Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Ama ben açıkça paramı yedirdiğimi düşünüyorum
Şükür düşünmeye başlamışsın. 6 aydır tanıdığın adam için şu yaptıklarıniza bakın. Şu yaptıklarınız insanın sinir uçlarına dokunuyor. Ayrıca annesi de hasta falan değil ikisi bir olup sizi dolandırmış. Yerinizde olsam dava açardım.

Sizin aşkınız sadece sizin gözünüzü kör etmiş anlaşılan. Okurken yuhh dedim. Adamda ne gurur var ne haysiyet. Sizi gercekten seviyor mu o bile belli değil. Birde siz ondan borç isteyin bakalım verecek mi. takım elbiseyi bile size aldırıyor hasbam. Yeni işe başladım sayılır. İşe başladım başlayalı kocamdan para istemeye çekinir oldum. Millette arsızlık arşa çıkmış...

Malum programa çıkıyor böyle tipler senin gibi birden fazla kişiyle görüşüyorlar birine para yediriyor onun güvenini kazanıyor onu didiklemeye başlayınca başka birini bulup ona para yediriyor paralelden götürüyor. Anne aile organize edip göstermelik birilerini buluyorlar. Referanslı olup bu şekilde biriyle tanıştırılıp çok pis dolandırılan birini tanıyorum belalı da çıktı sonra referanslar kayboldu. Hepsi yiyor olabilir.

Adamla birlikte çevrenizden ve referans olanlardan da uzak durun. Şebeke midirler nedirler?

Salaklığım iyice belli olmasın diye meblağ yazmamıştım ama çok sorulmuş belirteyim
İlk harcaması 40bin tlye yakındı, 200bine yakın hastaneye ödedim, 10bin civarı da nakit avans...
Çok afedersiniz oha... Aylığı 45 bin + KDV ödeyip exclusive jigolo tutmuşsunuz, üstüne trip yemissiniz...hayırlı olsun...inşallah degmiştir, ne diyelim?

Zararin neresinden donersen kardir dedikleri noktadasiniz. Oncelikle verdiginiz paralari geri isteyin. Sonra ayrilin. Evli insanlar bile bu kadar bonkor davranmiyor yani. Annesi hastaymis, oymus buymus suymus.. Size gelene kadar en yakinlarina basvursaymis. Amca dayi hala teyze vs. Ama o en yakinlari bu dolandiriciyi tanidiklari icin direk red ederlerdi.. Ayrica devlet hastanesinde tedavi olan kanser hastalari var. Sizinkinin durumu ozele yetmiyorsa kalkip sevgilisinden utanmadan para isteyip, ardindan utanmadan uste cikiyor. Ay ne cirkef zavalli bi adam ya.

65 yaş üstu beyinde pıhtı, devlet acilden her türlü öncelikli alınır. Resmen nasılsa ödeyen var diye özelde keyif yapmışlar

Ya hadi diyelim ozeldeki doktor cok iyi. Cekersin kredini atiyorum 100bin olsun, teyzenden amcandan toplarsin, geriye 10bin eksigin kalmıştır utana sıkıla istersin. Herifte buda yok. Kendi parasi gibi yemis, hesabi sorulunca gucune gidiyo beyefendinin

Ne testi direkt dolandırılıyorsunuz. Borçlarını ödetin yol verin gitsin sonra.
6 aylık ilişkide ne bu böyle karı koca gibi para alışverişleri. Sizden başka borç isteyeceği bir kişi kalmamı mı da sizden istiyor.
Korkarım ki siz ödemesini isteyince zaten o ayrılacak. Umarım tüm paranızı alırsınız geri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…