Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

bütün tepsiyi ben yidim kar tatlım kimsee virmediiim recime başliim ya son gün die homudu homudu yidiim cokacimcoook
IMG][/QUOTE]

kız kibelem ayırcaktık ama bu sevilin elinden alamadık ki kaydirigubbakcemile3 bi ara alalaım dedik diye çatalla beraber yedi tüm pastayı :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
oyyy oyy oyyyyy kurban olayaım izmirime dağı taşı fıstık kaynıyyooooooo

anacım yıkmışınız ortalığı maşallah diyorum öncelikle sonrasında ise aranızda olamadığım için çok daha fazla üzüldüm fotoları görünce....

güneş ablam ve sblue ile fuar buluşmasında tanışmıştık ama diğerlerine gözlerim önceki buluşma fotolarından aşina... amaaaaa iki kişiye değinmeden geçemicemmmmm kuusuummmmmm nazarboncuğummm süpersiniz canlarım çok isterdim orada olmayı ama mutlaka görüşeceğiz nazarboncuğum anneme geldiğim zaman mutlaka arıyacağım seni dondurma yiyyecez unutmaaaaaa:icecream:

kusuuummm ayarlayalım şu havalar ısınınca yaaa

hepinize kucak dolusu sevgiler ve kocammmmaaaannnn öpücüklerŞeniz
DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN:nazar: :nazar: :nazar:

hani bana selam. küstüm işte. flaş flaşta görürsün sen. kötükedihüso. canım şaka bir yana senide aramızda inşallah görürüz.a.s.:1hug:

İşte KK nın güzelliği..Tanıştırmakla kalmıyor, kaynaştırıyor. Kırk Yıllık dost gibi

Hepinize sevgiler yolluyorum

kız kibelem ayırcaktık ama bu sevilin elinden alamadık ki kaydirigubbakcemile3 bi ara alalaım dedik diye çatalla beraber yedi tüm pastayı :roflol:

sevo sen değil miydin la topik açalım da diyet yapalım diyenÇok üzgünüm çoooksengözlerimebaksanab:roflol:

güzel sözleriniz için hepinize çok teşekkür ediyoruma.s.:1hug::1hug:

Son düzenleme:
Oyy sevom senin kaliten, sevimliliğin, gülen yüzün yeteRRR..hihoyyyt.İçi dışı bir İzmir KK nın olmazsa olmazlarından...seveyrum senü...Şenizayakkabıların number one dı ama...kaydirigubbakcemile3
:eek: :eek: bu ayakkabının başına bişi gelirse yaktım hepinizin çırasınııı
insallah canim gelirsem sizleri tanimaktan mutluluk duyarim bu arada resimlerde güzel cikmissin iltifat degil ha hepiniz süpersiniz daha konusmadan kanim isindi vallakaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile5
editle yafrım bütün kk benimkileri konuşuo yater leeyn :roflol:

:eek: :eek: bu ayakkabının başına bişi gelirse yaktım hepinizin çırasınııı

kaydirigubbakcemile5

editle yafrım bütün kk benimkileri konuşuo yater leeyn :roflol:

iş taksiyle gelmekle bitmiomuş demkki cnm bak 90 bin kişiye reklm oldun fenamı :roflol:
özellikle büyütme topğinden sana çok soru gelcek anlaşılan :roflol:

insallah arkadasim bende cok isterim sizleri tanimayi gerci resimlere baktikca tanimis kadar oldum bu arada ismine yakisiyorsun canim tam bir FirstLady sin nazar degmesin:nazar:kaydirigubbakcemile3

canım teşekkür ederim. ne ısmarlayayım sana. biz seni tanımadan sevdik canım. tanıyınca daha çok seveceğimize inanıyorum.a.s.:1hug::nazar:

Diyettesin de kumpir neyin nasıl yedin yaw...kafamçokkarıştıBen zati pasta yemedim sen yoktun die...içime sinmedi...delikafadulden

canım çekti yaaa desmart..gamyoncuiremsu

ahhh benm eski desibelim yeni desmartım kıyamam saaa-tatlicadiarzu-

İşte KK nın güzelliği..Tanıştırmakla kalmıyor, kaynaştırıyor. Kırk Yıllık dost gibi

Hepinize sevgiler yolluyorum

aaa gibi miii biz kırk yıldır tanışmıyomuduk zateen :uhm:

sevo sen değil miydin la topik açalım da diyet yapalım diyenÇok üzgünüm çoooksengözlerimebaksanab:roflol:

bendim nolceeek açcaz tabe recime girces bis zayufluces :mymeka:

ayyy tadı damagımda kaldı buluşmanın arayı fazla açmayalım burcum ayarlayın artık bir gün mayısta .
kızım yanımdaydı çok rahattım gerçekten aklım başka yerde olmadan saat umurumda olmadan nasıl geçti günüm anlayamadım.
buarada garsonları sabırlarından dolayı tebrik etmek gerekirdi dogrusu bir ara resmen şeften tırstım adamın şekli degişiyordu arada :roflol:
herkese güzel yorumları için teşekkürler a.s.

hanımlar hepınız muthıs cıkmıssınız...
sızlerıde ayrıca kıskandım:eek::eek:
en kotu gunuz boyle guzel gecsın...
ızmırın guzel kızlara nazrlık takmayı untmayınsengözlerimebaksanab:nazar::nazar:

nazarboncugum canım acayıp hos bırısın senı resımde gormek guzel oldu.
saf duru bır guzellıkŞeniz
annellık ayrıca cok yakısacak sana..:CüvCüv:

iş taksiyle gelmekle bitmiomuş demkki cnm bak 90 bin kişiye reklm oldun fenamı :roflol:
özellikle büyütme topğinden sana çok soru gelcek anlaşılan :roflol:

alah seni ne etsin var yaaa nese iii günümdeyim bişe demiyom allah vergisi napem tabi hamburger ve pastaların da katkısı yok deel ama :eek:
bu arada mavice cim arada kaynadı seni bi gördüm bida ı ıııı ne gelmion bakiim sen :kızgın:

ayyy tadı damagımda kaldı buluşmanın arayı fazla açmayalım burcum ayarlayın artık bir gün mayısta .
kızım yanımdaydı çok rahattım gerçekten aklım başka yerde olmadan saat umurumda olmadan nasıl geçti günüm anlayamadım.
buarada garsonları sabırlarından dolayı tebrik etmek gerekirdi dogrusu bir ara resmen şeften tırstım adamın şekli degişiyordu arada :roflol:
herkese güzel yorumları için teşekkürler a.s.

tmm cnm kısmetse şu ayı bi atlatalım hemen hazırlıklara başlıyalım :lepi:
hem senin göbiş daha fazla büyümeden sana 2 göbecik attırcam ben matinede daha kaydirigubbakcemile3

X