Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar ben 22 yaşındaydım dr yumurtalığımda kist olduğunu söyledi başka bir dr da çikolata kisti dedi yaşım oldu 32 benim bir evladım var ve birde kürtajım var yani o kistle ben iki defa hamile kaldım. Yani kistlerin gebeliğe engel olduğunu sanmıyorum. Bu arada kistim hala benimle

Bende gitmiştim 2 yıl önce ve pişman oldum keşke gitmeseydim eşim de hoşlanmıyo böyle şeylerden acaba zararı oldu mu diye içim içim yiyo şimdi :KK43::KK43:
Hiç yemesin ebeyi biliyorsan onlar doktorlar san daha iyi biliyorlar doktorlar doğum yaptırmıyor Can'ım herşeyi ebeye bırakıyor heleki eski ebeler harika diyebilirim ben hastanede çalıştım 15.yıl

1
Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz-----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00-------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 --------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
@Kara_bocugum88 - :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Prenses Elif Eslem :KK37:bekliyoruz
@ftsch------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Prensesimize isim bulmasını :KK37:bekliyoruz
@yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Kalp atışının duyulmasını bekliyoruz:KK200:
@Ezra35 --------------:110:---02 Mart-16.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Kalp atışının duyulmasını bekliyoruz:KK200:

@yusufseyma ---------:110:---28 Ocak-9.deneme :KK69:Çalışmalara devam

@ilfa53 -----------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 -------:110:---21 Şubat-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ----:110:---21 Şubat-17.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@nurduaa ------------:110:---23 Şubat-?.deneme :KK69:Çalışmalara devam
Karadut41 Karadut41 ----------:110:---28 Şubat-44.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Pembe-beyaz ------:110:---10 Mart-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
A Ayyten ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09-------------:110:---29 Mart-23.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ciftsariliyumurta -:110:---05 Nisan-34.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

A amorevole ---------------:110:---06 Nisan-35.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:
@nurun_ala_nur -- :110:---08 Nisan-21.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@citlembik1994 -----:110:---13 Nisan-22.deneme :KK64:Çok çalışıyomuş öyle dedi:KK70:
14 nisan yeni adet tarihim 19. Deneme

canım gıttıgın kadın sana nasıl bır müdehalede bulundu
Ben gittim beni yatırdı yere karnımı sıcak su ve yeşil sabunla iyice ovaladı sonra karın üstün yattım ve ayaklarımı çapraz şekilde elimle yurdum ve o bir yandan üstüme bastırdı en sonunda dizimin üstüne çöktüm parmaklarım üstünde durdum ve beni tutdu sırt üstü yat dedi ve bu yatmak çok zor bütün organlarım yerinden söküdü sanmıştım

Ben gittim beni yatırdı yere karnımı sıcak su ve yeşil sabunla iyice ovaladı sonra karın üstün yattım ve ayaklarımı çapraz şekilde elimle yurdum ve o bir yandan üstüme bastırdı en sonunda dizimin üstüne çöktüm parmaklarım üstünde durdum ve beni tutdu sırt üstü yat dedi ve bu yatmak çok zor bütün organlarım yerinden söküdü sanmıştım
ben 3 gun ust uste gıttım rahmımı kaldırdı karnıma küp vurdu ve yuz ustu dondum belımı cektı 2 tane yakı yapıstırdı gonderdı

canım gıttıgın kadın sana nasıl bır müdehalede bulundu

Vala yere uzan dedi ayaklarımı havaya kaldırdı divan vardı ona dayadım yani. Sonra işte yumurtalıklarımın olduğu kısımdan yukarı doğru çok çok şiddetli bi şekilde bastırdı :KK43: çekme durumu o oluyomuş ve bana yumurtalıklarımın çok iyi durumda olduğunu söylemişti arkamı döndüm bu seferde belimi çekti yüzüstü uzanır haldeyken. Bu akşam birliktelik olsun hemen hamile kalcan dedi ama ben ne yazıl ki 2 hafta sonra evime geldim bilemiyorum aradaki sürenin önemini. Köydeydi gittiğim yer Bitlis'te izmirde yaşıyorum kendim..

Vala yere uzan dedi ayaklarımı havaya kaldırdı divan vardı ona dayadım yani. Sonra işte yumurtalıklarımın olduğu kısımdan yukarı doğru çok çok şiddetli bi şekilde bastırdı :KK43: çekme durumu o oluyomuş ve bana yumurtalıklarımın çok iyi durumda olduğunu söylemişti arkamı döndüm bu seferde belimi çekti yüzüstü uzanır haldeyken. Bu akşam birliktelik olsun hemen hamile kalcan dedi ama ben ne yazıl ki 2 hafta sonra evime geldim bilemiyorum aradaki sürenin önemini. Köydeydi gittiğim yer Bitlis'te izmirde yaşıyorum kendim..
zararı olmamıstır dıye düsünüyorum canım

ben iç çamaşırımı çıkarmadım karnımdan baktı rahmın düsmüs dedi iltıhap var dedı zerdeçal verdı bana sute karıstırıp ictım

Canm teyzeme de baktı ona dedi çok fazla iltihap var ben buna bişey yapamam önce iltihabın gitmesi gerek bu şekilde yumurtalığını çekemem dedi. Sütle maydanozu kaynatıp buharına otur demişti. Ama bana baktığında senin hiçbişeyin yok yumurtalığın çok güzel çalışıyo demişti ama olmadı işte :KK43: bende de pko var 17 yaşımdan beri ama tahliller de öyle değil ultrasonda pkoyum :KK34:

Ovulasyon masajı diye bir şey okumuştum adetin 10 . Günü yumurtalıkların olduğu yerden dairesel hareketlerle ovalanıyor ve yumurtlama aktivetiseni artırıyormuş

Hiç yemesin ebeyi biliyorsan onlar doktorlar san daha iyi biliyorlar doktorlar doğum yaptırmıyor Can'ım herşeyi ebeye bırakıyor heleki eski ebeler harika diyebilirim ben hastanede çalıştım 15.yıl

Bilmiyorum canm ya bişeyin yok deyip 3 yıldır olmayınca aklıma geliyo bazen acaba yanlış bişey mi oldu diye :KK43: o ebe de yaşlıydı zaten

Canm teyzeme de baktı ona dedi çok fazla iltihap var ben buna bişey yapamam önce iltihabın gitmesi gerek bu şekilde yumurtalığını çekemem dedi. Sütle maydanozu kaynatıp buharına otur demişti. Ama bana baktığında senin hiçbişeyin yok yumırtalığın çok güzel çalışıyo demişti ama olmadı işte :KK43: bende de pko var 17 yaşımdan beri ama tahliller de öyle değil ultrasonda pkoyum :KK34:
bende doktor ultrasonda gordugunu soyluyo bana pko oldugumu ılk kastamonuda bı doktor söylemişti ben onada ınanmamıştım nıyese ınanmak ıstemıyorum psıkolıjık sanırım

4 buçuk yaşında oğlum kardeş istiyor almıyoruz diye bize kızıyor kuzum.. Ahh alınacak bişey olsaydı keşke.. Tüplerim dışında herşey normal canım sadece tüpleri bilmiyoruz sorun varmı yokmu. Ben almanyada yaşıyorum ve burda hsg yok malesef..
Gel türkiye ye tüp bebek dene tüpleri olmayan insanlar var onlar da bile tutuyor canım ki senin tüplerin normal öyle hissediyorum inşallah Rabbim seni sevindircek zamanı demek ki

bende doktor ultrasonda gordugunu soyluyo bana pko oldugumu ılk kastamonuda bı doktor söylemişti ben onada ınanmamıştım nıyese ınanmak ıstemıyorum psıkolıjık sanırım

Vala canm artk söyleyebileceğim tek şey rabbim daha fazla aratmasın bize de nasip etsin inşaallah :KK43: bunaldım bende çok zaman hızla ilerliyo yaş gidiyo hepimiz genç anne olmak istiyoruz umarım rabbim nasip eder hepimize çok geçmeden...

Ah ah canım benim ben de gittim belime yakı çekti senin karnın yumuşak senin olur dedi Allah ın izni ile göbeği çekti ovdu karnımı daha sonra iltihabı n var dedi ot topladı kadın bi sürü ben den üç kilo köy sütü istedi bide iki kilo kırmızı soğan kattı karıştırdı içine oturttu üzerime battaniye attı bi saat kaldım yedi ay oldu ortada bişe yok bilmiyorum daha da gitmedim inşallah faydası olur burda çok kişi öyle hamile kalmış şaşırdım insanlar a

X