Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burda ban varmı ki???
Herkes sohbet ediyo sandım ben.:))))
O Zaman konuya döneyim ben.
İkinizide çok seviyorum.bebelerinizin adını parkon koymazsanız gözüme gözükmeyin.

burada ban yok yani geyikten yok en azından :)

o benim genel korkum :)

hopp ne parkonu kadiş olcak anlaştık biz :KK20:

Office kazenin alıntıladğı mesaj bana değil demi.:KK43:(((bir süredir bende yokum ama:KK43:((banamı yazdın yoksa:KK43:(
Ne fena bir topik burası ya.Bİr mesaj gördüm acaba banamı dedim?
Baya alınan vardır heralde

Son düzenleme:
Office kazenin alıntıladğı mesaj bana değil demi.:KK43:(((bir süredir bende yokum ama:KK43:((babamı yazdın yoksa:KK43:(
Ne fena bir topik burası ya.Bİr mesaj gördüm acaba babamı dedim?

aşkolsun sana değil elbette, senin gibi birine o yorumu yapan çarpılır :KK53:
hoşgeldin bu arada özledik yorumlarını :KK16:

Office kazenin alıntıladğı mesaj bana değil demi.:KK43:(((bir süredir bende yokum ama:KK43:((babamı yazdın yoksa:KK43:(
Ne fena bir topik burası ya.Bİr mesaj gördüm acaba babamı dedim?

:KK60::KK60:

kıyamam alınmış hemen :)

ilk başta öyle oluyo ne yazılsa insan bana mı diye düşünüyo ama sonra geçiyo :KK1:

Ben iyiyim julicik.
Muhabbetinizi özlemişim canım.
Bademim kaymaklı dondurmam ismini vermeden sana ÇAtlak diyebülürmüyüm????

yanılıyorsun nickim......şöyle eski yazılanlara baktımda gerçekten birileri toplu halde zil takıp oynamış........kaldı ki ben kankamın yazılarını takip ediyorum ......ne kadar sivri dilli olsa da tarzı bu ve asla kötü niyetlli biri değil....ben de samimiyetsiz canım cicimden hoşlanmıyorum.....ama benim gibiler hiç sesini çıkarmıyor........yazılanları okuyunca gerçekten çok şaşırdım.........niyet üzüm yemek değil.....ne de olsa kalp kırmak bedava

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sağol canım.sevdiğim insanlardan olduğun için banaysa bir özeleştiri yapayım dedim.:))))
Bende özlemiştim hepinizi:))

Hosgeldin Parkon . Yeni uyeyim ama ununu cok duydum. :21:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X