Gebe kalamayanlar buraya.....

Bu ilacı kullanarak mı hamle kaldınız? Az önce baktım da inositol ve folik içeriyor inositol da bit b8 olarak geçiyormuş.ne kadar süre kullandınız
Canım ben almıştım ilacı ama hiç kullanöadım bebeğimiz süpriz oldu . Yalnız tavsiye istersen şunları söyleyebilirim benim çok enfeksiyon sorunum vardı ve kullandıgım antibiyotiklerin hamile kalamamamı tetikledigini düşünüyorum ve bir kaç doktor da bunun etkileyecigini söyledi. Ve ilişki sıklıgıda önemli biz nezaman gün aşırı yaptık ozaman tuttu . Şuanda da enfeksiyon sorunum var fakat tek umudum enfeksiyonumun ilerlemesi ilişkiye baya ara verdik diyebilirim yani 4 günde 1 e döndü. Asıl korktugumuz ise enfeksiyonun ilerlemesi ve bebegimizin gözlerine zararı olması haktan hayırlısı olsun bakalım şuanda hayla tedavi görüyorum bu enfeksiyon kalıcı olursa işte kötü olur . Rabbim olmayanlara d anasip eder şu Ramazan ayımızın yüzü suyu hürmetine inşallah.

Bnde cocuk icin ugrasiyorum bugun doktordaydim test falan yapildi degerler yuksek yumurta tembelligi varmis doktordan geldigimden beri istemsizce agliyorum allah benim gibi istiyen herkese nasip etsin

Bnde cocuk icin ugrasiyorum bugun doktordaydim test falan yapildi degerler yuksek yumurta tembelligi varmis doktordan geldigimden beri istemsizce agliyorum allah benim gibi istiyen herkese nasip etsin
Canım yumurta tembelliği var diye bu işin arkasını bırakma tedavini ol Rabbim verir inşallah.

Slm 2 gün önce dr gittim, yumurtlama donemimdi , dr göre göre 1 yumurta gördü , şaka gibi , morelim çok bozuldu , fsh degerim yüksek, hakkımızda hayırlısı

Uzun sire sonra ilk kez yaziorum 2 sene boyunca burayı takip ettim uygulamaya calistim ve 3 senemizde bi kizimiz oldu rabbim herkese tattirsin bu duyguyu saglicakla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…