Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hehehe evet ben ve saz arkadaşımla gittik. böyle çok hararetli bir zamandı. toplu göçler yaşanıyordu o zaman kazenin de dediği gibi bir ara çok tartışıyorduk etrafla, sonraaa bir tartışma ortamı oldu, sonra da uçtum aslında 3 yıl banlanmadım, eminim kazen ile konuşsak daha önce de açardı banımızı da, o kadar yoğun ve sıkıntılı zamanlar geçirdim ki kendi hayatımda, bir gün "3 yıl sonra geri dönebilir miyim?" dedim, kazen de "tabi dönebilirsin" dedi açtı banımı sevgili yöneticim :)

Aslında süresizdi yani öyle mi?

Office sen mi yedin 3 yıl :44:

evet ama dediğim gibi 3 yıl benim geç konuşmamdan kaynaklandı, o kadarlık birşey yapmadım yoksa genellikle hiç kırılmam sanal ortamda ama o zamana ait birşey var ki içimde çok kızıyorum ve üzülüyorum. o zamanın yeşillerinden bir edi vardı,şimdi esamesi yok ne hikmetse.. eğer aramızdaysa ona sevgilerimi!!!!!!! iletiyorum sadece.. o biliyor kendini de beni de..

Eminim acarlardi. Bende geyikten banlandim. Cok alinganim ne diye geyikten banlaniyorum ki dedim. Uyeligimi iptal ettirdim. Bes ay sonra bu nickle geldim. Yonetim eminim soyleseydin daha once de gelmene izin verirdi. Onlar tarafsiz, kinci degil. Onlara gore herkes ayni. Kavga , polemik her zaman oluyor bunun farkindalar. Simdi ikisini de cok iyi anliyorum.

Son düzenleme:

Ben hatırlıyorum seni

Evet insan bazen sanaldada olsa yaşadıklarını unutamıyor elinde olmadan.

Buarada konu dağılmasın ceza almayayım ;

Teşekkür ediyorum buradan kendisine o anladı okursa...

Pisi pisine gittiydin

Tikkat et kendine, seni bir 3 yıl daha kaybetmeye dayanamam kuzum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…