Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay gitmeden son bişey diycem.
Salak bade.:)))))
Bunu demeyi bile özlemişim:))))
Öpüldünüs kocaman.

Döve döve sevecem seni bi tane vurcam bi tane öpcem Neyse karnında bebe var doğur ondan sonra

:)) bu yorumlardan sonra Benjamin buttonun hikayesini kiralıycam..
parkiş yaşlanmışsın iyice onu sevoya söylüyodun
benim ki olum du :))

bak isim vermiyorum ama eğer geyikden gidersem bütün sorumlusu şu an alttan bana bakan üyeler, hah yazdım buraya. kıl, tüy, göbek diyerek kandırdılar beni

Bende bir saattir buralarda dolanıyorum, ne bileyim arabic beybi face topiğinde olduğunuzu, hakikaten Fransız kalıyorum ben yaw şinci gördüm geyiğin dibine vurmuşsunuz

bende mağdurum hiç kötü niyetim yok..
hep kadişin çapkınlıkları yaktı beni

Aslinda hep Kadesa'nin sucu

Birazda beni konuşun

Neyini konusalim tatlim :)

onun AlGala sevgisi ay pardon insan sevgisi bizi buralara sürükledi, mağduruz da mağduruz

Kadesa eve alip borek yapmaya niyetliydi:) Bizde bize de bize de dedik ne var ki :)

Bende bir saattir buralarda dolanıyorum, ne bileyim arabic beybi face topiğinde olduğunuzu, hakikaten Fransız kalıyorum ben yaw şinci gördüm geyiğin dibine vurmuşsunuz

Insallah Mune de bize vurmaz. :18: Kotu bir niyetimiz yoktu. Uzulduk yalniz kalmasin dedik.

Son düzenleme:
İyi konuşun İyi bir kız vardı deyin

Bir pitircik var . Cok iyidir, cok nazlidir, ilgi ister, sevgi ister. Nickini pitircik diye degistirsene. Avatarinla uyumlu olsun :)

Sebebini çok merak ettiğim bir şey var?
Duyunca da çok şaşırdım.

Forumdan 3 yıl uzaklaştırmanın sebebi ...

Bu baya nitelikli suca giriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…