Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoşbuldum canlar.
Depresifim nasılsın canım?telden girdiğim için uzun uzun yazamıyorum .yarın işten girerim.
Kankamstyle hoşbuldum .beni bade ve kadesadan dinlediysen inanma.lafaramızda onlar kıskanır beni:)))

Hoşbuldum canlar.
Depresifim nasılsın canım?telden girdiğim için uzun uzun yazamıyorum .yarın işten girerim.
Kankamstyle hoşbuldum .beni bade ve kadesadan dinlediysen inanma.lafaramızda onlar kıskanır beni:)))

Evet aynen hic iyi seyler duymadim hakkinda :) Farkettim ne fesat , kiskanc onlar.

İyiyim canım sen nasılsın? gördüğüme çok sevindim, inş. daha sık gelirsin

Tatlım evdeki pc bozuldu.ousla çocuklarda Kk nın virüs bulaştırdığını idda edip vermiyorlar kendi bilgisayarlarını.işyerindede çok yoğumun o yüzden giremiyorum ne zamandır.yaz tatilinde sık sık girerim ama.burdan ve sizlerden koparmam zaten:))))

Makamımdan(?) Parkona sesleniyorum

Hoşgeldin özledim seni de yorumlarını daaa :sevgiylesarılanbebesmiley:

Teker teker gelin.telefondan yetişemiyorum hepinize:))))).
Yarın tek tek cevaplayacağım sizi.
Ama elmayra sen bittin bak. Hemide BdV ye edi olmuşun.benle uğraşır durursun artık.
O yeşil kürkde yakışmamış bikerem:))))bana çok yakışırdı halbuki.

Nevoş hoşbuldum canım.sende kara listemdesin ona göre.:))))
Şimdi çıkmam gerekiyor yarın işten yazarım.öpüyorum hepinizi.

Mune Yardımcısı olduğumda kürkümü sana verebilirim

Gözüm senin badenin kadesanın bi de kaderin üstünde zaten ilk yanlışınızda gümleyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…