsın.

Arkadaşlar nacizane bir tavsiyem olacak sizlere. Rica ediyorum komik geldi yazmayalım. Belki deneyecek arkadaşlar sırf bu yorumlara kalbi kırılır, haline üzülür.. Bu hallerede mi düşecektim der denerken veya okurken.

Lütfen onların psikolojilerinide düşünüp kırıcı olmayalım. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, dermansız dert vermesin.

anladım canım çok sağol allah razı olsun

Allah rahmet eylesin bir nenemiz kabak icin cennet taami derdi. Elbet hikmeti vardir. Bir de iltihap oldu mu hemen fitil kullaniyoruz. Buhar banyosu gibi birsey birde kendimizi sicak tutmak, belimizi ayaklarimizi korumak en guzeli. Buyuklerin sozleri

Allah rahmet eylesin bir nenemiz kabak icin cennet taami derdi. Elbet hikmeti vardir. Bir de iltihap oldu mu hemen fitil kullaniyoruz. Buhar banyosu gibi birsey birde kendimizi sicak tutmak, belimizi ayaklarimizi korumak en guzeli. Buyuklerin sozleri

Aynen kesinlikle. Hatta forumda biraz araştırdım 2012-2013 yazılı çokca konuda iltihap için ebelerin önerdiği kabak, süt buharı vs yazıyor. Net ölçülü tarif yok ama herkes aramış.

Bi doktor soylemiş ti bunu ama farklı şekilde kadın bu şekilde yumurtalarını mahvetmişti bitkisel şeylere karşı değiliz ama kullanımı cok cok onemli demişti saati vakti mesafesi bile onemli imiş. Kaş yaparken göz cıkarmayalım aman deyim.

Yani denilen şekilde yapılırsa, tutup üstüne oturma, yada içine sürme vs yapmazsa zarar olduğunu sanmam. Teyzem de hekim. Ben sordum ona yani denenebilir bi sıkıntı olmaz demişti.

Vajinal duş çok tehlikeli. Kaldı ki o sade suyla yapılan bişey ve vajinanın kimyasal dengesini bozarak enfeksiyona meyilli hale getiriyor. Kaldı ki burada soğan, süt gibi nimetler var. Bunu yiyecekseniz denseydi okey ama rahim ağzına buhar banyosu çok tehlikeli. Bunu ben demiyorum doktorlar diyor. Bana komik gelmesi bu yüzden. O nimetleri o tarafımıza tutucaz diye ziyan ediyoruz birazda o tarafı var... Bir arkadaşta yazmış deneyen yumurtalıklarından oldu diye. Benden uyarması. Gerisini Allah bilir.

Kızmış patlıcanı hemoroidine koyup tedavi olan ameliyattan dönen var. O bence bundan daha kötü. Ama şifa için bence normal.

Yani herkesin kendi tercihi. Bu bilgi benle gitceğine birilerine destek olsun. İsteyen yapar isteyen yapmaz. Ama annem dahil olmak üzere bi çok tavsiye ettiği bununla hamile kaldı. İnternette de sıkca buhar tedavisinden bahsediliyor. Takdir sizin, tarif yukarda. Selametle.

Bu linkten bakabilirsiniz. Bu gibi forumda eski tarihli çokca benzer buhar tarifleri mevcut. Bazısında ölçü olmamak ile beraber.

Bu arada bu vajinal duş değil. İçine sokmuyorsunuz veya üstüne oturmuyorsunuz. Sadece dışardan buhar tedavisi. Bu linkte ki bayanlarında anlattığı gibi sarı sarı iltihap akıyor ve temizleniyor annemde öyle demişti.

O başka. macun kıvamında basur a sürülüyor bir çeşit merhem. Ona bakarsan ağrıyan kola soğan çiğ ekmek zeytin falan konulur. Bunların hepsi başka. Vajinal buhar bakteri oluşturur. Ben şimdi okudum maydonoz, süt le yapanlar varmış. Bunu yaptım yanına şu çayı içtim şunu yedim diyor hepsi, bir kısmı da bebeğimi düşürdüm demiş. Aman diyim böyle bilip bilmeden kaynamış şeyin buharını tutmasın kimse. O bulguru yiyin, sütü için daha faydalı :)

Yok ben nimet dediniz diye dedim. :) yani sonuçta patlıcanda nimet ve sürüldüğü yer belli :) o anlamda dedim. Zaten tüm merhemler ilaçlar otlardan sebzelerler meyvelerden yapılıyor.

Yani internet derya deniz benzer konulara bakabilirler. Allah gerek duydurtmasın kimseye. Tez vakitte herkesin kucağını doldursun inş.

Haha ben bu yazıyı görmeden cevapladım demin. Maydanoz ve süt buharı. Aynen okusunlar orada kaç kişi düşükle sonuçlandı yazmış. Allah kimseye yaşatmasın. Ayrıca bu vajinal duş değil diyorsun ablacım sen ama o buhar nabıyor senin vajinayı? Islatıyoor değil mi? Yani ne oluyor sıvı oluşuyor. Yani ne oluyor sana bir nevi duş, terletiyorsun orayı ki bu daha kötü. Ya banane isteyen yapsın beni mi gerdi ama böyle kötü tavsiye de ısrarcı olmakta biraz hak’a girmek. Annem yapmış olmuş la olmaz bu işler. Herkes doktoruna sorsun önce bakalım 1 tane yap diyen çıkarsa neyim

Ne güzel dedin AMİİN. İyi bir doktor bulup, doktor kontrolünde beslenmeye dikkat etmek ve en önemlisi stres yapmamak gerek. Allah çok istediğin şeyi zorlaştırır kulum bunu ne kadar istiyor bakalım diye derler. En doğru zaman onun nasip ettiği zaman. Bol bol dua edelim belki benim aminim değil senin ki kabul olucak. Dediğin gibi allah kimseye gerek duydurtmasın inşallah

Ben faydasına şahit olduğum için ısrar ediyor olabilir miyim? Düşüğün sebebi nedir baktınız mı hiç? Doktorum bana demiştiki bir bebeğin düşeceği varsa bırak düşsün. O zaten sağlıksız bebektir. Ya sakattır, ya bir organı gelişmemiştir, ya bi genetik hastalığı olacaktır. Yani doğmasındansa düşmesi daha iyi demişti. Sağlıklı bir bebek anne ağırda kaldırsa, hoplada zıplasada düşmez demişti. Düşük ayrı bir mevzu. Ayrıca hamileyken buhar yapmıyorlardır heralde

Aynen dediğiniz gibi ihtiyacınız yoksa komik diye alay etmeye veya denemeden kötü şeyler yazmanıza bu kadar konuyu takmanıza bencede gerek yok :) Sonuçta herkesin aklı fikri var denemeden araştırıyor olmalılar.

Sen mi yaptın bu uygulamayı? Ne için yaptın öğreneyim biraz. Annem yapMIŞ diyordun. Kaç sene önce?

Sen mi yaptın bu uygulamayı? Ne için yaptın öğreneyim biraz

Ben yapmadım normal gebe kaldığım için. Yazdım konuda zaten. Annem, kuzenim komşusu arkadaşı kaç kişi denedi hamile kaldı ve ne ağır umutsuz vakalardı bizzat görüp şahit olduğum için hepsine hayretle geldim. İyi niyetimle yazdım. Yoksa ben zaten hamileyim babane der uğraşmazdım. Bunu demeye çalışıyorum.

Baştan beri diyorum araştırın gerek forumdan gerek internetten içinize sinerse buyrun. Belki 1 kişiye faydam dokunur diye yazdım mevzu ne büyüdü. Ben görüp şahit olduğum için o yakınlarıma bu kadar ısrarla denesinler diyorum. Yoksa banane der geçerim. Mevzu bu

Düşük olayıda ben hamile olduğumu bilmeden önce çok fazla hoplama zıplama ağır kaldırma yaptım sporda. Doktoruma düşük riski varmı dediğimde açıkladı bunları. Sağlıklı bebek düşmez diye

Onlara kim bu bilgiyi vermiş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…