Gebe kalamayanlar buraya.....

kasık bölgende sancı hissettn mi canım yumurtlama günü çatlamayla aynı dedi doktor akıntı başladığında gün aşırı ilişki önerdi sanırım ideal zamanlarınız

kasık bölgende sancı hissettn mi canım yumurtlama günü çatlamayla aynı dedi doktor akıntı başladığında gün aşırı ilişki önerdi sanırım ideal zamanlarınız
İyi bari değerlendirelim ama benim pek umudum yok aslında tabi allahtan umut kesilmez de epeydir korunmuyoruz hiçmi yumurtlama denk gelmez..!! Yapışıklık var galiba bende öyle tahmin ediyorum..

="Sermincigimm, post: 45695380, member: 712728"]İyi bari değerlendirelim ama benim pek umudum yok aslında tabi allahtan umut kesilmez de epeydir korunmuyoruz hiçmi yumurtlama denk gelmez..!! Yapışıklık var galiba bende öyle tahmin ediyorum..[/QUOTE]
Yapisiklik derken cnm

hımm inşallah sıkıntı yoktur da olur bebeğiniz ya

Yapisiklik derken cnm[/QUOTE]
Canım benim bir yavrum var çok şükür.. Sezeryanla doğum yapmıştım ve sonra bazı komplikasyonlar oldu. Dr sezeryan sonrası yapışıklık olabilir diyor yani sadece tahmin kesin olarak bilmiyoruz

Bencede bu sefer yapma canım inşallah günün geçerde hayırlı haberler alırsın rabbim dualarını kabul eder inşallah inşallah
İnşallah canım benim Allah razı olsun canım ya ama hasta olucam herhalde çünkü belirdi iyice ama olsun üzülmiyeceğim sonuç ne olursa :)

Hayırlısı olsun canım doktora güven herşey bir sebep nasip zamanı var demek ki

Pko cok kişide var ama bazilarinin hamileligine engel değil inş seninde değildir biran evvel bebisini kucagina alirsin
vallahı canım ben pko olduguma ınanamıyorum hıc bır belırtısını tasımıyorum cunku rabbım ınsallah nasıp etmıstır 24 aydır hep umutla beklıyorum hayalım genç kücuk anne olmaktı 21 yasında evlendım yas oldu 24 zaman cok cabuk geciyor

AAben hic bebegin yok sandim onun iiçindoktora gittinmi belki de yoktur oöylebisey ilki kaç yasinda
4 buçuk yaşında oğlum kardeş istiyor almıyoruz diye bize kızıyor kuzum.. Ahh alınacak bişey olsaydı keşke.. Tüplerim dışında herşey normal canım sadece tüpleri bilmiyoruz sorun varmı yokmu. Ben almanyada yaşıyorum ve burda hsg yok malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…