Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

s6000572y.jpg

işte anasının kızı kardeşide aynı ablası gibi olursa vay halime dünürcüler kapımı aşındırır valla ama ben nayır vermem kızlarımı asla turşularını kurucam :roflol:

inanmıyorum maşallah maşşallah nasıl bir güzelliktir bu Allah nazarlardan korusun içinize sindirsin inşallah sizleri görmek beni nasıl mutlu etti anlatamam sizlere bu kadar yakın ken orda olamamak beni üzdü buluşmayıda bilmiyordum açınca bana süpriz oldu moral oldu inanın bilssydim telefon ederdim hiç olmazsa hepinizi tek tek öpüyorum dostluğunuz dam olsun inşallah gülen yüzünüz hiç solmasın

sen iyileş canım. sonra turgutlu izmir arası kısa. sende gelirsin aramıza. senide istiyoruz buraya. Şeniz

canım çekti yaaa desmart..gamyoncuiremsu

ahhh benm eski desibelim yeni desmartım kıyamam saaa-tatlicadiarzu-
Kızlaaarrr nikimin kardeşi oldu da bi hayırlamadınız...çoh üzgünüm...senağlama adını da De-smart koydumdu hatta... :CüvCüv:

bundan sonra bizi alsancakta gören bütün cafeler hemen kepenklerini indirip kapalıyız diyecekler.:roflol:
fısıltı halinde bu yayılacak ve tüm izmir cafeleri bize yasaklanacak.:roflol::sm_cool:
Lady ablaam walla ii noktaya parnak basmışın...almaycaklar bizi...zati ben ve sevil sabıkalandık artıkın...:sm_cool:

:mymeka: :mymeka: gülüo b:mymeka:ide utanmadan :kızgın:

biz buluruz buluşacak yer nolcek kendi servisimizi de kendimiz yaparız ablacım onlar kaybeder :dilcikar:

kızım haziranda bende inşallah ikili olarak orada olacağım diyor. yani haziranda toplantı istiyor. :roflol: Şeniz

inanmıyorum maşallah maşşallah nasıl bir güzelliktir bu Allah nazarlardan korusun içinize sindirsin inşallah sizleri görmek beni nasıl mutlu etti anlatamam sizlere bu kadar yakın ken orda olamamak beni üzdü buluşmayıda bilmiyordum açınca bana süpriz oldu moral oldu inanın bilssydim telefon ederdim hiç olmazsa hepinizi tek tek öpüyorum dostluğunuz dam olsun inşallah gülen yüzünüz hiç solmasın
cnm ablam düşünmen yeter
keşke sende aramızda olsaydın ama nasip ablam
bende seni çok öpüyorum tşkrler

kızlar ben kaçtım biraz dinleneyim görende zannedecek garsonlarla ben servis yaptım ama oturmaktan bebiş biraz rahatsız oldu gibime geliyor herkese iyi uykular kızlar öpüldünüz mucuuuuuuk
iyigeceler bacım çok öpüldün
:mymeka: :mymeka: gülüo b:mymeka:ide utanmadan :kızgın:

biz buluruz buluşacak yer nolcek kendi servisimizi de kendimiz yaparız ablacım onlar kaybeder :dilcikar:

napim bacım ya bu burcu karısı güldürüyo beni kızma yaa
senü sevdüğümüzden bacım :))) süper dikkat çekiysin Şeniz
hem yer buluruz tabi burcu ablamın fikriydi hamama götürecek bizihihoyyythihoyyyt
orasıda olmadı piknik alanları ne güne duruyo

anammm meğersem herkes burdaymışşş....yaaa süper bi gündü dicem ama ben pek bişi anlayamadım sürekli tedirgin kızım durmayacak diye ....bu arada kadriye ablam kızışını öp benim için o olmasa bu kadar bile kalamazdım ben

canım siz gelene kadar benimkide durmaz zannettim ama küçük cimcimeyi görünce küçük anne oldu fındıgım çaktırmadan alıştırma yaptı ayol kardeşinede bakacak ya şimdi uyuyor teyzesi sabah öperim senin fıstıgı mıncıklayamadım kıskanmasın şimdiden diye sende onu öp benim için kokulu kokulu minnoşum benim

sagol arkadaşım inşallah birdahakine senide aramıda görürüz a.s.

bebişimize iyi bak. daha çok buluşmaya gelecek o. iyi uykular canım. Şeniz
sagol canım kraliçem benim sende dinlen amcamız bize kızmasın hatunum yorulmuş diye

allahım sen koru nazarlardan :Saruboceq: :nazar:
41 kere maşallahh rapunzelim -manuelam benim Şeniz
ama başağa deki burcu teyzen sana kırılmış resmimi çizmedği için kaydirigubbakcemile3 yarın yapsın tarihinide atsın bi dahaki buluşmaya isterem :1hug: beni zebra çizsin ha söle hatırlat çocuğa kadiş :roflol:

evet ya seni nasıl çizmedi resmini herkesi çizdide gümbürtüye gittin anacım sabah hatırlatırım çizer çerçeve yaptırır getiririm birdahaki buluşmaya a.s.

Kızlaaarrr nikimin kardeşi oldu da bi hayırlamadınız...çoh üzgünüm...senağlama adını da De-smart koydumdu hatta... :CüvCüv:

hayırlı olsun canım.a.s.

Lady ablaam walla ii noktaya parnak basmışın...almaycaklar bizi...zati ben ve sevil sabıkalandık artıkın...:sm_cool:

hıh asıl biz onları mimledik. onlar düşünsünler şimdi.:eek:klava:

vallahi burcum sıra hamamlara gelmişti di mi? oralarıda fethedelim. eğer hamamcılar bunu duyunca kaçmazlarsa. delikafadulden

valla hemşom çıktı işte benden böyle bir güzellik ay küçükken bana hep evlatlıkmı diyo soruyorlardı bir gün dedim elimde kalacak birsi ama kim ulen çatır çatır kendim dogurdum halis muhlis kendi imalatımız allah isteye herkese nasip etsin evlatlarımızı korusun rabbim allah emanetler

valla hemşom çıktı işte benden böyle bir güzellik ay küçükken bana hep evlatlıkmı diyo soruyorlardı bir gün dedim elimde kalacak birsi ama kim ulen çatır çatır kendim dogurdum halis muhlis kendi imalatımız allah isteye herkese nasip etsin evlatlarımızı korusun rabbim allah emanetler
Hem anasına bak kızını al niye öle demiş dengesüzler :dilcikar:
Amin gülüm inşallah :Saruboceq:

hayır o benim kızım olcekti leylek yanlış bacadan atmıış :dilcikar:

canım sende adresi dogru verydin ya leylege belki çizgi flimdeki gibi leylek sarhoştur canım alkole ver artıkın sende leylege bırakma kendin pişir kendin ye yap ayol sölim pek dadlu oluyo :jeyyar:

X