Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ara ara da olsa; görmeyi şiddetle istemediğim reklamları istediğim zaman kapatabilmek beni mutlu etti gerçekten, bu hep olsa ne güzel olur.....
her reklamıda görmek zorunda değiliz bence.....
iyi iş bu:128:

Dilber Hanım'dı sanırım...'Ben lafımı ortaya gorum, beğenen gelir , alır.' İç dökme mevsiminde meyvelerin rengi solar mı solmaz mı?:26:

hayata karşı nasıl bir ezikliğin varsa artık, hıncını yorumlarından çıkarıyorsun "prenses".. yoksa "prens" mi demeliyim belli ki ne eğitimlisin, ne zenginsin korkarım ne de kadınsın

Sana daha önce de demiştim değil mi? hamileliğin tadını çıkar diye...yeni uğraşlar bul kendine...daha önce hiç yapmadığın yada uzun süredir vakitsizlikten yapamadığın şeyler... mesela posta kutunu temizlemekten başlayabilirsin

Son düzenleme:
Kınalı yapıncak sana sesleniyorum.........buralarda kusacağına gel biriki satır sen de yaz belki birşeyler öğrenirsin

Vallahi çatladım billahi çatladım :26:
Son 5 sayfa uı sayfası
bu laflar kime kim kime kimin kime kafam gitti
kim uı olmuş kim gelmiş kim üzülmemiş kim üzülmemiş hiç bişey anlamadımkarşılıklı atışmaları anladım meseleyi anlamadımçatlayabilirim her an

herseye ayni acidan bakarsan,hep ayni seyleri dusunursun
hep ayni seyleri dusunursen,hep ayni seyleri yaparsin
hep ayni seyleri yaparsan,hep ayni sonuclari elde edersin
hep ayni sonuclari elde edersen
hep ya mutlu yada hep mutsuz olursun

Birşey söylemek istiyorum aslında ama, belirli bir kesime hitap ettiği için içimde kalsın diyorum.

Biraz daha özenli olmalısın, üslubun hoş durmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…