Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne kadar da kendini beğeniyorsun bişeye benzesen içim yanmaz
üç beş kişi sana güzelsin demiş diye
kendini kainat güzeli sanıyorsun ama DEĞİLSİN
Uyan artık!!!!.........

Aaa bir sürü sayfa olmuş. Yavaş olun hatunlar yetişemiyorum takip etmek istiyorum bu topiği. O değil de bir üye var eski nickimde arkadaşlık isteği göndermişti. Ne hikmetse ona karşı boş değilim. Bence aramızda bir elektrik var. Arkadaşlık isteği göndermedim. Aşkımız birden alevlensin istiyorum. Kendiliğinden gelişmeli her şey. Minik bir cilvenin ardından gelen bildirim ile sağ yanağımdaki gamze belirmeli inceden. Belki de benden haz etmiyordur. Belki de dipsiz uçurumlara layık görecek ruhumu. Ey üye asl?

Ben de bir defa UI oldum, birkaç gün sonra geri geldim, gerçekten gitmiştim ama birileri bensizliğe dayanamamış :) Neyse...

Ama o sözlere alınmadım, çünkü anlatılmak istenen bu değil. 2 gün UI olup 3 gün sonra geri gelip 5 gün sonra UI olup 6 gün sonra geri gelip yine UI olanlara söylendi bence. Yani butonla dalga geçenler var, ya gerçekten UI olun, yada girmek istemiyorsanız nickiniz yine kalsın girmeyin, profilinizi yiyen yok nasıl olsa :)

Girmek istemiyorsam girmiyorum kkya, şimdi bi hırsla UI olup "oh be nickimtam13harf gitti:KK76::KK76:" diyen arkadaşlarım, 2 gün sonra üyeliğimi açtırınca üzüldüklerinde günahı boynuma olmaz mı? :KK51:

Aşağıda 10 üye görünce korktum bi an acaba yanlış topiğe mi yazdım diye :KK9:

Bu kadar kalabalığı ilk defa görüyorum, içimizi dökesimiz mi var bu akşam :)

Benim adim kotu bir seyde olsa acaba neden diye uzulurdum kimin yazdigida onemli degil utanirdim orda artistlik yapipda biseylerin pesinde kosmazdim sahsen ben bu olayi yere dusupde durumu kurtarmak icin kendine gulenlerin yaptigi davranisa benzetiyorum :KK70:

He he biz de yedik. :KK1:
Ne kastin be arkadasim, ne ugrastin birseyler ispatlamak icin. :KK14:
Ama devam ettikce daha kotu bir duruma dusuyorsun haberin ola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X