Gebe kalamayanlar buraya.....

Kimse niye bana cevap vermiyor
Merhaba canim benim
8 yasinda bir oglum var allahim bagislasin sonra ikini istedim olmadi turkiyeye izine geldigim zaman isde amh yapildi 0.12 cikdi doktor dedi zor hamile kalirsin hemen tup bebek onda bile sansin yok dedi sanki oda ustume cokdu ama dedim allh buyuk sonra 1 ay gecdi baska doktora gittim ozellikle yumurtlama gunumde doktor dedi yumurtan catlamis hemen degerlendir gununu ve amh tamam onemli fakat hic bir test sonucuna gore hayatini cizme sonucda hamile kalmana sebep tek bir yumurta hala yumurtalarin var dedi takilma o degere dedi sonra evime dondum burdaki doktorlara gittim burdakilerde hayir dedi hamile kalirsin ve gecen sene aralik ayinda hamile kaldim 4 aylikdi kalp durdu ve kurtaj oldum demem o ki takilma o sonuclara veren allh tek bir yumurtan olsa bile sansin var hala..

Kızlarr bende 7 yıl olucak evleneli hic korunmadgmz halde olmuyo.doktora gittik benim farkli sorun cikti esimde sperm azligi ve fıtık çiktı ameliyat oldu 1 sene gecti yine olmadi eşimin deger ilacla cok cok az yükselmis.ama varikosel cikti onda yine ameliyat denildi olucak.bilen varmi varikosel ameliyatindan sonra cocuk olan tanidigniz faln.lütfen bileniniz varsa bilgi verebilirmisiniz..

Merhaba arkadaslar bende dort bucuk yildir evliyim aranizda yeniyim iki bucuk seneden bu yana cocuk istiyoruz fakat olmadi bu sure zarfi icinde bi cok doktora gittim ilk baktiklarinda bi sorun yok denildi bi sure daha dene denildi fakat yine olmadi sonra baska bi dr gittim yumurtalik rezervin azalmis denildi hemde hic test bile yapamadan cok uzuldum bi sure dr gitmedim incir kuru yapmaya basladim ama sadece 21 gun yaptim cok iyi gelmisti sogan kurunude yapmistim oncesinde cok iyi gelmisti fakat yine olmamaisti hormon testlerimi yaptirdim iyi cikti yine yaptirdim simdi de testlerim cok iyi cikti fakat hala bebek yok bakalim tiroit testi yaptirdim o testte de tiroit in biraz yavas calisiyor denildi fakat ilac tedavisi verilmedi ama hala bebek yok onumuzdeki ay tekrar iyi bi dr bulup trstler yapilacak ve kurler e devam edeegim ....suan hayit tohumu ve civan percemi kullaniyorum hergun rabbime dua ediyorum Allahim insallah hepimize heyirli evlatlar versin

Merhaba canim korkma kesinlikle sadece mucade le icin hazir la kendini yumurta rrzervi azligi icin kurler var ve yasin cok kucuk henuz mutlaka inancla ve kirlerle mucizeler senife bulacak uzulme ibrahim sarcogluna ulasmaya calis ve testlerini yaptir tet sonucuni ibrahim sarcogluna gonder tabi dr n eger ilac verirse sen devam et ama tup bebek icin acele etme insallah Rabbim hepimize nasip etsin

benim oğlumda 9 yaşında yaklaşık 3 yıldır hamile kalamıyorum herşey normal olduğu halde.

Aşılama deneyecektin İbrahim saraçoğlunun yumurta gelişimi için olan kürünü yaptım doktora kontrole gittiğimde kistlerin oluşmuş bir sürü dedi ne yaptın ne kullandın sen dedi çok kızdı kistlerini eritmeden aşılamaya da başlayamaz kistlerin de ne kadar sürede erir kaynolur o da belli değil niye yaptın dedi napcagımı sasırdım gerçekten

Malesef bende de bitkisel ürün kullandığımda kür yaptığımda kiste dönüşüyor ve regl olmuyorum

Malesef bende de bitkisel ürün kullandığımda kür yaptığımda kiste dönüşüyor ve regl olmuyorum
Napsak ne desek olmuyor zaten sinirlerim çok bozuk 26 yaşındayım adet olamıyorum yumurtalık rezervim çok azalmış doktoruma soruyorum peki buna sebep ne bu yasta olmaması gereken bu durum diyorum bilmiyorum sebebi bilinmiyor diyor Benim yaşındaki kadınlar adet görüyor hamile kalıyor doğal süreç bu yönde daha çok gencim bende niye o şekilde değil yollardır çekiyorum aynı sorunu gitmediğim doktor kalmadı hepsi de sebebi bilinmiyor diyor denemediğim şey kalmadı napmalı ben bilmiyorum ki

merhaba canım bende 26 yaşındayım rezervim çok düşük amh 0.01 dr çok olumsuz konuştu biosteron diye bi ilaç verdi 3 ay kullan bi gel ddi. belki bir ihtimal yumurtan oluşur ddi. adet düzenleyici ilacını bıraktım 55 gündür adet olmadım. millet benim üstüme ikinciyi adet gördü hamile kalanda var şimdi adet düzenleyici ilacına başladım. sıcak basmalarım gece uyku bölünmesi sıkıntılarım vardı. inşallah diyorum inşallah hepimiz şifa buluruz.

Hic moralini bozma canim.stres sikinti yapinca hamile kalacagimiz varsada kalamiyoruz maalesef.cok sukur tedavisi mevcut kucuk rahatsizliklarimiz var birde iyi yandan bakalim.rabbim kimseye bebek isteyipte mumkun olamayacak bir hastalik vermesin

Ya canım biz niye böyleyiz yani neden bu yasta bizde rezerv düşüklüğü var sana doktorun bunu açıklıyor mu ? Doğuştan gelen bir sorun mu ? Yumurtalıklarımız yeterince gelişmemiş mi anne karnında nolmusta biz böyleyiz? Birde benim doktorum bana hiç bir tedavi yöntemi uygulamadı ilaç hiç bir şey 6 aydır doktora gidiyorum yok rahim filmi yok tahlil yok adet ol gel çocuk sahibi olma namına en ufak bir tedavi girişimi ilaç hiç birşey vermedi direkt aşılama yapacakmış
Sen devlete mi gidiyorsun özele mi ?
Aşılama öncesi sana farklı yollar deneyelim ilaç va derdi mi direkt aşılama mı diyor yoksa doktorun ?
Birimize psikoloji destek verelim ta valla ben çok takıyorum kafama nefesim fala daralıyor artık benim stresten

Be
bende 1.5 yillik evliyim 6 aydir gebe kalmak icin cabaliyorum ama olmuyo cok stres yaptim agladim kendiki bunalttim.eşim halimi gorunce sen boyle stres yaptigin icin tutmuyo akisina birak dedi.ona belli etmesemde arada agliyorum yine arkdslarimin bebekleri oldukca içleniyorum kendime bakiyorum benim niye olmuyo diyorum kendi kendime.rahim filmine kadar cekindim hersey temiz sadece tiroid hormonlarim biraz yuksek cikti 1 aylik ilac tedavim var yarin bitiyor.2 gun sonra tahlil vericem dusmuşmu diye.kafaya taktikca hep biseyler cikiyo akisina biraktim artik.onunda zamani var bence nazlanıyor diyorum kendimce Allahim yardimcimiz olsun

Üzülme İnan daha çok yenisin benim 2 buçuk yıl oluyor daha fazlasını da bekleyenler var ve senşn troid dendir yüksek ihtimal ve onun çözümü var benim sebep yok duygularını anlıyorum Allah sana bana isteyene herkese nasip etsin yapabileceğimiz en iyi şey çok dua etmek
Allah yardımcımız olsun

A
Aminnn...Allahım aratmasın saglikla sihatle hamile kalmayı nasip eylesin.sende sıkma canini nasipsiz lokma yenmezmiş onunda gelecek zamanı var elbet inanıyorum ben.biz sadece cok gerildigimiz icin tutmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…