Gebe kalamayanlar buraya.....

Bende o sira hamileydim cnm cok icten dua etmistim Rabbim kabul etmus ne guzel skur
Yumurta takibine gidiyorum . Döngümün 13. Günündeyim bugün 18.6 mm di yumurtam . Bugün ve pazar günü ilişki dedi doktorum . Pazartesi de kontrol var . İnşallah hayırlısı ile rabbim bu ay nasip etsin . Çok ihtiyacım var uzanacak o ele . Kafayı yemek üzereyim . Çıkmazda hissediyorum.

Yumurta takibine gidiyorum . Döngümün 13. Günündeyim bugün 18.6 mm di yumurtam . Bugün ve pazar günü ilişki dedi doktorum . Pazartesi de kontrol var . İnşallah hayırlısı ile rabbim bu ay nasip etsin . Çok ihtiyacım var uzanacak o ele . Kafayı yemek üzereyim . Çıkmazda hissediyorum.

Hicte oyle hissetme sadece dua et canim.zamanini bekliyordur Rabbim iyi bilir.

Bende 1,5 yildr evliyim 8 ay felan korndm ve biraktm uzun zamndr deniyoruz Olmuyor doktora gittik hic bi sikinti yok esimdede bendede suan dun regl gunm bitti mincir kuru yapmistm sogan kuru felan ama yinede nasibi bu ay degilmis ovulasyon testi siparis ettm onu nasil kullanabilrm birde korunma hamileleigi erteler mi Arkadaslar duanızı untmayin uzun oldu kbkmayin

Benimde bi oğlum 1senedr ikinci çocuk için ugrasioz pco hastasıyım olmuo doktr geçen ay klomen verdi 8-9mm yumurta oluşmuş adetini ol gel günde 3e çıkaralım klomeni dedi adetime 7 gün var ama sağlı sollu kasiklarimda bi batma var akintim var acaba bu 9mm yumurta buyup catlamismidir başına böyle bir şey gelen oldumu

Bende varım aranızda.. bir kızım var 9 yaşında 3 senedir bebek istiyoruz..Korunmayı bıraktıktan 8.ayda kimyasal gebelik yaşadım...2.senede klomen kullandım.hala yok..bendede eşimdede sorun yok diyo doktorlar en son eşime promotil verdi 3 ay kullan dedi..beklemek istemiyorsanız tüp bebek deneyin diyo doktor bakalım hayırlısı inşallah
ben 36 yaşındayım oğlum ocakta 9 yaşında olacak 2015 hazirandan da başladık hiç bir sorun yok en son rahim filmi çektirdim tüpler açık neredeyse 3 yıl olacak meleğimiz gelmedi henüz

X