Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hehehe evet ben ve saz arkadaşımla gittik. böyle çok hararetli bir zamandı. toplu göçler yaşanıyordu o zaman :KK1: kazenin de dediği gibi bir ara çok tartışıyorduk etrafla, sonraaa bir tartışma ortamı oldu, sonra da uçtum :KK53: aslında 3 yıl banlanmadım, eminim kazen ile konuşsak daha önce de açardı banımızı da, o kadar yoğun ve sıkıntılı zamanlar geçirdim ki kendi hayatımda, bir gün "3 yıl sonra geri dönebilir miyim?" dedim, kazen de "tabi dönebilirsin" dedi açtı banımı sevgili yöneticim :)

hehehe evet ben ve saz arkadaşımla gittik. böyle çok hararetli bir zamandı. toplu göçler yaşanıyordu o zaman :KK1: kazenin de dediği gibi bir ara çok tartışıyorduk etrafla, sonraaa bir tartışma ortamı oldu, sonra da uçtum :KK53: aslında 3 yıl banlanmadım, eminim kazen ile konuşsak daha önce de açardı banımızı da, o kadar yoğun ve sıkıntılı zamanlar geçirdim ki kendi hayatımda, bir gün "3 yıl sonra geri dönebilir miyim?" dedim, kazen de "tabi dönebilirsin" dedi açtı banımı sevgili yöneticim :)

Aslında süresizdi yani öyle mi? :KK53: :KK53:

Office sen mi yedin 3 yıl :44:

evet ama dediğim gibi 3 yıl benim geç konuşmamdan kaynaklandı, o kadarlık birşey yapmadım yoksa :KK70: genellikle hiç kırılmam sanal ortamda ama o zamana ait birşey var ki içimde çok kızıyorum ve üzülüyorum. o zamanın yeşillerinden bir edi vardı,şimdi esamesi yok ne hikmetse.. eğer aramızdaysa ona sevgilerimi!!!!!!! iletiyorum sadece.. o biliyor kendini de beni de..

Eminim acarlardi. Bende geyikten banlandim. Cok alinganim ne diye geyikten banlaniyorum ki dedim. :KK30: Uyeligimi iptal ettirdim. Bes ay sonra bu nickle geldim. Yonetim eminim soyleseydin daha once de gelmene izin verirdi. Onlar tarafsiz, kinci degil. Onlara gore herkes ayni. Kavga , polemik her zaman oluyor bunun farkindalar. Simdi ikisini de cok iyi anliyorum.

Son düzenleme:
Eminim acarlardi. Bende geyikten banlandim. Cok alinganim ne diye geyikten banlaniyorum ki dedim. :KK30: Uyeligimi iptal ettirdim. Bes ay sonra bu nickle geldim. Yonetim eminim soyleseydin daha once de gelmene izin verirdi. Onlar tarafsiz ve kinci degil. Herkes ayni. Kavga , polemik her zaman oluyor bunun farkindalar. Simdi ikisini de cok iyi anliyorum.

Ben hatırlıyorum seni :KK23:

evet ama dediğim gibi 3 yıl benim geç konuşmamdan kaynaklandı, o kadarlık birşey yapmadım yoksa :KK70: genellikle hiç kırılmam sanal ortamda ama o zamana ait birşey var ki içimde çok kızıyorum ve üzülüyorum. o zamanın yeşillerinden bir edi vardı,şimdi esamesi yok ne hikmetse.. eğer aramızdaysa ona sevgilerimi!!!!!!! iletiyorum sadece.. o biliyor kendini de beni de..

Evet insan bazen sanaldada olsa yaşadıklarını unutamıyor elinde olmadan.

Buarada konu dağılmasın ceza almayayım ;

Teşekkür ediyorum buradan kendisine o anladı okursa...:KK19:

Pisi pisine gittiydin :KK14:

Tikkat et kendine, seni bir 3 yıl daha kaybetmeye dayanamam kuzum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X