Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

rapunzelim cnmmm çok tşk ederim cnm
güzel dileklerin için tşk bi tanem...........
herşey gönlünce olsun saol varol...............Şeniz

ayy aynen benimde tadı damağımda kaldı ablam
allah seninde hamileliğinin tamamına erdirsin inş bu arada başak çok güzel bir kız
çok öpüyorum onu topice eklememişim kalmış bir fotosu var bende harika :))
alırsın hemen yolluyorum.........

bundan sonra bizi alsancakta gören bütün cafeler hemen kepenklerini indirip kapalıyız diyecekler.:roflol:
fısıltı halinde bu yayılacak ve tüm izmir cafeleri bize yasaklanacak.:roflol::sm_cool:

fark etmez canım topige koyabilirsin kk tanımayan kalmadı benim fıstıgı zaten

bundan sonra bizi alsancakta gören bütün cafeler hemen kepenklerini indirip kapalıyız diyecekler.:roflol:
fısıltı halinde bu yayılacak ve tüm izmir cafeleri bize yasaklanacak.:roflol::sm_cool:

bencede ablacım :roflol: :roflol:
gerçi adama bizzat sordum önümüzdeki ay da gelellim diye tabe efendim başımızın üzerine çok memnun oluruz dedi ama pek bi inandırıcı gelmedi ağzı başka içi başka söylüodu hisseetim :roflol:

yakında bütün garsonlarda bizi gördükleri an hemen istifa edip kaçacaklar. nasıl senoryam.:roflol::sm_cool:

anammm meğersem herkes burdaymışşş....yaaa süper bi gündü dicem ama ben pek bişi anlayamadım sürekli tedirgin kızım durmayacak diye ....bu arada kadriye ablam kızışını öp benim için o olmasa bu kadar bile kalamazdım ben

iyi geceler canlar her gününüz bu gün gibi olsun öptüm cok hepciginizi Şeniz

kızlar ben kaçtım biraz dinleneyim görende zannedecek garsonlarla ben servis yaptım ama oturmaktan bebiş biraz rahatsız oldu gibime geliyor herkese iyi uykular kızlar öpüldünüz mucuuuuuuk

mutlaka ağız ucuyla demiştir.:roflol::sm_cool: bizde az değiliz yani. 2 dakikada bir sipariş verip adamların dikkatini çekiveriyorduk. başka masalarla ilgilenemiyorlardı.:sm_cool:kötükedihüso

inanmıyorum maşallah maşşallah nasıl bir güzelliktir bu Allah nazarlardan korusun içinize sindirsin inşallah sizleri görmek beni nasıl mutlu etti anlatamam sizlere bu kadar yakın ken orda olamamak beni üzdü buluşmayıda bilmiyordum açınca bana süpriz oldu moral oldu inanın bilssydim telefon ederdim hiç olmazsa hepinizi tek tek öpüyorum dostluğunuz dam olsun inşallah gülen yüzünüz hiç solmasın

kızlar ben kaçtım biraz dinleneyim görende zannedecek garsonlarla ben servis yaptım ama oturmaktan bebiş biraz rahatsız oldu gibime geliyor herkese iyi uykular kızlar öpüldünüz mucuuuuuuk

bebişimize iyi bak. daha çok buluşmaya gelecek o. iyi uykular canım. Şeniz

allahım sen koru nazarlardan :Saruboceq:
41 kere maşallahh rapunzelim -manuelam benim Şeniz
ama başağa deki burcu teyzen sana kırılmış resmimi çizmedği için kaydirigubbakcemile3 yarın yapsın tarihinide atsın bi dahaki buluşmaya isterem :1hug: beni zebra çizsin ha söle hatırlat çocuğa kadiş :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…