Bu adamdan bıktım :(

Yüz yüzeyken konuşmadığınız için size misilleme yapmaya çalışıyor gibi geldi. Mesajla yazmanız böyle bir insan için bir şey ifade etmez, onu okuyup empati kurup anlayacak biri değil bence. Hatta doğru düzgün bakmıyor bile olabilir. Bir daha karşı karşıya geldiğinizde yazdığınız gibi yüzüne söyleyin, çocuğu aldığında iletişimsizlik istemiyorum deyin.
Yüz yüze konuşulmuyor ki bu adamla. Ben onu da zamanında denedim. Ben iletişimimi tamamen kestim yan yanayken geldiğimizde bile çok minimal merhaba merhaba bu kadar. Yüksek ihtimalle bu zoruna gidiyor evet farkındayım ama polemiğe girmek yada bir tartışmaya girmek dahi istemiyorum. O gün mevzuniyet gününde birkaç kez konuşmak istediğini anladığım an kafamı çevirdim evet çünkü biliyorum ki ağzından yine saçma sapan birşey çıkıcak. İnanın tahammülüm kalmadı benim bu insana gerçekten mecburiyetten muhattap oluyorum

Bizi huzursuz etmeye çalışıyorsun dediği gün güzel bir msj yazdım asla seni huzursuz etmek gibi bir niyetim yada amacım yok sana karşı da kötü tek bir niyetim yok tek amacım kızımıza iyi bir anne baba olmamız. Ben kendi tabletinden ulaşamadığımda seni arıyorum merak ediyorum anneyim bunu biraz daha anlayışla karşılar mısın normal iki yetişkin gibi çocuğumuz için iletişimimizi sürdürebilir miyiz saygı çerçevesinde dedim o günden beri kendisinden aramasa da sevgilisinden arıyor ve ulaşabiliyorum :) bugün ben tabletinden aradım o çekmedi kapandı hemen eski eşimin sevgilisi görüntülü aradı görüşebildim. Yani son 3 gündür rahatlıkla görüşebiliyorum sevgilisinin hattından.
Oh be jameya , ben rahatladım resmen, kaç gündür elim gitmiyor yazmaya ama sen biraz sakinlşsen o adam yola gelecek zaten...Bak tek bir ılımlı mesaj işe yaramış, çocuk için en doğrusu böyle devam etmeniz. Lütfen hep böyle sakın kal...

Oh be jameya , ben rahatladım resmen, kaç gündür elim gitmiyor yazmaya ama sen biraz sakinlşsen o adam yola gelecek zaten...Bak tek bir ılımlı mesaj işe yaramış, çocuk için en doğrusu böyle devam etmeniz. Lütfen hep böyle sakın kal...
Bundan donra hiçbir şekilde tartışmaya girmeyi düşünmüyorum zaten. Ne derse desin kışkırtılmicam. Yeter ki kızım mutlu olsun ve hem benimle hem babasıyla düzgün bir ilişkisi olsun

Herkese iyi bayramlar. Buraya yazmazsam ağzıma gelen tüm küfürleri eski kocama yazıcam,o yüzden buraya yazıp içimi dökmek istiyorum. Sabahın 6 sında uyandım sinirimden uyuyamıyorum. Kızımı babasına gönderdim bayramdan sonra geri getirmesini söyledim. Önce geldi kızımın mezuniyetine katıldık,beni arabayla alacağını söyledi ben kendim giderim dedim,ama ben büyük araba getirdim bilerek benle gel dedi,bende annemi de alıp kızımı da alıp onun arabasıyla gittik. Hiç muhattap da olmadım bi iki birşey sordu cevap verdim onun dışında iletişimimiz olmadı,birde kızım sahneye çıktığında gördün mü o tarafta değil bu tarafta gibi kısa kısa iletişimler kurduk.
Ertesi gün kızımı aldı ve izmire gittiler,bana geldik diye msj çekti bende tamam birşey olursa haber verirsin dedim. Neyse bu süreçte ilk iki gün kızımı tabletinden aradım bikaç kez ulaşamadım aramasını bekledim. Aramayınca kendisine yazdım kızıma ulaşamıyorum ona söyler misin beni arasın diye. Saatlerce cevap bekledim asla cevap vermiyor saat 2 gibi yazdım akşam 9 gibü tekrar cevap vermeyince kızımı merak ediyorum neden cevap vermiyorsun diye msj attım,cevap gelmeyince 1 saat sonra aradım. Açmıyor. Sonra ben üst üste arayınca kızım beni tabletinden aradı biraz konuştuk kapattı. Aradan bikaç gün geçti,ben bu süreçte arıyorum kızımı ama muhtemelen müsait değil,geziyorlar filan üstelemedim. Dün yine yazdım kendisine kızım müsait mı diye saat 2 gibi. Akşam 9 a kadar bekledim asla cevap vermiyor. Bende artık aramızda ki bu saçma sapan düşmanlık biterse sevinirim bizim bir kızımız var kızım ordayken kimden haber almamı istiyorsun rica ediyorum yetişkin gibi davranalım artık birbirimize karşı duygularımız kalmadı kızımız için iletişim mecbur kurmak zorundayız yazdım ve yine cevap vermedi. Annem yazdı 2 dk içinde geri dönüp aradı. Yani bu nedir Allah aşkına biri bana söylesin bu adam neyin peşinde? Ayrılalı kaç sene olmuş hala beni mutsuz etmek için çocuğumu kullanıyor. Her gönderdiğime bin pişman oluyorum sinirimden sabaha kadar uyuyamadım hala msjlarıma bir tane tepki yok. Resmen şiddet uyguluyor bana şu yaptığıyla. Benim çocuğum onun yanında iyi mı değil mı hiçbir şekilde söylemiyor. Dün de zaten konuşmadı yorgun diye kapatmak istedi sadece konuşmak istemiyorum diyip kapattı. Ben gelene kadar kızımla konuşamicam besbelli ki ve bu benim inanılmaz derecede canımı acıtıyor. Bu konuda çocuğu kullanması çok saçma ağlamaktan şiştim yeter diye bağırasım var :KK43:
Jameya babasını degıl kızınızı tembıhlemelısınız ta gitmeden evvel.
Aradıgımda acılacak.
Bu kuralı bılmelıydı

Babasının yanına gönderdiğinizi kızınızı neden sürekli arıyorsunuz? o_O Yani arkadaşında, kampta vs değil babasında. Adam da madem böyle yapıyor, kızını tembihleyeceksiniz aradığımda cevap ver diye.
6 yasında cocuk
Babasına gıttı zaten aman nıye arayayım demıceksın
Tabi ki arayacaksın

Jameya babasını degıl kızınızı tembıhlemelısınız ta gitmeden evvel.
Aradıgımda acılacak.
Bu kuralı bılmelıydı
Canım ona her konuştuğumda söylüyorum ama unutuyor çocuk tembihledim zaten hergün ara diye. Daha 6 yaşında unutması çok normal. Neyseki çözüldü konu artık.

Canım ona her konuştuğumda söylüyorum ama unutuyor çocuk tembihledim zaten hergün ara diye. Daha 6 yaşında unutması çok normal. Neyseki çözüldü konu artık.
Yanlıs anlama beni
Ben bıraz endıselenıyorum cocuk konusunda.boyle ulasamasam delirirdim hastalanırım fılan kesın😂
Oyle babanlaysan da ac kımleysen de ac.
Elimden gelse kamera yerleştircem cocuga😅

Yanlıs anlama beni
Ben bıraz endıselenıyorum cocuk konusunda.boyle ulasamasam delirirdim hastalanırım fılan kesın😂
Oyle babanlaysan da ac kımleysen de ac.
Elimden gelse kamera yerleştircem cocuga😅
Ya bende pinoirikliyim ulaşamayınca kafayı yiyorum😅 ama her konuştuğumda keyfi yerindeydi sorun yok demek ki. Ama bir daha ki sefere koluna saat takıcam öyle göndericem

İnsan gibi derken? Burdakiler ne hayvanmı?
Ona karşıda üslup böyleyse iletişim kurmak istememesi gayet normal geldi.
Yorum yaparken keşke saçmalama seviyesine gelmesek...kadının demek istediğini gayette anladınız, neden başka yöne çekiyorsunuz? Anlamadiysaniz durum daha vahim zaten.

Konularınızı az çok biliyorum ama siz bence adamla muhatap olmaya yer arıyorsunuz. Ben de 2 çocupum var boşandım. Hiç muhatap olmuyorum hem de hiç. Kızınız kocaman olmuş isterse arar zaten sizi. Hem zorla yolladınız illa alsın diye hem de zırt pırt arıyorsunuz. Güvenmiyorsanız yollamayın. Ki ben bunj yapıyorum. Mecburen gittiklerinde de aramıyorum. Adamın poposunu siz kaldırıyorsunuz

Konularınızı az çok biliyorum ama siz bence adamla muhatap olmaya yer arıyorsunuz. Ben de 2 çocupum var boşandım. Hiç muhatap olmuyorum hem de hiç. Kızınız kocaman olmuş isterse arar zaten sizi. Hem zorla yolladınız illa alsın diye hem de zırt pırt arıyorsunuz. Güvenmiyorsanız yollamayın. Ki ben bunj yapıyorum. Mecburen gittiklerinde de aramıyorum. Adamın poposunu siz kaldırıyorsunuz
valla kusura bakmayın ya ben aramadan duramıyorum. sizin çocuklarınızla aranızda ki bağı bilemem ama ben bu kadar mesafeli değilim kızımla. zorla göndermek? babasına zorla mı göndermişim nerden çıkardınız onu? bir çocuğu babasına gönderirken zorla mı gönderiyoruz yani? babasını görsün güzel vakit geçirsin diye gönderiyorum. ne zorundan bahsediyorsunuz? senede 1 defa gönderiyorum babasına ona da laf ediyorsunuz

X