Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

canım sende adresi dogru verydin ya leylege belki çizgi flimdeki gibi leylek sarhoştur canım alkole ver artıkın sende leylege bırakma kendin pişir kendin ye yap ayol sölim pek dadlu oluyo :jeyyar:

bence leylek adresi şaşırmış.:uhm: :dance::dance::dance:

hepiniz süpersiniz bayanlar.. gelemediğim için üzüldüm pastayı kaçırmışım bak tüh.. halbuki çok severim.. kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana halim yoktu.. en çokta geçen buluşmada benim gelmeme vesile olan boncuğumla tanışamadım diye üzüldüm.. yine garsonların bayıldığı bir buluşma olmuş.. bi dahaki eğlenceliymiş kesin gelirim..

işteeeee buuuu :lepi: duy beni kadişim ver prensesimiii :roflol:

neyse sende bari bir oglan yapıverde bari burçini verem sana ama renkli gözlü isterim derin bakışlı bak siparişimi unutma bende oglan istiyommmmm ama damatlarda oglum sayılr dermişim :roflol:

geçmiş olsun tülin...bir dahakine bekleriz kesin...kaydirigubbakcemile

neyse sende bari bir oglan yapıverde bari burçini verem sana ama renkli gözlü isterim derin bakışlı bak siparişimi unutma bende oglan istiyommmmm ama damatlarda oglum sayılr dermişim :roflol:

ivet oğlan küçük olcek ama zengin olurmuş oyle kerttiriverdim gittiiiii :teytey: alkisalkisalkis
yeter bırakın beni yatiim noluuurr

ivet oğlan küçük olcek ama zengin olurmuş oyle kerttiriverdim gittiiiii :teytey: alkisalkisalkis
yeter bırakın beni yatiim noluuurr

he sblujem yat artıkın ama sabaha bebişle kalk dermişiMMM...:CüvCüv::sm_cool:

biraz önce eşim acıkmış ekmek arsı yaptım bana demezmi bugün bende alsancaktaydım neden adam diye sordum bir müşterisine gitmiş eşimi armış arabasını çarpmış bizimkide patronla aynen görüntü ordalar kim dedim demezmi dansöz cemre :1shok: ana nasıl yani ben taksiyle geleyim getirmesin beni dansöze koşa koşa gitmiş iki adam :mymeka: ben şimdi bu adamı neyleyeyim klava:

Bir şeklide hakkından gel kadişçim...sen bilirsin artıkın ben sülemim şimdi...kaydirigubbakcemile3

eyvahlar olsun feci bi kıskançlık kokusu seziyorum delikafadulden sakin ol bacım burçin e zarar :teselli: vardır bi işi napsın adam müşteri veli nimettir

aluştum artıkın geçenlerdede gecenin bir yarısı tlf çalıyor eşimin bir baktım eşim dansözcük aryor yolda kalmış nerde antalyada salak karı başkasını arasan antalyayamı göderem herifi elmalı dagında kalmış kurtlar yesin seni benimki evine sadıktır ben onu öyle alıştırdım başına ne gelceni bilr ayne kapının önüne koyarım alim allah karıdan korkmayanı allah taş yaparmış

herkese iyi geceler gidicem gidicem gidemedim bari ansızın çıkıvereyim öpüldünüz hatunlar

abbbooovvv bütün afetler toplanmışşşşş
davet etseydiniz bilem gelmezdim sizi görünce dönerdim ben
bu kadar güzelin içinde nasıl oturayım ben yaww
Maşallah diyim nazar olmaın güzellerimeeeeee
Allah bozmasın dostluğunuzuuuu

süper starsın valla....sengözlerimebaksanab
iş taksiyle gelmekle bitmiomuş demkki cnm bak 90 bin kişiye reklm oldun fenamı :roflol:
özellikle büyütme topğinden sana çok soru gelcek anlaşılan :roflol:
gündüz farı gibiler kısss....Şeniz
adam çalışan sonuçta...akşam patrondan iyi bi bahşiş kapmıştır kesinnn...kafamçokkarıştı

tmm cnm kısmetse şu ayı bi atlatalım hemen hazırlıklara başlıyalım :lepi:
hem senin göbiş daha fazla büyümeden sana 2 göbecik attırcam ben matinede daha kaydirigubbakcemile3
o matinenin bi an önce yapılması dileğimdir yoksa eksik kalcak içimdeki oryantal düzen...
bizdende sana tüm sevgiler canım. :1hug:a.s.
evet herkese gönülden sevgiler...
bundan sonra bizi alsancakta gören bütün cafeler hemen kepenklerini indirip kapalıyız diyecekler.:roflol:
fısıltı halinde bu yayılacak ve tüm izmir cafeleri bize yasaklanacak.:roflol::sm_cool:
orası kesin cidden...
fark etmez canım topige koyabilirsin kk tanımayan kalmadı benim fıstıgı zaten
kimse maşallah demeden geçmesin maskotuma....
kızlar ben kaçtım biraz dinleneyim görende zannedecek garsonlarla ben servis yaptım ama oturmaktan bebiş biraz rahatsız oldu gibime geliyor herkese iyi uykular kızlar öpüldünüz mucuuuuuuk
oyyyy oy oyy...kıyamam güzel anneye...bebişi görür görmez yiycez zaten....:CüvCüv:
mutlaka ağız ucuyla demiştir.:roflol::sm_cool: bizde az değiliz yani. 2 dakikada bir sipariş verip adamların dikkatini çekiveriyorduk. başka masalarla ilgilenemiyorlardı.:sm_cool:kötükedihüso
adam isyanlardaydı resmen...delikafadulden
çok teşekkürler canım...en yakın zamanda seni de aramızda görürüz inşallah...alkisalkisalkis
inşallah canım. umarım hep birlikte böyle günlerimiz olur.a.s.:1hug:

keyfimize diycek yoktu çok şükürrr...kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…