Gebe kalamayanlar buraya.....

Gel türkiye ye tüp bebek dene tüpleri olmayan insanlar var onlar da bile tutuyor canım ki senin tüplerin normal öyle hissediyorum inşallah Rabbim seni sevindircek zamanı demek ki
Valla düşünmedim değil hani.. Bakalım inşallah yaza gelirsem ilk işim hsg yi çektirip sonucunu da burdaki doktorun gözüne sokucam hsg yi bilmiyorda..

Kızlar baktım doktorumdan bana hayır yok karar verdim kendi kendimin doktoru olmaya.. Bir aydır hayıt tohumunun hapını alıyorum, iki gündür de soğan kürüne başladım, sabahları çörekotu bal tarçından bir tatlı kaşığı, günde bir kere folik asit, eşime keçi boynuzu pekmezi sabah akşam bir kaşık, bu arada ceviz ve kuru üzüm yiyorum bol bol.. Henüz bebek yok ama yeri var yani göbek aldı başını gidiyor resmen bağımsızlığını ilan etti :) süt maydanoz buharı nasıl yapılır bilen varmı? Birde onu denemek istiyorum.. Zaten deneme tahtası oldum herşeyi yapayım diyorum

Ah ah canım benim ben de gittim belime yakı çekti senin karnın yumuşak senin olur dedi Allah ın izni ile göbeği çekti ovdu karnımı daha sonra iltihabı n var dedi ot topladı kadın bi sürü ben den üç kilo köy sütü istedi bide iki kilo kırmızı soğan kattı karıştırdı içine oturttu üzerime battaniye attı bi saat kaldım yedi ay oldu ortada bişe yok bilmiyorum daha da gitmedim inşallah faydası olur burda çok kişi öyle hamile kalmış şaşırdım insanlar a

Vala benm gittiğim kadına gidenler de hamile kalmış hep demek ki gudubetlik bizde :KK70:

Kızlar baktım doktorumdan bana hayır yok karar verdim kendi kendimin doktoru olmaya.. Bir aydır hayıt tohumunun hapını alıyorum, iki gündür de soğan kürüne başladım, sabahları çörekotu bal tarçından bir tatlı kaşığı, günde bir kere folik asit, eşime keçi boynuzu pekmezi sabah akşam bir kaşık, bu arada ceviz ve kuru üzüm yiyorum bol bol.. Henüz bebek yok ama yeri var yani göbek aldı başını gidiyor resmen bağımsızlığını ilan etti :) süt maydanoz buharı nasıl yapılır bilen varmı? Birde onu denemek istiyorum.. Zaten deneme tahtası oldum herşeyi yapayım diyorum

Teyzeme yapmıştık biz 2 yıl önce sanırım 1 kilo süte maydanoz ne kadardı bilmiyorum ama ekleyip kaynatmıştık. Sıcak halde oturur gibi 1 saat falan beklemişti bacaklarının etrafına battaniye sarmıştık öyle yani

Vala benm gittiğim kadına gidenler de hamile kalmış hep demek ki gudubetlik bizde :KK70:
Gerçekten ben de öyle düşündüm kendim için dedim kalbini tam tutarak gitmiyormusun acaba bunların nasıl oluyor bi başka kadına daha gittim o da olur dedi kırk gün bi bardak sütün içine çiğ yumurtanın beyazını kat iç dedi yaptım içtim kırk gün o da yok karnımı evirdi çevirdi bilmiyorum aklıma geldi de üzüldüm :KK42:mad: dört buçuk yıl oldu hiç bişey yok ki iki aşılama da boş :KK43: tüp var sırada

Gerçekten ben de öyle düşündüm kendim için dedim kalbini tam tutarak gitmiyormusun acaba bunların nasıl oluyor bi başka kadına daha gittim o da olur dedi kırk gün bi bardak sütün içine çiğ yumurtanın beyazını kat iç dedi yaptım içtim kırk gün o da yok karnımı evirdi çevirdi bilmiyorum aklıma geldi de üzüldüm :KK42:mad: dört buçuk yıl oldu hiç bişey yok ki iki aşılama da boş :KK43: tüp var sırada

Ay ben şaka yaptım ama senin duygusal anına denk gelmiş kıyamam üzülme yaa olcak bizim de bi gün zorlu sınav bu kuzum napalım sabretmek zorundayız rabbim duayı seviyo umut edenleri seviyo bizi de seviyo ki zorlu sınavlara tâbi tutuyo böyle düşün Hoppa

Teyzeme yapmıştık biz 2 yıl önce sanırım 1 kilo süte maydanoz ne kadardı bilmiyorum ama ekleyip kaynatmıştık. Sıcak halde oturur gibi 1 saat falan beklemişti bacaklarının etrafına battaniye sarmıştık öyle yani[/ sonuç ne canım bebeği oldumu peki? Ya birde yapıcam bunu ama 1 saat bacakları uyuşur insanın bir kolay yolu yokmudur?

X