Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

kimden başlasam bilemedim
andromache : aramıza yeni katılmış olmasına rağmen buluşmaya geldi ve bizi çok mutlu etti a.s.
aylas biraz geç geldi pek görüşemedim tam izmir hatunuydu :jeyyar: darısı diğer buluşmalara
başak35 cnm arkadaşım candan tatlı hamisim benim birde prenses kızı ne diim daha ban sana Şeniz
desibel gönüllerde taht kurmuş üstüne laf söylemek nafiile
firstlady olmadığı zaman eksikliği hemmen hissedilen güzel insan a.s.
güneş55 kk nın ablası :lepi:
kibele190 uykucu güzellikim :nazar:
march7 süpriz hanıım cnm arkadaşım sn bilioon Şeniz
kuşuum yeni tanıdım hoşsohbetli esmer bomba
murgizinannesi bi ablam daha olduuu :sm_cool:

usnac selvi boylum şipşakım anneciğinide gerirmiş hakikatlı evlat yerim seni ben cokacimcoook
nazarboncuğumbugün sessizdi ama topikte çene çene kendisi fotolarını beğenmesede çok güzel bi boncuk :nazar:
sessizce yüzü güzel kendi güzel içi ayrı güzel tatlım
serap böyle çıtıpıti şirin hamile görmedim ömrümde :ecrin_bebek: :nazar: :nazar:
sgefox la bebişi çok yorulmuştu tatlım ama yinede geldi alkışı hakettii alkisalkisalkis alkisalkisalkis
xenosenin sohbetin ayrı bi güzel benim espirütüel arkadaşım enerjine hayranım
yengeçburcu fotoda belirtmiştiim :jeyyar:

cnm benim hiçbirimizi ayırmamışsın çok tşkkürler
ben çeneli olaraktan hemen yorum yazim dedin sende çok sempatiktin
resmen bugün buluşmanın eğlencesiydin
şirine gibim bişeysin sen :)) herşey gönlünce olsun
hee bu arada kocanada hak verdim yane :asigim::asigim:

ahhhhh kordonnnn iyot kokusu denız esıntısı ozlettınız be memleketımı ank kurulugu içimi kuruttu
ahh ızmırde olup buluşmak var ızmır hanımları guzellıgı ıle sıklıgı ıle farkını ortaya koyuyor guzeldır memleketımın ınsanı sıcaktır samımıdır burayada yansıtmıssınız tesekkurler:enbuyukkk:

Murgizin annesi,First Lady ablam,Güneş ablam kocaman öpüyorum burdan sizi:1hug:
Yengecim Burcum,Nazar Boncuğum süper çıkmışsınız:nazar:
Allah nazarlardan saklasın,dostluğunuz daim olsun inşallah...a.s.

ankaraya geldiğimde bende toplantı istiyorum. unutmayın sakın. sizleri seviyorum.a.s.:1hug:

canım keşke sende gelebilseydin. kulaklarını çınlattık bu arada. a.s.

cok isterdim bende valla olmadi neyse benim oldugum zamana denk gelirde sizler daha iyi tanima firsati our insallah ha bu arada neler konustunuz bakem canlarkaydirigubbakcemile3

tanıdığım,fisrtleydi,güneş55,murgizinannesi,sblue,desibel kızlar herzaman ki gibi çok çok harikasınız. alkisalkisalkis

nazarboncuğum allahım ne kadar güzelsin sen yaa maşallah allah sahibine bağışlasın.cıtır cıtır,kaşgöz gerisi söz diyorum tü tüü binkere maşşallah.:nazar: :nazar:

yengecburcuda gercekten yakıyoo .:1hug:
aslında bütün bayanlar yakıyoooo.izmirin sıcağı az gelir hanımlar yanınızda.şahanesiniz.

ayy sizleri anlatacak kelime daha içat edilmemiş sanırım.herşey yetersiz kalıyor.hanımlar bayıldım inanın hepinize.alkisalkisalkis :asigim:

hergününüz böyle olsun.yüzleriniz hiç solmasın. hele hele

o ufaklık desen geleceğin tam bir sarışın afeti.yerim onu ben yaa.Şeniz

dosluğunuza :içelim:

irna ablammm da bakmışş
ayy çok tşkkürler övgü dolu sözlerin için
saol ablam saol herşey gönlünce olsunn
keşke sizide aramızda görebilseydik .................ŞenizŞenizŞeniz

harika bir buluşma olmuş haberleri aldım annemden:)
hepinzi çok tatlsınız
söylemeden geçemeyecem annecim çok güzel olmuşsun gene

kızlar hepınız harıkasınız dostlugunuz daım olsun a.s.(bu arada arkadakı sef garsonun bakısına dıkkat artık yeter der gıbı :roflol:)[/QUOTE]

ah be canım bir görecektin o garsonu. bizi kovalamadığına şükrediyoruz. :roflol::roflol:
adam son zamanlarda canından bezmişti. :sm_cool:

kızlarr canlarım benimmm ben ne diyim size herkes süper ben foto yuklemekten yorum yazamadım seveyom sizi :asigim: ne diyimki size

arkadaşlar güzel yorumlarınıza klavyelerinize tıklayan parmaklarınıza cümlelerinizin geldiği yüreğinize sağlık çok çook teşekkürler a.s. a.s.
inanın muhteşem bir buluşmaydı eğlendim coştumönceden tanıdığım yeni tanıştığım tüm arkadaşlar birbirinden harikaydı söyleyecek sözüm bitti :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kankacanlar hepiniz harıka çıkmıssınız...öpüyorum hepicinızı ayrı ayrı...dostluğunuz daım olsun

cok isterdim bende valla olmadi neyse benim oldugum zamana denk gelirde sizler daha iyi tanima firsati our insallah ha bu arada neler konustunuz bakem canlarkaydirigubbakcemile3

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: hep aramızdaydın canım. inşallah geldiğinde senide tanıma fırsatımız olur.a.s.:1hug::asigim:

bu gün benim en mutlu günlerimden biriydi. iyiki sizleri tanıdım canlarım. çok eğlendim ve mutlu oldum. önceden tanıdığım ve sonradan tanıştığım arkadaşlarım, hepinizi çok seviyorum. iyiki sizleri tanımışım.a.s.

cnm benim hiçbirimizi ayırmamışsın çok tşkkürler
ben çeneli olaraktan hemen yorum yazim dedin sende çok sempatiktin
resmen bugün buluşmanın eğlencesiydin
şirine gibim bişeysin sen :)) herşey gönlünce olsun
hee bu arada kocanada hak verdim yane :asigim::asigim:
estağfurullah boncuum
ehi ehi :eek:

harika bir buluşma olmuş haberleri aldım annemden:)
hepinzi çok tatlsınız
söylemeden geçemeyecem annecim çok güzel olmuşsun gene

anasına bak kızını al sen nasıl bi afetsin merak ettim doğrusu :jeyyar:

güneş abla, yengeçburcu, sblue, nazar boncuğu, kibele ve adını şuan hatırlayamadığım diğer arkadaşlar hepiniz çok güzel çıkmışsınız öpüyorum arkadaşlar sizi Şeniz tekrarı nasip olur inşallah :Saruboceq:

canlar hepiniz çok süpersinizzalkisalkisalkis

vallahi izmirin adına yaşışan ne kadar hatun varsa hepsi toplanmış oraya:enbuyukkk:

kibele çok hoşsun canım her zamanki halin biliyorumma.s.

.

ay unuttuğum varmıkii:uhm:
ayyyyy ablaaammm cnm beniimmmm...Şeniz
Hepiniz çok güzel çıkmışsınız hanımlar kutluyorum sizleri a.s.

Burcum ablam herzamanki gibi yakmışsın Şeniz

Desibel ablam çok hoşsun sefiyom seni :asigim:

Sblue çok hoşsun çok güzel bi yüzün var maşallah :nazar: ayrıca ayakkabılarda süper
:jeyyar:

Başak35 ve firstlady hemşolarım harikasınız kadriyecim kızınada maşallah :nazar:

Güneş55 ablam korgundan sevgiler :jeyyar: harikasın yine

Nazarboncuğum ve kibelem topik dostlarım çok güzelsiniz sizlerde maşallah :nazar:

Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.Haziranda yaklaştı hoşgeldin yaz buluşması olur sıradakide kaydirigubbakcemile3
Sedoştan koccaman öpcükler Şeniz
Canımsınnn...çok teşekkürler cnm benimmm..Şeniz
aaa sen yemedinmi pastadan lülülülülülü

yiyemedim bensiz nası boğazından geçtü hain kadun:mymeka:senağlama

canım benim umarım yazada seni bekliyoz inş. kucak dolusu sevgiler bende sana güzel izmirimizden a.s.

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: hep aramızdaydın canım. inşallah geldiğinde senide tanıma fırsatımız olur.a.s.:1hug::asigim:

insallah arkadasim bende cok isterim sizleri tanimayi gerci resimlere baktikca tanimis kadar oldum bu arada ismine yakisiyorsun canim tam bir FirstLady sin nazar degmesin:nazar:kaydirigubbakcemile3

X