Galiba 6 aylık sevgilim tarafından dolandırıldım.

Salaklığım iyice belli olmasın diye meblağ yazmamıştım ama çok sorulmuş belirteyim
İlk harcaması 40bin tlye yakındı, 200bine yakın hastaneye ödedim, 10bin civarı da nakit avans...

Guzel kardeşim naptin sen yaaa. Nakit avans faizleri cok yuksek zaten. 40bine ne aldi cok acil ihtiyaci neymis pasanin??

Ay katip aynisini yazacaktim. Benim bildigim asıl erkek kendisini ispat etmeye çalışır, guven verir, hediye alir, biseyi alamiyosan al benim kartimdan gec der. Bu adam trip atip küsüyor qjshhd
Adam çoğumuzdan daha dişil.

Salaklığım iyice belli olmasın diye meblağ yazmamıştım ama çok sorulmuş belirteyim
İlk harcaması 40bin tlye yakındı, 200bine yakın hastaneye ödedim, 10bin civarı da nakit avans...
Ananız babanız istese yok çekersiniz, elalemin herifi tatlı tabi dökmüşünüz çıkıyı hemen önüne.

harcamalarınızı siz finanse etmiyorsunuz, öyle davranmayı bırakın. O ağlıyorsa siz 2 kat ağlayın. Hem de üstünüze alınmayın, tepkilerinden gerçek yüzünü görürsünüz zaten, henüz terkedilmezseniz…

ah ablacım yaaaa. naaptın sen gerçekten?

Ailesiyle konuşmayı düşünüyorum

bu noktadan sonra ailesiyle konuşmak yerine lütfen bir avukata danış. şu kaptırdığın paranın yanında gerçekten danışmanlık masrafı hiçbir şey.
Lütfen ama lütfen, artık borcun ile ilgili yapacağın her konuşma whatsapp gibi ortamlarda yazılı olarak olsun. bu kansızın ailesi ile yapacağın yüz yüze görüşmenin sana hiçbir yararı olmayacak çünkü bir anda adamın kucağına düşen parayı ailesi sorgulamadıysa hallerinden memnunlardır.
ve emin ol ki, o para ameliyat için kullanılmadı.

Arkadaşlar da gerzek bence adam 250bini alıp gitmiş , ne testi basbayağı dolandırıcılık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…