Gebe kalamayanlar buraya.....

Rabbim yardımcımız olsun..Benim yaşımda 33...Beklemek zormuş..sanırdımki korunmayı bırakınca hemen olucak o yüzden dedik kızımız büyüsün... Ama biz isteyince değil Rabbim isteyince oluyor...Gitmiyorum artık doktorada aynı şeyleri söylüyorlar..beklemek istemiyorsanız tüp bebek yaptırın diyo..Eşim promotil adlı vitamin alıyo bende Folik asite devam..

Aynen bende korunmayinca hemen hamile kalcam sanardim malesef öyle olmuomus ne diyelim Rabbim evlatlarimza sağlık sıhhat versin

Kızlar bugün adet günüm ama tık yok sadece sağlı sollu iğne batması oluo ve akintimvar beyaz koyu kıvamlı szce adet belirtisimi yoksa hamislikmi

ben 36 yaşındayım 2 çoxuğa 3 yıla yakındır bekliyorum sebebsiz hemde tez zamanda gelir inşaallah bebişler..

çükolata Kistim Var Bu 4.ayim Sanirim Bu Ay Yine Olmadi.haftaya öğrenicem Sonuce.ne Kadar şanslisiniz Ki Bir Tanede Olsa Anne Olabilmişsiniz.allah Banada Nasip Eder Dilerim.
Bende de çikolata kisti vardı ameliyat oldum. Ameliyattan sonra 4. Ayım ama hala değişen bişey yok gebe kalamadım henüz adetimin 9.günü bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı. Erken mi yumurtluyorum kistmi tekrarladı yoksa gecen aydan kalan calamayan yumurta mı bu sonucu verdi bilemiyorum. Fikriniz var mı .umarım kist olduğu halde hamile kalabilenlerden olursunuz.

Kimyasal gebelik dediğin nedir acaba?

bu sayfaya yazamya basladıgımda vajinismus vardı onu yendim ustunden 4 sene gecti ve hala olmadı gebe kalamadım rabbim naip etsin çok zor beklemek her ay umutla
53’ün neresinden :) allah inşallah en kısa zamanda isteyen herkese nasip eder aminn

Canım yazın dikkatimi çekti bende pkoluyum sana bir ilaç önericem ben kullandım ilk ay kistlerimide temizledi yumurtam çatlamıyordu konuda çatlattı ismi inofolic kombi hap şeklinde günde bir tane pkolular için zaten araştır sende doktoruna danış olursa bunu kullan faydasını göreceğine inanıyorum çatlamayan yumurtam ikinci ayım bu ayda çattladı çok umutluyum bu haptan sana da öneririm inşallah faydasını görürsün

Arkadaşlar nolur biriniz bana yardım etsinn ya ben kafayı yemeden bıktım artık kadınsal sorunlardan 25 yaşındayım doktor bana yumurta rezervin çok az dedi tüp bebek dedi benim durumumda olup yumurta rezervini bir şekilde cogaltabilen var mı? Yoksa gerçekten de bir daha asla düzeltilemeyen birşey mi bu ? Çok korkuyorum çocuğum olmaz diye ikinci çocuk zaten benim gibiler için tamamen hayal mi?
Çevremizde iyi örnekler umut verici örnekler varsa anlatırmışsınız lütfen 25 yas yumurta rezervi azlığı için çok erken değil mi ?

Kızlar Merhaba aklı başında olanlardan yardım isteyecegim zira benim aklım başımda değil şu an.
4 aralık bat günümdu herzamankindan biraz uzun sürdü hatta son 2 günü köyü kahverengi akıntı seklindeydi ama ben bir önceki ay rahim filmi cektirdigim için ona baglamistim. Adetlerim son dönemlerde düzensiz ama genelde 25_27 günde bir olur.2 gün önce test yaptım testte 2.çizgi ancak ışıkta görünür hatta hayalet şeklinde çıktı. Çok mutlu oldum aynı gün akşam başka bir marka ile tekrarladim hicbirsey yok. 2 gün bekleyim dedim içim içimi yedi beklerkende tekrarladim dün akşam hicbirsey yok ama testi atmadim sabah baktigimda yine hayalet gibi bir çizgi ama sanırım sadece ben görebiliyorum anlamadım 2 gün beklediğim halde var olsaydi koyulasmazmiydi birileri yorum yapsin lütfen bu testler benle dalgami geçiyorlar.

Canlar bende 4 aylık evliyim hiç korunmadık ama daha tutmadı ilişkimiz günde yeri geliyor 4 oluyor fakat tutmadı en az 1 en fazla 4 yapıyoruz ama nedense tutmadı doktora gittim ben dktr 1 yıl olmaz ise sşin kendine baktırması lazım dedi bilmiyorum ne olacak birde çocuk tutsun diye vajina hazırlayıcı bir şey aldım doktor önerdi 60 şase 2 aylık her gün 1 bardak içiliyor deneyecegim bakalım hayırlısı daha evimde kurulmadı galibaga ondan kaynaklanıyor stres stress

Canım yumurta rezervini nasıl yaptırabiliyoruz kaç yaş gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…