Gebe kalamayanlar buraya.....

Bilmiyorum canım duyduğum kadariyla normal yaşantına devam ediyorsun özel bişey yok ama sen yine de daha dikkatli ol özellikle üşütme, ağır kaldırma vs.. Çatlatma iğnesi bu yani bugünleri iyi değerlendir :KK66:
sabah kalktığımda grip olmuştım işe de geldim daha kötüoldum göz kulak fena :KK43:

A Ayyten Vala bilmiyorum canm başka yolu var mı da bu şekilde yapcaksan çok dikkat etmen lazım allah korusun kaynar yani. Teyzemin olmadı bebeği ne yazık ki :KK43: ama onun bi tane kızı var zaten 14 yaşında :) doktora da gitti hsg falan çekildi yanlış hatırlamıyosam doktor demişti ki yumurtalıkların eskisi gibi değil tembelleşmiş. Yani çok fazla ara verdiği için olmuş sanırım yaşı da 42

Ay ben şaka yaptım ama senin duygusal anına denk gelmiş kıyamam üzülme yaa olcak bizim de bi gün zorlu sınav bu kuzum napalım sabretmek zorundayız rabbim duayı seviyo umut edenleri seviyo bizi de seviyo ki zorlu sınavlara tâbi tutuyo böyle düşün Hoppa
Yok canım ben hatırladım da üzüldüm neler yapmışım vay be kaç kere gittim neyse sen beni üzmedin canım benim evet geçicek herşey nasip herşey canım

Ve ben yine adet oldum kızlar napalım :cry: :anneadayı::KK200:
Üzme kendini canım hayırlısı böyleymiş.. Tüp bebek düşünüyordun zaten ona yoğunlaş artık ama tüp bebek zahmetli iş biliyorsun iyice araştır bence. Hem sen daha önce tüplerimde sıvı varmış demiştin yanılmıyorsam eğer öyleyse sıvı bebeğin tutunmasını engelliyor diye biliyorum yani o sorunu çöz ondan sonra tüp dene boşuna masraf edip tekrar hayal kırıklığı yaşama canım.. Allah yardımcın olsun

Üzme kendini canım hayırlısı böyleymiş.. Tüp bebek düşünüyordun zaten ona yoğunlaş artık ama tüp bebek zahmetli iş biliyorsun iyice araştır bence. Hem sen daha önce tüplerimde sıvı varmış demiştin yanılmıyorsam eğer öyleyse sıvı bebeğin tutunmasını engelliyor diye biliyorum yani o sorunu çöz ondan sonra tüp dene boşuna masraf edip tekrar hayal kırıklığı yaşama canım.. Allah yardımcın olsun
Gerçekten üzülmedim insanın iç güdüsü vardır ya hani hissetmiştim olmayacağını sıkıntım vardı göz ardı yapıp da uyguladı aşılama yı hazırdım herşeye iki sonucada şimdi talep edicem Laparoskopi ve histereskopi yi Tüp kapalı açılması için Laparoskopi olmam gerek rahim de polip soru işareti konuldu ki yapışıklık olabilir dedi onun için de histereskopi yapalım dedi bilmiyorum beni dinleyen yok eşim de doktordan yana zaten asetimçok sancılı geçiyor ilk gününüm çamur gibi geliyor var bir sorun belli ağrılı geldiğine göre rahim de sıkıntı tüpde sıkıntı sonumuz hayır olsun zaten sebebi bilinmeyen infertilite dedi bunca sorun var hala sebebi bilinmeyen sabır Yarabbim

Gerçekten üzülmedim insanın iç güdüsü vardır ya hani hissetmiştim olmayacağını sıkıntım vardı göz ardı yapıp da uyguladı aşılama yı hazırdım herşeye iki sonucada şimdi talep edicem Laparoskopi ve histereskopi yi Tüp kapalı açılması için Laparoskopi olmam gerek rahim de polip soru işareti konuldu ki yapışıklık olabilir dedi onun için de histereskopi yapalım dedi bilmiyorum beni dinleyen yok eşim de doktordan yana zaten asetimçok sancılı geçiyor ilk gününüm çamur gibi geliyor var bir sorun belli ağrılı geldiğine göre rahim de sıkıntı tüpde sıkıntı sonumuz hayır olsun zaten sebebi bilinmeyen infertilite dedi bunca sorun var hala sebebi bilinmeyen sabır Yarabbim
hakkında hayırlısı olsun canım ama ne yalan söyleyeyım ben üzüldüm rabbım bır gun nasip eder insallah

hakkında hayırlısı olsun canım ama ne yalan söyleyeyım ben üzüldüm rabbım bır gun nasip eder insallah
Sağol canım tüp bebek den umutluyum eğer tüp bebek olsaydı o tutmazsa idi çok çok üzülürdüm bu aşılama ihtimali çok düşük tutması bunu göz önünde bulundurdum ilk aşılamam tutmadı çok üzülmüştüm bir buçuk sene gitmedim tekrar o kadar etkilenmiştim bu bir gerçek ama nasip neyse o olsun sabır inşallah nasip olur hepimize inşallah dört buçuk yıl olucak neredeyse

Amin karadut allah hepimize nasip etsinbu arada bugün adetimin son günü yumurtlama sivisi gördüm su akiskan kivamli adet sonu hemen yumurtlama olurmu o kafama taklidi 32 günde bir fln adet görüyorum

Valla o günler değerlendirilmeli ama adet bittimi emin değilim leke geliyor çünkü bu durumda olmaz keşke ovulasyon testialsaydim eczanelerde oluyomu

Canm kanama leke falan tamamen kesilince herşey normale dönünce birliktelik olur zaten. Eğer leke devam ediyosa bitmemiş demek oluyo. Eczanede var evet :)

Amin karadut allah hepimize nasip etsinbu arada bugün adetimin son günü yumurtlama sivisi gördüm su akiskan kivamli adet sonu hemen yumurtlama olurmu o kafama taklidi 32 günde bir fln adet görüyorum
Evet canım zaten adetin son günlerin yumurta yrnilenip büyüyor diye biliyorum yanlis bilmiyorsam yani her an herşey olabilir :KK66:

Histereskopiden daha iyimiş laparoskopi yani sorun herneyse daha rahat görüp daha rahat müdahale ediliyormuş.eğer cesaret edip ameliyat olacaksan laparoskopi ol derim tekrar tekrar uğraşmazsın. Dediğim gibi canım tüplerde ne varsa onu çöz ondan sonra tüp dene. İnşallah herşey yolunda gider üzme kendini Allah kolaylık verir elbet

X