Gebe kalamayanlar buraya.....

Canim bence de bugun doktorunu bir ara ya da gidip bir gırus en iyi cevabi o verecektir. Esinin orneginin birqzi geri gelmis de olabilir ama endiselenme sonucta bir tek sperm bile yeterli aslinda. Mesela iliski sonrasi biraz kalkmiyoruz yatiyoruz ama kalkinca bir kismi da olsa geri geliyor ya onun gibi dusun. Stres olma izin ver dollensinler guzel guzel :)

Gunaydin canlar. Ben bazen geceleri bu ay guzel haberi alsak nasi olur diye hayal kurarim. Mesela nasil ogrenirim, esime nasil soylerim, ailelerimize nasil mujde veririz gibi hayaller yine dungece de oyle uyudum, ruyamda idrar testi yapiyordum aninda oyle koyu iki cizgi cikiyordu ki cok net hatirliyorum :) o anda nasil heyecanlaniyordum ne yapacagimi sasiriyordum. Cok hosuma gitti bu ruya, Allahim gercegini de gostersin insallah hepimize.

Gunaydin hanimlar bende ilk defa 5 gun klomen kullandim yarin doktora gidicrm bakicak yumurtalari insAllah sonuc iyi olur acaba banada ignemi vericek okudum biraz catlatma ignesi veriliyor galibaa:-/

İnşallah canım benim mevla nasip ettirsin inşallah ben de senin gibi niyetlenip yatıyorum hiç bir şey göremiyorum ya da görüyorum uyanınca aklıma gelmiyor inşallah gerçeğe döner inşallah bu arada dün aşılama olduğum yerden kalktığım da ıslaklık geldi çamaşır ım da da ıslaklık vardı bide gecede gelince sıvı tutmadı mı diye düşündüm napayım ya ne olursa artık bilemem mevlaya emanet ettim bu durumu gerisi beni aşar

2 yıllık evliyim hiç korunmamıza rağmen hamile kalamıyordum eşimin hareketli sperm sayısı düşüktü ve varikosel ameliyatı oldu 2015 kasım ayında 3 ayda normale dönmesi gerektiğini söyledi doktorumuz şubatta verdiği tahlillerde çok şükür rabbime herşey normale dönmüştü .son adetim 24 şubat 5. günümde doktora gittiğimde yumurta tembelliği teşhisi kondu ve klomen +folik asit+d ve b vitamini+kan sulandırıcı verdi 5 gün boyunca klomeni kullandım 7martta kontrole gittiğimde 4 adet yumurtam oluşmuştu16 18 19 ve 22 buyuklugünde doktorum pregnyl çatlatma iğnesi vurdu ve gün aşırı ilişki verdi.Biz elimizden geleni yapıyoruz bundan sonrası rabbime kalmış eğer vakti saati geldiyse rabbim nasip edicek hepimize kızlar

ıgneden sonra agrıların oldumu canım

kızlar benım yumurtalar ıgneyle catlamadı sanırım hıc bır agrım olmadı normaldecatladıgı gunu hissederdim agrılarım olurdu yıne sıtres doluyum

Benim Hiçbir fikrim yok ama bi dr ara bence sor ona göre hareket edersin. İnşallah sorun yoktur canım

Gunaydin hanimlar bende ilk defa 5 gun klomen kullandim yarin doktora gidicrm bakicak yumurtalari insAllah sonuc iyi olur acaba banada ignemi vericek okudum biraz catlatma ignesi veriliyor galibaa:-/

Hic korkma, ben de gecen hafta gittim baktı muayene etti boyutu iyi dedi yumurtanin zaten igneyi al demisti yazmisti alip gitmistim hemsiresine kalcamdan vurdurdu bitti geldim :)

Kızlar adetim birhafta gecikti ve 4haftalik hamile olduğumuöğrendim çok mutluyum allah herkese nasip etsin dua edin bana 2hafta sonra kalp atisini duyacağım
inşallah sağlıklı sıhhatli hayırlı evladın olur rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sende bizim için dua et

Doktora gittin mi canm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…