Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kez çok ciddiyim. İroni, ima ve dahi şaka olmayacak sözlerimde. Umarım sizler de aynı ciddiyetle dikkate alırsınız sözlerimi. Zira tek emelim göremediğiniz bir gerçeği hatırlatmaktır. İsim veriyorum, tüm forum ahalisi üzerine alınabilir.

Mecburen ve ne yazık ki bilgimin olduğu bir husustan bahsedeceğim sizlere. Bilişim suçları. Bilişim suçları deyince aklınıza hemen sanal dolandırıcılık gelmesin. Çok kapsamlı bir mevzudur bu. Yazarken dikkate almadığınız bir ima dahi defalarca adliyeyi ziyaret etmeniz için bir sebeptir. Bir gün kapınız çalar ve cee! İfadeye çağrılıyorsunuz. Sebep? Kim bilir hangi öfke patlamasının hesap edilemeyen sonucu, kim bilir? Siz bilecek ve öğreneceksiniz işte. En yorucu şekliyle :)

Bilişim suçları ile alakalı olarak şikayette bulunmak sanıldığı kadar zor bir eylem değil. Maddi ve manevi bir zorluğu yok. Rahatlıkla gerçekleştirilen bir eylemdir. En kötüsü de nedir bilir misiniz? Ciddi bir suçunuz yoksa, o soruşturma senelerce sürebilir. Senelerce aranırsınız, defalarca ifade verirsiniz. Belki sonucu lehinize olur, yüksek ihtimalle de öyle olur ancak o süreç sizi çileden çıkarır ve sanala tövbe edersiniz :)

Ben bazen hayran kalıyorum cesaretinize. Ya bilginiz olmadığından ya da henüz yeterince dikkate almadığınızdan. Lakin bir garantiniz yok. Bir gün birinin eşref saatine denk gelirsiniz ve "Yahu ne var bu söylediğimde?" diye bakarsınız boşluğa. Hani artık insanlıktan, vicdandan, kul hakkından geçtim de gerçekten çok cesursunuz hatunlar :)

Bu söylediklerim bana hiçbir şey katmayacak. Dikkate alır ya da almazsınız onu da bilemem. Uyumam gereken bir saatte, her harfinden cesaret fışkıran birkaç yoruma şahit olduğum için yazıyorum bunları. He özenle belirteyim ki yorumların benimle bir ilgisi yok. Ben dikkate almam sanalda sarf edilen kelamları. Ancak yapacak işi olmayan o kadar çok insan var ki, hayal bile edemezsiniz. Önerim odur ki sakin olunuz. Cümleleriniz boşluğa değil, istenildiğinde rahatlıkla ulaşılabilecek kapkara bir deliğe yazılıyor.

Ben artık uyuyayım efem. Çok ciddi oldum bünyem kaldırmıyor. Fok balıkları madem yalnız, gelseler ya yamacıma...

sizi gereksiz biri olarak düşünmüştüm geçenlerde bir an, ama bu sözlerinize sonuna kadar katılıyorum ve gereksiz biri olmadığınızı anladım şuan, oldukça donanımlı geldiniz bana, yinede her ne kadar son sözlerinizi tuhaflıkla bağlamış olsanızda:)))
kulağıma küpe oldu dedikleriniz, zaten ben çok dikkatliyimdir bu konuda, ama artık daha dikkat edicem bu hususa her açıdan.......
teşekkürler.......

Bazı insanlar görüyorum, özellikle bdvde..Konu sahiplerinden resmen hınç alıyorlar neyin hıncını alıyorlarsa..Nerden ne çeksek te nasıl saldırsak, insanları nasıl rencide edip moral bozsak diye büyük bir uğraş içindeler..

Ayıp yahu..İnsanlar sizin yüzünüzden bir sıkıntısını paylaşlamıyor rahat rahat..Bunlara ben de dahil..Bir konu açıp fikir ve destek alasım var, kara kara düşünüyorum günlerdir..En iyisi açmamak.

Ben de aynı dertten muzdaribim.
Canımı çok sıkan bir konuyu açamıyorum mesela . Korkuyorum valla .
Ahlak bekçisi desen bolca, küçümsemeyi seven ego katipleri bolca ....
Ohh ohhh ne ala

yaw he he senin uzaya çıkan arkadaşların var.. sevabına seni de götürseler de kurtulsak.. Dünya sağlık örgütü senin için ne diyor acebağğğ

Yaptığın yanlışlara yenisini eklemeye devam et. Bundan sonra iyi niyetimin zerresi olmayacak. Bir an için de olsa hatalarının farkına vardın zannetmiştim...

En zor günlerimin en yakın şahidi...
Biliyorum geçecek içinde bulunduğun zor durumlar.
Yine eski günlere döneceğiz

Hani umrunda değildi......gece gündüz verdiğim oyları düşünmüyorum elbette eğlenmek için oy verdiydim dedin sevsinler..........yarışmayı ciddiye alıp gece gündüz aman ay oylarım düşük seviyede kalmış demen ne ilginç.........hayat ne tuhaf vapurlar falan

Nasil tesadüf denk gelmis konu daha 10 dk oncee soru sordum baska forumda gebelik testiyle ilgili agresif bi cvp geldi hayret ya sorum on gun okdu catlatma ignesi olali on gunu gectiyse test pozitife ciktuysa hcg hormonu etkisinin mi yoksa test dogrumu

Cevap
sana kac defa dediler sirup dyruyosun git bi dr a bla bla daha onceki sordugum soru başkaydı halbuki

Agresifceydide cevap ben burda kisa anlattim çok agrima gitti davranışları

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yalansa ? Ya koskocaman bir hikaye ise anlatılanlar ?

Bak bir yalanı söylemek kadar , ona koşulsuz şartsız inanıp , birde bunu dile getirmenin vebali büyüktür , benden söylemesi.

Bence körü körüne ''hmmm vaay anasını beee ! '' demek yerine , sor (un ) bana ;

Hem iyi niyetinizi göstermiş olursunuz hem de gerçekleri öğrenmiş .

Madalyonun iki tarafı , her hikayenin bir diğer kahramanı ...vs . Bunlar göz ardı edilmemesi gereken şeyler .

Anladın sen onu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…