Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
-ben 18 yaşında bir kızım :KK53: sevdiğin için teşekkür ederim bende seviyommm bisürü:KK16::KK54::KK17:

-üstüme alındım umarım benim içindir:KK53: kıpır kıpırlıgım kkda geçerli dışarda sınav stresinden kocamış bir kız izlenimim var:KK52:teşekkür ederim bide:KK17::KK17::KK16::KK54:

o kadar şanslıyım ki siz konusunda :KK16: allah göstermesın ama aramız bozulsa da yanlış yapacak insanlar değilsiniz
işte insanın karakterlısı böyle olur.
denendiniz bilmiyorsunuz aslında :KK53:

Son düzenleme:
Kişisel bir yarışmayı, topiklerin yarıştığı bir yarışma haline sokmasanız olmuyor değil mi..:KK14:
Her sene aynı terane, kendi topiğine oy kullandır..Kap kupayı kaldır..
Bırakın da bir sene de yarışma, yarışma gibi yaşansın ve sonuçlansın..

Seni sevmiyorum sütoğlan; babanı da sevmezdim.

Yazan; mapustan cıkan eli kolu bağlanmış elmi

Birşey söylemek istiyorum aslında ama, belirli bir kesime hitap ettiği için içimde kalsın diyorum.

Biraz daha özenli olmalısın, üslubun hoş durmuyor.

Mesajım yanlış anlaşılmaya müsait olmuş :) Söyleyeceğim şey belirli bir kesime hitap ettiği için bir başkası alınır diye içimde kalsın demiştim, zaten tümden yanlış yazmışım kendisi artık bahsi geçen belirli bir kesimde bile değilmiş :)

Yine de üslubunu hoş bulmuyorum sevimsiz duruyorsun.

Şu yaptığın oylarını çoğaltmaktan başka bir işe yaramayacak benden söylemesi:KK53:Ama senin kendi kendini imha edişini izlemek en eğlencelisi:KK53:Bak sana kafiye bile yaptım gıııızzzz

Kendin yazdın, kendin oynadın, kendi kendine triplerdesin.... Sırf gecmisten cok deger verdigim birinin emanetisin diye sesimi çıkarmadım bugüne kadar ama artık yeter. Cekemem seni.

Ksr bkma cnms /ignore kalp ben

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X