Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok ama çok eskiden bir köy varmış. Bu köyde yaşayan insanlar birbirleri ile mutlu mutlu geçiniiir giderlermiş.48:) Arada mutsuz olanlarda çıkarmış tabi.43:) Bazıları ise köyde umduğunu bulamaz sessiz sedasız başlarını alıp giderlermiş.58: )Mutsuz olanlarda çıkarmış dedik ya, onlar bazen çok kızarlarmış köyde analaşamadıkları insanlara . birden öfke ile terki diyar ederlermiş. Geriye de asla dönmezlermiş.63:) UI oldu denirmiş onlara. Kapılarında gri harflerle UI yazarmış. Çocuklar annelerine sorar, anneleri de kısaca anlatırmış onların öyküsünü. Ama çok nadir olurmuş böyle şeyler. Daha çok köyde artık hiç yakın tanıdığı kalmayanlar, sessiz sedasız, komplekssiz, farklı uğraşlar edindikeri için uzaklaşırlamış bu böyden.10:)
Ama zamanla köyde UI ler artmaya başlamış. 5 kişiden 4 ünün kapısında UI yazar olmuş .52:)çocukların kafası karışmış.44:) Çünkü 5 birden 2 oluyor UI ler nerden geldikleri belli olmadan ceee 35:)diye bitiyorlarmış köy meyadında. Anneler artık durumu izah edemez olmuşlar.111:) çünkü UI nin mantığına ters şeyler yaşanıyormuş. 19:)
"Eskiden UI nin bir anlamı vardı, şimdi ise hiç bir anlmaı kalmadı. UI demek, buraya kadar, dmeketi, şimdi ise yalamaya döndü. Ciddiyetsizleşti. gidenlere layıkı ile üzülemiyoruz. ağıt yakamıyoruz. nasılsa döner dolaşır gelir diyor,üzülmüyoruz." diye şikayet etmeye başlamışlar.

........................

Son düzenleme:
3 seneye yakıun uı lığımdan sonra kaderdaşımla döndüm. ama uı lık kendi isteğimle olmadı. beni buradan kazıyarak çıkarırlar,kendi isteğimle asla dermişim arkadaşım.

Alıntı yasak, uçmayasın üst komşum
Bu arada müzik dünyama hiç katkıda bulunmuyorsun artık, ne güzel şarkılarıma ortak olurdun eskiden

İnsanların ruh hallerini bilemeyiz. Kim neyi hangi ruh halinde yapıyor ise sebebi ne ise yargılamasak bu dünya gibi bu forum da daha güzel olur...

Son düzenleyen: Moderatör:
yargıdan ziyade küçük bir eleştiri. bende yaptım bahsettiğimi . kendi ruh halimide eleştiriyorum. gözüme çöp battı

Seni böyle görmek istemezdim yar
Saçların kar beyazı nickin solgun

Seneler doldurmuş gamzelerini
Ama gagana dokunmamış yar

Yazık sana nasıl kıydılar yar
Oje sürülecek -kürek- ellerini kimler yordu

Banlar çürütmüş hayallerini

Seneler doldurmus gamzelerini

Sadece kendi isteği ile 5 ay UI kalmış, 2 defa da yönetimin yanluş anlaşılması yüzünden UI olmuş biri olarak söylediğin bana da dokunduğu için üstüme alındım kusura bakma... Kötü bir amaç ile yazmadım.

Birilerinin canı fena halde sıkılmış üyelik iptallerine sarmış. Geniş kitleye oynuyorsun
Amaç neyse artık... Yakıştıramadım ayrıca, bir sorunun varsa bilelim.

aaaaa kimler gelmiş hoşgelmiş

Benim listedeki UI ler geri gelmiyor ne hikmetse ya da geri geliyor ama listemde olmuyorlar artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…