Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumu ordan oraya zaplarken eski bir yorumuna denk geldim, evli insanların paylaşımları ile alakalı bir konu, ve sen öyle bir yorum yapmışsın ki ucu ben evliyime çıkıyor ama sen bekarsın, anlam veremedim...:44:

Vay be konuya bak sen!!! Ben şimdi neler yazarım buraya?? İsmini veremem ama bir kADESA var evlerden Irak (dil çıkartan smiley) sevmem kendisini(hıh).
Bide yeşillenenler olmuş ben yokken ,onlar kendilerini bilir parçalarım o yeşil kürkleri(kıskanan smiley).
Munem müdürüm benim için banlasan şunları bir.(yalvaran smiley)

Son düzenleme:

hayırdır bacişkom tanışıyor muyuz beni sevmeyen ölsün

kızam özledim seni,gel sarılıcam şöyle doya doya

Sarılalım kadişim.
Pc bozuk hala ,yaptırmıyorum.telefondan sesleniyorum sana şuan.yaz tatilinde hergün gelcem.bıltırcam sizi.özleyin şimdilik beni.

yanılıyorsun nickim......şöyle eski yazılanlara baktımda gerçekten birileri toplu halde zil takıp oynamış........kaldı ki ben kankamın yazılarını takip ediyorum ......ne kadar sivri dilli olsa da tarzı bu ve asla kötü niyetlli biri değil....ben de samimiyetsiz canım cicimden hoşlanmıyorum.....ama benim gibiler hiç sesini çıkarmıyor........yazılanları okuyunca gerçekten çok şaşırdım.........niyet üzüm yemek değil.....ne de olsa kalp kırmak bedava

mavi hepimize yeter sana bana ona hepimize

zaten hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye

nerde yaşıyomuş,kulağıma fısılda :)

bu aralar nickini görmüyorum ya aman bir huzur bir huzur var topiclerde. ezberlemişsin 2 konu, saç kremi konusuna bile bu ikisinden birini yazıyorsun. neyse iyi oldu böyle senin elin, bizim de ruhumuz dinlensiz azcık

Hey gidi günler hey... !
Benle nasıl tartışırdın değil mi ? ama bir seviyemiz vardı, bel altı vurmazdık.
Okypete ile keza öyle ya şimdi öyle mi ?
Sen söyle Office !

beni beğenmelerini bile özledim oysa ki hatta aramızda ki o sihirli kelimeyi bile

bak mavi dedik dedik kazen geldi :) zaten ban korkum var tam oldu :)

Burda ban varmı ki???
Herkes sohbet ediyo sandım ben.:))))
O Zaman konuya döneyim ben.
İkinizide çok seviyorum.bebelerinizin adını parkon koymazsanız gözüme gözükmeyin.

Hey gidi günler hey... !
Benle nasıl tartışırdın değil mi ? ama bir seviyemiz vardı, bel altı vurmazdık.
Okypete ile keza öyle ya şimdi öyle mi ?
Sen söyle Office !

hiçbirşey eskisi gibi değil haklısın :) çok tartıştık ama hiç düşmedi seviyemiz, çünkü amacımız birbirimizi kırmak değildi, bir ümit ceza puanımızı indiririz diye düşünüyorduk :) ee az değil Kazen 3 yıl sürgün, ak düştü okypete ile saçlarımıza
Bu arada, hala kardeşimle aynı evden bağlanırken tırsıyoruz, bol bol anıyoruz seni şimdi yakalayacak yine diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…