Gebe kalamayanlar buraya.....

A

Aminnn...Allahım aratmasın saglikla sihatle hamile kalmayı nasip eylesin.sende sıkma canini nasipsiz lokma yenmezmiş onunda gelecek zamanı var elbet inanıyorum ben.biz sadece cok gerildigimiz icin tutmuyor
Keşke elimde olsa su strese kaygıya gerginliğine bir çözüm bulabilsem elimde olsa da keske takmamayı başarabilsem ama olmuyor deniyorum ama illa eninde sonunda takıylrum
Allah daha büyük dert vermesin
Affetsin herseye rağmen herşey için şükürler olsun

bi nedenle rezervin azalmış ddi dr başka da bişey demedi belki anlar çözüm bulur die prof.a muayene olmuştum canım. benim annem de erken menapoza girmiş sanırım 8 sene sonra olmuşum bn ve benimki büyük ihtimalle genetik. ben devlete gidiyorum ama ücretli muayene oldum canım. kasımda evlendik biz sanırım daha yeni evli olduğumuz için normal yolla bi deneyin ddi. bu değerlerle hamile kalamazsın yumurtan yok diyo bna. halbuki 50 gündür adet olmadım rahmim yenilenmedi doğal değil mi yumurtam olması. bi düzenleyici verdi kullan gel ddi. acıyarak baktı yüzüme. ama nedir hiç mi çaresi yoktur insan üzülüyor. destek verelim tabi canım senin adetin düzenli mi sıcak basması vs oluyor mu ?

Merhaba kızlar şimdi size benim hikayemi anlatayım içimden geldi. Biraz uzun olabilir ama kusuruma bakmayın. Benim 2. Evliliğim ve bundan 4 sene önce ortak bir tane çocuğumuz olsun istedik . Normal gidişatına bıraktık tık yok. Öyle öyle 1 sene geçti . Sonra denemediğim şey kalmadı soğan kürü, ovulasyon testi, hamile kalmayı kolaylaştırıcı jeller ve daha neler neler. 1 sene de böyle geçti ama ben aşırı takıyorum kafama ... Neyse .. tüp bebek merkezine gittik ( bu arada ben Almaya da yaşıyorum) aşılama oldu yok. Tabi öncesinde eşime ve bana bütün testler yapıldı herşey temiz çıktı rahim filmi çekildi açık çıktı . Çatlatma iğnesi kullandım ha öyle ha böyle derken 1 senede böyle geçti çok yıprandım ama sonuç yine sıfır . Ben bu çocuk işini çıkardım hayatımdan rabbim verirse verir demekki kısmet değil dedim. Eşimin işi nedeniyle başka bir şehire taşındık ben burda iş buldum. Öyle kendi halimizde geçinip gidiyoruz anliycaniz . Son adet tarihim 15.01.18 ve ben sürekli adet bekliyorum zerre bile aklımda değil . Adet sancıları var yani adetin bütün belirtileri var tek şey dışında . Ben adet olmadan 2 gün önce aşırı terlerim ordan anlarım adetin kapıda olduğunu . Günün 3 gün geçti ben her yataktan kalktığımda terlemişmiyim diye kontrol ediyorum ama yok. Günüm tam 6 gün geçtikten sonra gece 01.00 sıralarında yumurtlama testi yapmak istedim nedenini bende bilmiyorum :))) ve ovu testi anında pozitif oldu şaşırdım . Evde geçen seneden kalma 5 tane gebelik testi vardı onu aradım yerini bile unutmuşum zor buldum. Neyse ilk testi yaptım 5 saniyede kıpkırmızı çift çizgi ben tabi şok ama dedimki kesin test bozuk bir tane daha yapayım . Oda aynısı çıktı ama ben gözlerime inanamıyorum . Arkasına bir test daha oda aynı . Ama ben hala testlerden emin olamıyorum . Sonra kızıma dedim al şu bardağı içine biraz işe oda yanımdaydı zaten testleri oda gördü oda şok. Onunkine test yaptım tabiki negatif ve son yani 4. Testimi yaptım oda aynısı çıkınca artık tamam dedim. Hatta sizede atayım sizde bakin testlere. Demem o ki ne zaman kafanızdan uzunca bir süre %100 atarsanız o zaman o mucize gerçekleşiyor inanın . Yoksa kendinizi hem bedenen hem ruhen yıpratmaktan öteye geçilmiyor . Aynı gece hemen acile gidip teyit ettiridm yani kan testi yaptırdım sonuç 1094 çıktı . Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Isteyene hayırlısıyla dolu dolu versin.

Eklentiler

• IMG-20180219-WA0004.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 89
Merhaba kizlar 1 yil 8 aydir evliyim.3 aydir korunmuyoruz.ovu testini denedim bu ay yumurtlama gununu yakaladin ama sonuc yine husran bugun yine adet oldum.Bu arada 28 yasindayim.Doktora gitmedim henuz.Yarin adetimin 2.gunu olacak hormon testi yaptirmayi dusunuyorum. Saglik ocaginda yapiliyor diye duydum oraya yaptircam.Peki ben simdi nasil bi yol izlemeliyim kizlar.Yumutalarima baktirmak istiyorum tuplerim tikali mi degilmi ona baktirmak istiyorum. Bunun icin ne zaman gitmeliyim doktora?Adetim bitince mi gitmeliyim ? Ayrica yumurta takibide yaptirmak istiyorum. Birde esim icin sperm sayisina baktirmak gerekiyor galiba.Bunu bize kadin dogumcu mu soylemesi gerekiyor yoksa esim direk randevu alip yaptirmak istemdigini soylemesi mi. Pek bilgim yok nasil bi yol ilerleyeceginizden bilgili arkadaslar yardinci olursa cok sevinirim .Simdiden cok tesekkurler

Merhaba ben 6 aylık evliyim hiç korunmadım ama bir türlü olmadı evet erken belki ama eşim çok istiyor çok fazla hemde sürekli niye olmuyor diyor doktora gittim enfeksiyon var dedi antibiyotik kullandım fitil verdi geçti ama fitilden sonra ilişkiden sonra hep kanama oldu yara vardır dediler smear testi yapıldı oda temiz en son yumurtlamaya baktılar adet düzensizliği çıktı ama benim hiç şaşmaz sadece 1 defa ilk ay 5 gün gecikti normal dediler bide geçen ay 4 gün erken oldu niye böyle oluyor

Son düzenleme:
bunları görmek için neler yapmadık değilmi Rabbim ol deyince oluyor işte. bir ara okumuştum sen artık ben bıraktım demiştin bende öyleyim hatta buay ovs zama geldi iliki farkında değilim olmasın istiyorum şara çünkü çocuk okula kayıt olacak

Canım merhaba bende 6 aylık evlıyım bızde denıyoruz ama olmuyo benım adetler duzenlı ama banada doktor pko gordum korkulcak bısı yok 1 yıl olmazsa gelırsın demıstı bende hayıt suyu ıcıyorum sende iç yumurtayı gelıstırıyo bıde clıfebal macun var ınstda oraya bak ben o macunu aktarda yaptırdım 3 gundur yıyorum ve kasıklarımda kıpırdamalar hıssedıyorum

Vajina hazırlayıcısı nedır buraya yazarmısın bende alım

Merhaba kizlar polikistik over var bende ilk defa klomen kullandim gunde bir tane 5 gun ictim bugun yani adetin 11.gunu kontrole gittim doktor yumurtan olusmamis dedi iki gun sonra tekrar cagirdi sizce bu iki gun icinde olusma ihtimali varmi yardimci olun lutfen

Gymostoll normalde devlet karşılamıyor zaten birde sadece siz degil erkeklerinizede baktırın önce bi doktora gidin ilk olarak erkepe bakılıyor
Bu ilacı kullanarak mı hamle kaldınız? Az önce baktım da inositol ve folik içeriyor inositol da bit b8 olarak geçiyormuş.ne kadar süre kullandınız

Merhaba bilgisi olanlar yorum yaparsa çok sevinirim. Ben yumurta büyütme iğnesi kullandım kontrole gittiğimde 3 büyük yumurta vardı. Doktor biri 24 biri 18 mm biri biraz daha küçük dedi. O gün de E2 tahlili verdim fakat sonuç 57 çıkmış. 2 gün sonra çatlatma oldum yumurtalar çatladı fakat 57 değeri 3 tane olgun yumurta için az değil mi?

Bu sayılar ne demek canım

Evet az canim yuksek olmasi gerekir sanki e2nin bende oyle biliyorum.yenimi kullandin igneyi?

Yani yuksek olmali belki yanlis çıktı tahlil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…