Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir zamanlar rüzgar daha sert esiyordu, fırtınada kaybımız çok olurdu, iklim ılımanlaştı. Coğrafi oldu biraz

Bak şimdi hatırladım.

Ben o zamanlar başka bir forum sitesinde ekşınlardaydım

Hatta o zaman o siteye birden bir çok yeni üye geldi topluca.
Başka siteden atıldık dediler.
Söyleyin hangi site dedik söylemediler.
Sonra da topluca yok oldular

Tarih-2007-2008

Pisi pisine gittiydin

Tikkat et kendine, seni bir 3 yıl daha kaybetmeye dayanamam kuzum

canım depresifim benim, nasıl üzülüyordum bensiz yorumlarını gördükçe. of yaa ben olsam neler yazardım şimdi dediğim o kadar yorumun vardı ki

kesinlikle o olay, o olay işte

O zamanlar bu forumun farkinda degildim. Aslinda interneti 1997 den beri kullaniyorum. Ne icin girdim ben bu siteye unuttum

Tarih 2009-2010 olabilir...

Ben zati buraya 2008 de üye olmuştum.

Son düzenleme:
O zamanlar bu forumun farkinda degildim. Aslinda interneti 1997 den beri kullaniyorum. Ne icin girdim ben bu siteye unuttum

Ben biliyordum 2006'da üyeydim buraya, ama hiç cazip gelmiyordu.
Sonra o forumumuzda da aynen burdaki gibi olaylar olaylar olaylar.
Herkes yavaş yavaş terketti.
Şimdi sinek uçmuyor biliyor musunuz?
Ordaki arkadaşlarımla faceden hala görüşüyoruz.

Ancak bir gün kknın da akıbeti böyle olacak diye korkmuyor degilm

Sonra kızıma hamile kalınca şifremi hatırlayamadım yeniden üye oldum.
1,5 yıl kadar o üyeliğimle sadece ve sadece hamilelik ayı sayfasına yazdım.
sonra o sayfamız faceye taşındı. Sonra o üyeliğimi iptal ettip Angeldreamsla başladım :)
Sonra da Cudana oldum.

Offf yazarken ben bile sıkıldım

Son düzenleme:
Ahh ahh bende elektrik aldığım her yeni üye de acaba Office olabilir mi diye ümit ediyordum, acaba buraya gelip izliyor mudur diyordum

kazene mail attığımda cevap yazacağına bile ihtimal vermedim, sonra ertesi günü bir baktım cevap yazmış, yetmemiş bir de açmış banımı allahım nasıl girdim kk ya koşarak, hemen sana baktım bir de diğer kızlara. kimi gitmiş, kimi artık girmiyor ama ilginç olan ilk baktığım topiğin BDV olmasıydı, nasıl hasret kalmışsam artık

Hakikaten offf :)

Hatirladim ben simdi. O malum sahisdan ayrilmistim. Bridget Jones vari takiliyordum. Hmm bir forum gordum sanki dedim. BDV yi filan da 1-2 ay sonra kesfettim. O yuzden yeni uyelik alip BDV ye yazanlara hic inanmam :)

Bende bende. Mesaj patlamasi bundan yasandi. Iki ayda 1500 mesaj baya cok gorunuyor:) Ne kadar cok derdim varmis

Son düzenleme:
Burda Gulsum Sultan, ipektuncer falan vardi, ben de hep onlari merak ettim. bir anda kayboldular.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…