Gebe kalamayanlar buraya.....

mrb kızlar bende 8 aylık evlıyım ılk aylar korundum dr gıttım ve adet duzensızlıgımde vardı folık asıt ve adet duzenleyıcı ılacalar kullandım ve bıttı folık asıde devam edıyorum benm gıbı olnalar varmı

Kizlar adetim 2 gun gecikti yani bu durumda kendimi kotu hissediyorum adet olmayinca insan umutlaniyor :KK43: olsamda umut etmesem

Teşekkürler ilk defa yaptiriyorum doktorda yogun oldugu icin bilgi alamadim ben hafta sonuna kadar bekleyeyim o zaman
ben 3 defa yaptım

2 sinde çatlamadan sonra 15. gün
1 tanesinde çatlamadan sonra 17. gün adet oldum canım

normal döngünü unut çatlatma iğnesinde yumurta çatlamasına bağlı olarak döngü değişir
ama kendi döngü gününe göre çatlama denk gelirse ozaman yine kendi tarihinde adet olur

Karadut41 Karadut41 , Sonsuz_umut Sonsuz_umut Nasılsıniz kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor keyifler iyidir inşallah?
Ben iyiyim çok şükür canım benim inşallah sen de iyisindir adet günümü bekliyorum canım tüp bebek için biraz yorgunum hüzünlüyüm aslında olur olmaz elhamları var başladı ki çevrem den çok etkileniyorum çok kırılıyorum v.s :,(

Merhaba kızlar size sorum olacaktı normalde adet günüm bugün ve hasta olmadım hala ve benden bi kaç önceden karnımın sol alt tarafında ağrı vardı ve hala aynı yer çekiliyor gibi oluyor ve Ağrı'sı var ve tuhaf hissediyorum sizce hamilelik varmıdır ?

Merhaba kızlar size sorum olacaktı normalde adet günüm bugün ve hasta olmadım hala ve benden bi kaç önceden karnımın sol alt tarafında ağrı vardı ve hala aynı yer çekiliyor gibi oluyor ve Ağrı'sı var ve tuhaf hissediyorum sizce hamilelik varmıdır ?

olabilir yarinda olmazsaniz kan tahlili yaptirin bence

Başka ne şekilde anlayabilirim ki daha 5 aylık evliyim Can'ım ben hamile olduğumu eşime süpriz yapmak istiyorum sonuçta hastaneye onsuz gidemem eczane uzak :/

Başka ne şekilde anlayabilirim ki daha 5 aylık evliyim Can'ım ben hamile olduğumu eşime süpriz yapmak istiyorum sonuçta hastaneye onsuz gidemem eczane uzak :/

dil altindan atesini 4 sabah falan uyandiginda yataktan kalkmadan ölç 36/37 ve uzeri cikarsa duzenli olarak buyuk ihtimalle hamilesindir .

O Nasıl oluyor ki Can'ım ? Ama karbonatım yok başka bi çözüm yokmu ya :KK43:
valla canım ben de burda okumusştum eskiler yapıyormuş idrarın içine karbonat atıp köpük oluşuyorsa hamileymişsin oluşmuyorsa değilmişsin geçen ay sırf meraktan denedim ve doğru çıktı haile değilim malesef :KK43: bir çay kaşığı kadar yeterliymiş

X