Gebe kalamayanlar buraya.....

hamılelık ıcın nekadar belırtı varsa bende vardı bu ay 9 aydır hıc test yapmamıstım hıc bu aykı gıbı umutlanmamıstım bu ay olcak hıssedıyorum dıyodum ama boşmuş
Benim de geçen ay böyle olmuştu hissediyorum galiba bu ay tamamdır dedim ama öyle olmadı malesef.. Her ay hüsrana uğramak insanı nasılda yoruyor dimi? Her ay toparlanmak daha da zorlaşıyor.. Umutlar tükeniyor.. Seni çok iyi anlıyorum canım ama ayağa kalkmaktan, gözyaşımızı silmekten, umutlarımızı tekrar yeşertmekten başka çaremiz yok çünkü 1.allahtan ümit kesilmez 2.diğer türlü yaşanmaz.. Rabbim kolaylıklar versin canım çok zor bir imtihan. Anne baba olamamak zor, olupta onu eğitmek, bu ahir Zamanda koruyup kollamakta zor.. Yani rabbim nasip etsede etmesede her türlü zor bir sınav..

Amin canım ikisini de olmam gerek hem tüp de sıkıntı hem de rahim de sıkıntı var rahim de ki sıkıntıyı Laparoskopi gideriyor mu canım bilmiyorum inşallah canım
Sorun sadece rahimse o zaman laparoskopiye gerek yok histereskopi oluyor, ama tüplerede bakılacaksa laparoskopi yapılıyor diye biliyorum canım tabii ben tecrübe etmedim yapılabilirim zaten doktorunla detaylı konuşup karar verirsiniz hayırlı nasılsa öyle olsun canım. İnşallah maddi manevi fazla yorulmadan sonuç alırsın canım

yanılabilirim diyecektim

söyledıklerınde cok haklısın canım ama aksam 5 ten bellı göz yasım hıc kesılmedı bu ay daha bı zor oldu cıkmaz bır yoldayım rabbım kapımı açsın

söyledıklerınde cok haklısın canım ama aksam 5 ten bellı göz yasım hıc kesılmedı bu ay daha bı zor oldu cıkmaz bır yoldayım rabbım kapımı açsın
Yüce Allah'ım duysun sesimizi dualara sigindim artık olacak inaniyorum Allahimin izniyle ins hepimize evlat kokularini tattirsin

Selam bende yeni katıldım aranıza...gebe kalamamakta 8.ayımı bitirdim ve her geçen ay umudumu tamamen de yitiriyorum sizce ne yapmayalım fizyolojik ve psikolojik olarak tavsiyelerinizi bekliyorum..
24 aydır bebek için ugrasan bırı olarak soyleyecek bır sey bulamıyorum insallah bır an once anne olursun

Selam bende yeni katıldım aranıza...gebe kalamamakta 8.ayımı bitirdim ve her geçen ay umudumu tamamen de yitiriyorum sizce ne yapmayalım fizyolojik ve psikolojik olarak tavsiyelerinizi bekliyorum..
Canim daha uzun sure tedavi gorenler var ben bi sene bitti bile her ay yeni bir umut Rabbim verir insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…